Arama sonuçları: *

1. Aususlike

Oyuncu Kulaklığı önerisi

500-700tl Bütçem var, oyuncu kulaklığı arıyorum, oyun oynıyacağım ama müzik de dinlerim. Ama markalı bir şey yada adı duyulduk marka olursa sevinirim. Teşekkür ederim 🙂
  2. Aususlike

700 TL Kulaklık önerisi

Yaklaşık 500-700tl Bütçem var. Terletmese iyi olur. Birde marka olursa iyi olur en azından duyulduk bir şey olursa
  3. Aususlike

1000tl klavye önerisi

Maximum 1000tl Bütçem var, sessiz olmasını istiyor yani red klavye oluyor galiba. Extradan aliexoress veya Yurt dışı alamam, birde marka olursa en azından duyulduk bir şey olursa sevinirim
  4. Aususlike

1000tl mouse önerisi

Piyasaya çok hakim değilim o yüzden maksimum fiyatı söyliyeyim 1k diyim ama daha ucuz 500-700tl ye olursa çok iyi olur. Orta büyüklükte bir elim var. Teşekkür ederim 🙂
  5. Aususlike

Klavye mouse yardım, öneri

Öncelikle piyasa hakkında hiçbir bilgim olmadığımdan bütçe söyliyemiyorum, ama maksimum desem klavye mouse kulaklık, tanesi 1k dan 3000 e kadar bütçe var diyim. Klavye sessiz bir şey olursa sevinirim. Onun dışında bu cihazlar nasıl olursa iyi olur bilmiyorum, bu bütçelere en iyi önerilerinizi...
  6. Aususlike

Hawk vs xdrive oyuncu koltuğu

Aklımda hawk v6 ve xdrive ın 15 li si veya toryum u var, bunlardan hangisi daha rahat ve iyidir. Herhnagi birini kullanma varsa deneyimlerini yazarsa sevinirim, başka önerilere de açığım, bütçe 4,5 belki 5k
  7. Aususlike

Dolar euro artışı etkisi

5gün veya 1 hafta içinde bilgisayar almayı planlıyorum, ama malum dolar ve euro aldı başını gidiyor, euro 5 günde 3 TL artmış, dolar sadece bugün 1tl artmış, bu artışların fiyatlara etki etmesi ne kadar alır sizce, hemen etkisini gösterimi yoksa yeni stoklar gelene kadar biraz daha sabit kalır mı
  8. Aususlike

Huawei tabletlerde google varmı

Selam. Huawei nin yeni telefonlarında Google şeyleri olmadığını biliyorum. Acaba tabletler de bulunuyor mu. Yoksa onlarda da Google şeyleri yerine anca appgalery mi var. 10.4-11 gibi tabletler de varmı ayrı olarak kullanan varsa bu modelleri. Teşekkür ederim 🙂
  9. Aususlike

Powerbank Tavsiyeleri

Selamlar 🙂. 100 - 200tl powerbank arıyorum. Hızlı şarzlı 200000mah ve xiaomi veya Samsung gibi bilindik markalardan olursa iyi olur
  10. Aususlike

Bilgisayar hata veriyor.

Anlamadım hocam. Çok teşekkür ederim, zaman ayırdınız, uğraştınız 🙂
  11. Aususlike

Bilgisayar hata veriyor.

https://dosya.co/oq6xre3l793j/sistem_bilgisi.zip.html
  12. Aususlike

Bilgisayar hata veriyor.

1645165006 yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. bilgisayardan anlamıyorum:)
  13. Aususlike

Bilgisayar hata veriyor.

Bilgisiyardan çok anlamıyorum. Neredeyse hiç. Belki çok kolay Bi çözümü var olabilir. 🙂
  14. Aususlike

Bilgisayar hata veriyor.

Merhaba. Başlığa ne yazacağımı bilemedim. Şimdi başta Bi oyuna girmeyi denedim. Denedim. Denedim. Almadı. Görev yöneticisinden bakayım dedim. Ona da girilmedi. Geforce da aynı şekilde. Hadi steam, Google falan giriliyorda. Anlamadım. Birde bilgisayarı başlatınca Bi hata vermeye başladı. Ekledim...
  15. Aususlike

Mafia 2 def. alınır mı

Sağolun hocam. Söylemezseniz alaktım 70tl ye steam den. 17tl ye Bi bakmak için alınır diye düşünüyorum 😀. Teşekkür ederim
  16. Aususlike

Mafia 2 def. alınır mı

Selam. İlk oyunu oynayıp zevk almıştım. Şimdi 2. Oyunu alayım diyorum. Ama grafikleri çok iyi durmuyo, ilk oyun kadar iyi olmadığını duyuyorum. Fiyatına 70tl. Çok az olmadığını düşünüyorum. 70tl ye alınır Bi oyun mu sizce
  17. Aususlike

The witcher dizi ve oyun

Selam. Witcher'ın hem dizilerini, hem oyununu çok duydum. Ama evrenle ilgili. Bilgim direkt 0. Evrene atılmak için dizi mi yoksa ilk oyundan mı başlamak iyi olur. Veya netflix de sürekli görüyorum. Diziyi izlesem oyundan çok spoiler yermiyim fln filan işte. Teşekkürler 🙂
  18. Aususlike

Spider man new game plus.

Selam. Bildiğim kadarıyla New game plus karakterin özelliklerini, kostümlerini kaybetmeden hikayeye tekrar başlama. New game plus da acaba yan görevlerde gidiyormu. Ve bu New game plus ayrı bir slota kaydediliyor değil mi. Yani açtıktan sonra New game plus dan, ilk slot a dönebilirim değilmi...
  19. Aususlike

Gtx 1660 super ederi

Sizinkiyle aynı model. 8-9k ya sattıysanız çok iyi. Kazayla beraber minimum kaça satabilirim acaba.
  20. Aususlike

Gtx 1660 super ederi

Selam. Gtx 1660 super - R3 3100 - b450 ve sıvı soğutmalı kasam var. Sakarya da oturuyorum. Bu kasayı kaça satabilirim tahmininizce. Veya tek ekran kartını. Satabilirsem satıp series s ve okul için 5-6k ya belki Bi laptop almak istiyorum.
Top Bottom