Arama sonuçları: *

1. E

F1 23 3 Kişilik Kariyer Modu Var Mı?

3 kişilik bir arkadaş grubumuz var şu an f1 23'te 2 kişilik kariyer oynuyoruz ve ne yalan söyleyeyim hayatımda oynadığım en iyi deneyimlerden. Yakın zamanda 3. arkadaşımız ps5 almayı planlıyor. Acaba oyunda kariyer modunu 3 veya 4 kişi yapma gibi bir imkan var mıdır?
  2. E

Valorant silip yükledikten sonra fps düşüşü.

Hocam laptop olduğu için valorant'ta genelde 70 derece falan oluyor veya daha aşağısı , öyle aşırı bir ısınma yok.
  3. E

kral baktık bulabildiğim tüm dosyaları sildik tekrar yükledim oyunu, 1 maça giriyoruz 7 8 tur sonra fps yine 200 den 70 e düşüyor.
  4. E

Birkaç gün önce arkadaşımla oynamak için diablo 4 indirmiştim. Oyuna yerim kalmadığı için valorantı silmek zorunda kaldım. Ardından Diabloyu beğenmeyip sildik ve Valorantı geri yükledim. Ancak Normalde 200fps alırken fps'im 70-90 arası gidip geliyor. Oyun ayarlarımı en düşüğe çekiyorum veya...
  5. E

Valorant Çalışmıyor Nedeni Nedir.

denerim hepsini umarım çalışır teşekkürler tavsiyeniz için
  6. E

internetim yavaş olduğundan boş bir zamanımda yapmayı planlıyorum
  7. E

Yaklaşık 6 defa denedim ama sorunum çözülmedi.
  8. E

Valorantı her açmaya çalıştığımda çift tıklıyorum hesabıma giriş yapıyorum ancak herhangi bi haraketlilik olmuyor yine masaüstünde kalıyor. Oyun arkada Çalışıyor gözüküyo ancak cpu kullanımı 0 ve 14 mb ram kullanıyor. Açılmamasının sebebi nedir veya bildiğiniz çözüm yolları var mı youtube da...
  9. E

Valorant Derecesizde Zor Rakipler Geliyor

Dün Valorant oynuyodum. Karşı takım ve bizim takımda iki tane elmas 3 rakip vardı. Ama benim rankım bronz 2. MMR'dan dolayı olduğunu düşünmüyorum çünkü daha önce başka bir hesaptan (elmas 2) oynamıştım ve benden çok üst düzeyde oynuyorlardı. Sizde rakiplerin bu kadar zor gelmesinin sebebi nedir?
  10. E

Oyun Steam'de satılmıyor

Maalesef oyun aşırı pahalı ve 18'deki arabaların tadını hiçbir senedeki arabalardan alamıyorum.
  11. E

Oyun Steam'de satılmıyor

Başlıkta yazdığım olay şu; Ben arkadaşlarım ile f1 2018 oynamak istiyorum ancak steamde veya herhangi bir platformda satılmadığından oyunu alamıyorum. Crack oynayınca ise multiplayer modunda oynayamıyorum. Oysa CodeMastersın resmi sitesinde oyun Steamde mevcut gözüküyor. Oyun sadece türkiyede...
  12. E

İnstagram DM mesaj gönderilememe ve mesaj alamama sorunu

Başlıktan da anlayabileceğiniz gibi instagramdan gelen mesajlar gözükmüyor veya mesaj attığımda gitti diye gözükmüyor. Detayları da şu mesela herhangi bi uygulamadayım yukarıdan bildirim geliyor ancak bildirime tıkladığımda mesaj geldiği gözükmüyor. Ben mesaj attığımda ise gönderiliyorda kalıyor...
  13. E

GTA 5 Farklı Platformlardan Oynama

Arkadaşlar ben epic games bedava verdiğinde kendime GTA 5 almıştım. Şu an arkadaşıma da almak istiyoruz ama Steam'de daha ucuz olduğundan oradan almak istiyoruz. Eğer steam üzerinden alırsak birimiz epic gamesten diğerimiz ise steamden girip GTA Online modunu kullanabiliyormuyuz.
  14. E

Çözüldü✓ 13000 TL altına Laptop önerileri

13000tl altına alabileceğim ısınma ses gibi sorunları olmayan (sesli olsa fazla sıkıntı olmaz) laptop öneriniz var mıdır? Bilgisayarla genel olarak valorant gibi rekabetçi oyunlar oynayacağım yanında belki GTA 5 oynayabilirim bu yüzden oyunları rahat bir şekilde oynayabileceğiim bir bilgisayar...
  15. E

Oyun içinde belli süreler içinde fps düşüşlerinin sorunu nasıl çözülür

kanka kötü bi laptop ama normalde olmuyodu
  16. E

Oyun içinde belli süreler içinde fps düşüşlerinin sorunu nasıl çözülür

Arkadaşlar size sorum şu. Oyun içinde belli süreler içinde fps baya düşüyor. Mesela valorantta isem 60 fps oynuyorum sonra 1 2 dakikalığına (bazen 2 3 round sürüyor) bir fps düşmesi oluyor ve 60 dan 20 fps ye kadar düşüyor. Sadece valorantta değil bütün oyunlarda oluyor bu durum çözüm...
  17. E

Jump Scare kelimesinin yanlış okunması

Arkadaşlar geçen gün kemal can parlak devour yayınını izlerken bir yanlış kullanımla karşılaştım. Arkadaşım bana oyunda jump scare var dedi. Ve çoğu yerde de jump scare olarak kullanılıyor. Arkadaşlar onun doğru yazımı camscare idir. anlamı ise cam yani camera scare idir bi anda önünüze...
  18. E

Kopmalık Şarkılar tam liste

eyvallah
Top Bottom