Arama sonuçları: *

1. Hüseyin Kemal Seçkin

Onboard görüntüye geçtim pc sürekli reset atıyor

Arkadaşlar ekran kartımı sattım yükseltmek için şuan ekran kartı yok pc de, normal günlük kullanım için (YouTube vs) pc yi açıyorum onboard bağlantıdan fakat masaüstü açılıyor bi süre sonra reset atıyor pc, ekran kartı varken böyle bir sorun yoktu yardımcı olabilecek varmı acaba (işlemci i7 8700k)
  2. İ7 9700k, i7 8700k, i5 9600k veya bu mofellerin k sız olanları

Şehir Belirtilmemiş İ7 9700k, i7 8700k, i5 9600k veya bu mofellerin k sız olanları

Elimde rx560 4gb aero ekran kartı var takas yapabiliriz veya elinde bu dediğim işlemcilerden olan arkadaşlarla iletişime geçelim anlaşırız
  3. Hüseyin Kemal Seçkin

csgo herhangibir sunucuya bağlanılamıyor hatası.

alakası yok aga 4 5 gündür aynı arkadaşlar giriyor ben giremiyorum
  4. Hüseyin Kemal Seçkin

csgo herhangibir sunucuya bağlanılamıyor hatası.

arkadaşlar foto yükledim bu hatayı veriyor 3 4 gündür oyuna giremiyorum çözümünü bilen varsa yardımcı olsun lütfen internette aradım taradım bulamadım.
  5. Hüseyin Kemal Seçkin

valorant dün sıkıntı yoktu bugün güncelleme geldi hata veriyor

arkadaşlar dün bir sıkıntı yoktu bugün güncelleme gelmiş güncelledikten sonra giremedim hiç bu hatayı veriyor yardımcı olurmusunuz lütfen.
  6. Hüseyin Kemal Seçkin

yeni ekran kartı FPS sorunu

i3 9100f
  7. Hüseyin Kemal Seçkin

hocam işlemci 70 dereceyi geçmiyor 65 derece civarı
  8. Hüseyin Kemal Seçkin

Merhaba arkadaşlar 2 3 gün önce gtx 1070 aldım ama fps im csgo da 90 100 felan fps_max 0 yazılı halde valoranttada aşırı dalgalanma oluyor 200 lerde takılırken bi anda 80 lere düşüyor yardımcı olabilirmisiniz?
  9. Hüseyin Kemal Seçkin

Cooler master i71c backplate nereden bulabiliriz?

Merhabalar arkadaşlar i71c soğutucu aldım 2.el ucuz fiyata fakat anakartın arka ayağı yok (backplate) fanı monte edemiyorum nereden bulabilirim acaba yardımcı olurmusunuz lütfen.
  10. Hüseyin Kemal Seçkin

Yardım Rtx 3060 mı GTX 1080 ti mı fiyat performans

gtx1080 kas gücü olarak daha iyi değilmi rx6600 den?
  11. Hüseyin Kemal Seçkin

2.el msi gtx 1070 alınır mı??

Merhaba arkadaşlar sizce 2.el msi gtx 1070 alınır mı?? 3000tl ye kutusu vs. herşeyi var yakın bir adreste bulduğum için soruyorum, mevcut kart rx560.
  12. Hüseyin Kemal Seçkin

10000 TL'ye Telefon Önerir Misiniz?

s20 fe kesinlikle 11.400tl civarı şuan 256gb snapdragonlu olan modeli
  13. Hüseyin Kemal Seçkin

csgo sunucuya bağlanılamıyor sourunu nasıl düzeltilir

Arkadaşlar merhaba demin cs ye girdim aramayı başlatıyorum arama yeri sarı oluyor sunucuya bağlanılamıyor diyor ne yapmam lazım dosya bütünlüğünü doğruladım deniyorum yine aynı yardım edin lütfen
  14. Hüseyin Kemal Seçkin

artisepetim.com ggüvenilirmi?

tamamdır reis teşekkürler sağolasın
  15. Hüseyin Kemal Seçkin

artisepetim.com ggüvenilirmi?

merhabalar arkadaşlar kendime telefon bakıyorum bu siteye denk geldim galaxy s20 modeli akakçe sitesinde min 14k TL iken bu sitede sepette inidirm vs. 12k TL ye geliyor ama siteyi ilk defa duyuyorum yorumlara baktım sıkıntı gözükmüyor ama nasıl güvenilir bilemiyorum aranızda daha önce bu siteden...
  16. Hüseyin Kemal Seçkin

oyun açınca pc kendi kendine kapanıyor YARDIM

R7 250 nin güç girişi yok anakart beslemeli 1603910662 teşekkürler
  17. Hüseyin Kemal Seçkin

oyun açınca pc kendi kendine kapanıyor YARDIM

onun eski ekran kartı daha fazla güç istiyordu eski hd 45xx kartlardan biriydi 6pin güç girişi vardı psu dan değil büyük ihtimal
  18. Hüseyin Kemal Seçkin

Bu sistem valorantta kac pfs vermesi gerekir

daha fazla vermesi lazım fps limitleyici olabilir ona bak bence
Top Bottom