Arama sonuçları: *

• Users: Denji
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. D

disney+ girememe sorunu

Bilgisayarımdan ve telefonumdan mobil veri üzerinden hem siteye, hem de uygulamaya giriş yapabilirken wifi ile giriş yapamıyorum. Çözümünü bilen birisi var mı acaba?
  2. D

Twitch'te Yayın Açma

Twitch'ten yayın açmak istiyorum. Upload hızım 8 Mb/s geliyor ortalama. Sistem Özelliklerim; - GTX 1650 OC EDİTİON 4 GB - 16 GB (2X8) 3200 Mhz. RAM - AMD Ryzen 2200G İşlemci Kalanlar çok önemli değildir diye yazmadım. Kaç bitrate, fps, kalitede yayın açabilirim? Lol yayını açmayı düşünüyorum.
  3. D

Xbox Gamepass İndirme Kısıtlama

Başlıkta da yazıyor fakat ben yine de açıklayayım. Xbox Gamepass üyeliğim var. Oyun indirirken evdeki diğer cihazlar interneti kullanamıyor. Epic Games ve Steam'de bunu limitleyebiliyordum oyun inerken. Fakat Xbox Gamepass için olan Xbox uygulamasında böyle bir ayar bulamadım. Görev...
  4. D

5500 TL 6000 TL BÜTÇE PC TAVSİYESİ

Arkadaşlar bu ayın sonu gibi sistem toplamayı düşünüyorum. Bütçem 5.5k - 6k arası. Yeni sistemlerde VGA girişi yok diye biliyorum. Benim monitörümde VGA girişi var. Sistemi toplarken monitör de almalı mıyım yoksa dönüştürücüler oluyor, onlar iş görür mü? İnternetten baktım, iş görür diyenler de...
Top Bottom