Arama sonuçları: *

1. Letrion

oyun kitapları öneri

Genelde oyunlar kitaplardan uyarlanır, oyunlardan kitaplara uyarlanan kitap görmedim. Metro serisini öneririm.
  2. Letrion

Yanlışlıkla dökülen kahve sonrası dava süreci nasıl olur ?

Sürecin nasıl işleyeceğini bilemiyorum fakat sonuna kadar peşine düşmeniz lazım, hakkınızı arayın.
  3. Letrion

Müzik Hakkında Her şey

Bütçeniz ne kadar?
  4. Letrion

Bu dolandırıcı mıdır?

Instagram güvenlik birimi hesabınızda şüpheli durumlar fark edince WhatsApp üzerinden iletişime geçer mi sizce?
  5. Letrion

Doom VS Doom Eternal ?

Eternal
  6. Letrion

Devamsızlık ne kadar kaldı?

1 gün özürlü, 2 gün özürsüz devamsızlık hakkın kaldı. Geçersen sınıfta kalırsın her türlü.
  7. Letrion

UCUZ VALORANT POİNT SİTESİ

En ucuz kabasakal'da. Ayriyeten bakiye yüklerken havale yaparsan komisyonsuz geçiriyor.
  8. Letrion

ÖNERDİĞİNİZ GİYİM SİTELERİ (F/P)

Mesela baskı makinesi olup uygun fiyata basanlar var, pazarlık yapma şansında var. İstediğin modeli bastırabiliyorsun T-Shirt, Sweatshirt gibi kıyafetlere. Çok bilinmedik satıcıları tercih etme.
  9. Letrion

Diğer Anime Kızı Geldi

afiyet olsun Güle güle kullan.
  10. Letrion

Sevgilim başka erkekler ile konuşuyor gizli

Birbirini gerçekten seven iki birey öncelikle birbirine güvenir, güven ilişkinin en önemli parçasıdır. Eğer siz birbirinize güveniyor olsaydınız bu tarz şeyleri kafaya takmazdınız zaten, ayriyeten lafım sadece sana değil. Kız arkadaşın sana güveniyor olsaydı sen kızlarla oyun oynadığın zaman...
  11. Letrion

Sevgilim başka erkekler ile konuşuyor gizli

Başka erkekler ile oynamasına izin vermezmisin? İzin mi alcak senden? Patladım bu yoruma, tavukmu tutuyorsun sen yanındada bişeylere izin vermiyorsun. Birde 19 yaşındayım demişsin, ne kadar düşük level bir ilişki. :)
  12. Letrion

ÖNERDİĞİNİZ GİYİM SİTELERİ (F/P)

Dolap'ta sıfır ürünler çok uygun fiyata bulunabiliyor. Bakmanızı öneririm.
  13. Letrion

Rainbow Six mi Doom Eternal mı Forza 4 mü ?

Hepsi birbirinden farklı tür oyunlar. Ben DOOM Eternal öneririm.
  14. Letrion

Hangi Tür Müzik Dinliyorsunuz?

Metal
  15. Letrion

Ramazan Bereket Paketi 280 TL ye 404 TL lik ürün

İnsanların günah işlemesi ve fetva vermek sana düşmez, değersiz düşüncelerin ile forumu kirletme.
  16. Letrion

Wifi güçlendirici önerir misiniz??

Evim büyük olduğu için arka odalarda wifi çekmiyor, 1K bandında kaliteli bir menzil güçlendirici önerir misiniz??
  17. Letrion

Annem Evlatlıktan Reddedermi?

@Gri Caner sanırım bu geri dönüşümü mümkün olmayan bir vaka.
  18. Letrion

Twitch Yeni başlayan için yayın platformu önerisi

Kişisel düşüncemi belirtmek isterim, şu an ki zamanda yayıncılığa yeni başlayan birinin bir yerlere gelebileceğini düşünmüyorum.
  19. Letrion

Türkiyenin en büyük 2 minecraft sunucusunun kullanıcı bilgileri çalındı

Malum "İlk" oyuncu sunucusunda hatrı sayılır bir ilerlemeye sahip hesabım vardı ve çalınmıştı, sonra illegal reklamdan dolayı süresiz ban attılar. Dahada girmemiştim, artık hiç güvenim kalmadı bunlara.
  20. Letrion

7K bandında telefon Önerisi istiyorum

7K bütçeye günlük kullanım için anneme telefon bakıyorum, ne önerirsiniz? Xiaomi Redmi 12 nasıldır?
Top Bottom