Arama sonuçları: *

• Users: Cemil37
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. C

Logitech G Pro X Wierless sesi az geliyor gibi

G Pro X wierless kulaklığa sahibim eski 400TL'lik kulaklığıma göre sesi az geliyor(daha kaliteli ama ses seviyesi düşük) Logitech G Pro X Wierless kullananlar varsa önerdiği ayarlar nedir Müzik dinlerken ses seviyesi yeterli aslında ama valorant oynarken az geliyormuş gibi hissediyorum
  2. C

Yardım Uzamsal sesi otomatik kapalıya dönüyor

Ses ayarlarından uzamsal sesi ayarladığımda seçtiğim seçenek ayarlanmıyor ve yine kapalı oluyor. Windows Sonic, Dolby Atmos ve DTS 3 tanesini de denedim hangisini seçersem seçeyim baktığımda yine kapalıya alıyor kendini ama şöyle bir şey var Dolby Atmos'u uygulamasına girerek aktif edebiliyorum...
  3. C

Yardım Logitech G733 VS Hyperx Cloud 2 Wireless

2 gün önce almış olduğum Logitech g435'i iade ettim onun yerine g733 alicaktim ama kulaklık için biraz araştırma yaptığımda herkes sesin boğuk gelmesi veya kısık gelmesinden şikayetçi iade etmeden önce kullandığım g435'in ses seviyesi önceden 200tlye almış olduğum Razador rhd 01 kulaklıktan daha...
  4. C

Yardım Logitech g435 mikrofon kalitesi

Dün Teknosadan g435 kulaklığı aldım pc bağlantısını yaptığımda mikrofon kalitesi bana çok zayıf geldi bu mikrofona herhangi bir ayar yapmam mümkün mu kullananlar var mi acaba bu ürünü?
  5. C

Razador RHD-01 kafa bandı gıcırtı yapıyor

Merhaba salı günü Razador RDH-1 kulaklığını satın aldım ve kulaklığı takılıyken kafa bandı her esnediğinde bir gıcırtı sesi geliyor aynı kulaklığa sahip olan arkadaşlarda aynı sorun var mı acaba? iade etmeli miyim?
  6. C

Oyun oynarken HDD bağlantısı kesiliyor

Uzun süredir oyun oynarken harddisk oyunun ortasında kapanıp bir süre sonra tekrar açılıyor. Acaba sorun harddiskimde mi yoksa güç kaynağımda mı? not: 30 saniye - 1 dakika sonra tekrar çalışmaya başlıyor. Eski bir sisteme sahibim parçalar: Quadro H61-L3Y anakart ATI Radeon HD 7350 ekran...
Top Bottom