Arama sonuçları: *

1. Z

Ekran kartı 6500 xt yükte iken fan hızı 4600 rpm %97 -98 civarı normal mi?

biosu yakın zamanda güncelledim yaklaşık 2 hafta önce format atıcak durumda değilim ne zamanım nede o kadar bilgiyi depolayıp tekrar yükleyecek mentalim var cevabın için teşekkürler.
  2. Z

mesajın için teşekkür ederim amd nin programında belli bir seviyenin altına inmesine izin vermiyor fanın ayarı ise yaptım ama ona ramen yük binince kendisi otamatikfnaı artırıyor 1701635437 birçok sey deenedim ama msi after burner da hiçbir ayar yapamıyorum tıklamalar kapalı :(
  3. Z

bir başka örnek kingdom come oyununda normal ayarlarda daha ana menüdeyken 4500 lerde 4400 lerde dönüyor 1701495313 after burner indirdim ama bilmediğim için karıştırmak istemedim aynı ayarları radeon dan yapabilirmiyim 1701496743 afterburner da her şey sıfır gözüküyor ekran kartımı görüyor ama...
  4. Z

Öncelikle selamlar başlıkta da olduğu gibi ekran kartım furmak testinde( belki bu durum normadir ) veya girdiğim oyunlarda vs kulağımı rahatsız edecek kadar yüksek seste bir fan dönüşü var yüzde 97 98 lere kadar çıkıyor ve oyun oynarken rahatsız eden bir durum , ekran kartım msi rx 6500 xt 8gb...
  5. Z

Monitor alacağım tavsiye var mı?

Öncelikle herkese merhaba umarım gününüz güzel geçiyordur . 1600 TL gibi bir bütçem var Freescyng (umarım doğru hazmisimdir ) 144 hz 1 MS ila 4 MS arası 24 inç IPS panel tercihtir va konstrati yüksek olursa da olur Arkadaşlar bu tür izelliklere uygun minitor arıyorum lakin çoğu monitörde...
  6. Z

Yardım Aliexpress KES ONU! Kampanyası Yardımlaşma

bana olursan olurum değil ama kankam sen herkese olucaksın adamlık yapıcaksın ben gorudgumn hepsine destek çıkmaya calısıyorum lütfen herseyi karsılıklı beklemeyelım sen karşılıksız yapsan bıle 1 dakika kaybetmezsin
  7. Z

Yardım Aliexpress KES ONU! Kampanyası Yardımlaşma

https://a.aliexpress.com/_mOymQ2n Banada destek olurmusunuz ☺️☺️
  8. Z

AliExpress KesOnu Ana Konusu

https://a.aliexpress.com/_mOymQ2n benım lınkımıde bakarmısnız herkes herkese destek çıkarsa çok iyi olur
Top Bottom