Arama sonuçları: *

• Users: cmz10line
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. cmz10line

Buds 2 Pro Alınır Mı?

Merhabalar; 1 ay önce S23 FE'ye geçiş yaptım, şu an kulaklık olarak soundliberty 53 kullanıyorum. Buds 2 pro iyi midir? Yoksa o fiyatta daha güzel kulaklıklar var mıdır?
  2. cmz10line

S23 veya S23 FE Alınır mı? Daha iyisi var mı?

Merhaba; S23 veya S23 FE alınır mı? O fiyatlarda daha iyi bir telefon var mıdır?
  3. cmz10line

Yardım Turkcell Yeni Geçişte SMS Atamama-Alamama

Merhabalar; Yaklaşık 2 gün önce Turkcell'e geçiş yaptım ve dün gece hat geldi ve hattı bu sabah taktım. Ancak telefonda sms alamıyordum-atamıyordum. Daha sonrasında telefonumdaki 2. SIM yuvasına geçiş yaptım SMS'ler gelmeye başladı ancak bu sefer SMS gönderememe problemim devam etti. Bu nasıl...
  4. cmz10line

Reebok akıllı saat alınır mı?

Selamlar; A101 internet sitesinde denk geldiğim bu saati, https://www.a101.com.tr/elektronik/reebok-rv-rbl-u0-pbib-bb-akilli-saat/ siz değerli kullanıcılara sormak istedim. Saatin arayüz fps durumu, malzeme kalitesi ne derecedir? Reebok diye güzel olacağını düşünüyorum, alıp kullananlar var mı...
  5. cmz10line

Tivibu-TV+ ve S Sport'tan hangileri alınır?

Selamlar; Evimizde hem TV kanalları izlemek hemde avrupa futbol maçları, nba falan izlemek için hangilerini önerirsiniz?
  6. cmz10line

TYT konu anlatımlı kitap önerisi

Selamlar; 12. Sınıfa geçtim ve TYT bitirmek istiyorum. Set olarak veyahutta yayın olarak tek-tek TYT için önerileriniz nelerdir? Bu yollardan geçmiş abilerim-ablalarım yardımcı olursa sevinirim :) 1687264788 Dershaneye gideceğim ancak dershane Ağustos'ta başlayacak. O yüzden şimdiden erken...
  7. cmz10line

Pasaport Defter Ücreti?

Arkadaşlar merhaba; Ben pasasport için ilçe nufüs müdürlüğünden randevu aldım ancak bir sorum var. Randevumu 2 Ocak gününe aldım. Merak ettiğim konu pasaport harç bedelini şimdi yatırsam olur mu? Yoksa 2023 yılındaki açıklanacak fiyattan mı yatıracağım?
  8. cmz10line

Yardım TT Taşıma Talebinin Olmadığını Söylüyor

Merhaba; Ben 27 Ekim 2022 günü Internet Kutusu adlı ISS'e geçmek için gerekli evrakları doldurup kendilerine gönderdim. Daha sonrasında işte sms vs... ile bugün içinde bana ulaşmalarını bekledim ama ulaşmadılar. Her neyse ben daha sonra kendilerine yazdım ne durumda vs... diye. Fakat hala Türk...
  9. cmz10line

Öneri VDSL Modem Önerisi İstiyorum

Merhaba; ISS değiştireceğimden dolayı TT elimdeki modemi alacak. Sizlerden 250-500 arası fiyat bandında VDSL modem önerisi istiyorum. Şimdiden teşekkürler :)
  10. cmz10line

TR'de ki En büyük veri sızıntısı iddiası!!

İlk öncelikle eğer farklı bir forum sahibinden bahsetmek yasaksa, adminlerimden özür diliyorum. Burada Recep Baltaş'ın bahsettiğine göre ülke tarihinin en büyük sızıntılarından biri kapıda olabilirmiş. Sizce bu neyin sızıntısı? anlık edit 1: edit 2:
  11. cmz10line

TYT-AYT İçin Öneriler?

Merhabalar; 11. sınıfa gidiyorum ve piyasadaki herhangi bir kaynaktan zor mu, kolay mı diye haberim yok. Alabileceğim kitaplar konusunda ve YouTube'dan izleyeceğim kanallar konusunda tecrübeli arkadaşlarımız yardımcı olursa sevinirim :)
  12. cmz10line

HepsiBurada Mandalin Kitapevi Dolandırıcılığı!!

Merhabalar; Profilimden görebileceğiniz üzere babama telefon istemek için bir konu açmıştım ve telefonu Xiaomi 9T'de karar kılmıştım. İşte telefonu satın aldık vs... telefon bugün elimize geçti. Paketi açtığım an kafayı yedim. Şerefsizler Samsung A10 ikinci el çalışmayan bir telefon göndermiş...
  13. cmz10line

Babama telefon önerisi

Merhabalar; Babama 4000-4500 TL arası telefon bakıyorum. Önerilerinizi bekliyorum 1662055067 https://www.hepsiburada.com/xiaomi-redmi-9c-128-gb-4-gb-ram-xiaomi-turkiye-garantili-p-HBCV00002EGN4I?magaza=TURN-UP...
  14. cmz10line

Şampiyonlar Ligi Bilet Fiyatları Tahminen Ne Kadar Olur?

Merhabalar; Başlıkta da sorduğum soru zaten yazıyor. Biliyorsunuz ki Final bu sene ATATÜRK Olimpiyat Stadı'nda yapılacak. Bilet fiyatları ne kadar olur tahminen.
  15. cmz10line

Böyle bir iş bulmam mümkün mü?

Merhabalar; Bu sene 11. sınıfa gidecek olan bir lise öğrencisiyim ve orta düzeyde ingilizceye sahibim. İnternette bir çok customer service (müşteri temsilcisi) ilanı görüyorum uzaktan veya gidip iş yerinde temsilcilik yapmak için. Acaba böyle bir yere alınabilir miyim geçici olarak?
  16. cmz10line

Yemeksepeti YAZ40 Kodu kullanılamıyor

Merhabalar; Daha önce kartımla yemeksepeti üzerinde YAZ40 kodunu kullanmadım fakat ''Kupon uygulanamıyor. Kuponu kullanmış veya bilgilerinizi başka hesapta da kullanıyor olabilirsiniz.'' hatası alıyorum. Bunun sebebi nedir acaba bilen var mı?
  17. cmz10line

Steamden indirdiğim Oyunların Renkleri Farklı

Merhabalar; Steamden indirdiğim oyunlarda oyunun renkleri farklı oluyor. Mesela en kolay örnek among us'ta mavi renkler beyaz. Yani daha doğrusu renk kontrastı değişiyor ve bu ses kısıp açarken düzeliyor. Fakat win 10 ses kısma bölümü ekrandan kaybolduktan sonra yine eski haline dönüyor. Bu...
  18. cmz10line

Soundlibert 53 Pro Mikrofon Bağlama

Merhabalar; Bundan yaklaşık 2 hafta önce satın aldığım kulaklık olan SoundLiberty 53 Pro'yu bilgisayara bağladığımda bilgisayarda herhangi bir mikrofonu gözükmüyor kendine ait bunu nasıl düzelteceğim?
  19. cmz10line

Android Google Play Uygulama İçi Satın Alma Hatası

Merhabalar; Bugün Galatasaray'ın mobil uygulaması üzerinden 1 aylık üyelik almak istedim. Kullandığım Papara kartımda da yeterli bakiye vardı fakat ''İşlem reddedildi'' hatası ile karşılaştım. Farklı bir uygulamada da aynı şeyi denedim fakat yine aynı hataya rastladım. En son Google Play'de 1...
  20. cmz10line

Yeniden karantinaya alınır mıyım?

Merhabalar; Ben yaklaşık 1 ay önce koronavirüs'e yakalandım ve 1 haftalık karantinaya girdikten sonra geri çıktım ve okuluma devam ettim. Şu anda da annemde bi' kaç belirti var. Annem test yaptıracak. Eğer annem pozitif çıkarsa ben temaslı olarak karantinaya alınır mıyım? Bir bilginiz var mı?
Top Bottom