Arama sonuçları: *

• Users: Letrion
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Letrion

Wifi güçlendirici önerir misiniz??

Evim büyük olduğu için arka odalarda wifi çekmiyor, 1K bandında kaliteli bir menzil güçlendirici önerir misiniz??
  2. Letrion

7K bandında telefon Önerisi istiyorum

7K bütçeye günlük kullanım için anneme telefon bakıyorum, ne önerirsiniz? Xiaomi Redmi 12 nasıldır?
  3. Letrion

5-6K Bandında Telefon Önerisi

Merhaba, annemin telefonunu değiştirmeyi düşünüyoruz. 5-6K bandında telefon önerisi verirmisiniz? Minimum 64 Gb depolaması olması gerekli. Oppo A16 düşünüyordum, bilgisi olanlar bu telefon hakkında yazarsa sevinirim.
  4. Letrion

"Siyah" kelimesini zihninizde canlandırınca aklınıza ne geliyor?

Gözlerinizi kapatın ve "siyah" kavramını zihninizde canlandırmaya çalışın. Aklınıza ilk neler geldi? Bende nefret, mum, duman kavramları canlandı. Sizin zihninizde ilk neler canlanıyor?
  5. Letrion

Yazılımcılık ve işsizlik hakkında

Bu sene YKS'ye gireceğim sınava hazırlanıyorum, Yazılım ya da Bilgisayar mühendisliği düşünüyorum fakat bir kaç yazılımcıyla konuştuğuma göre Türkiye'de yazılımcıların çok olduğunu ve üniversite okuyup işsiz olan bir sürü yazılımcı var diyor. Bu konu hakkında bilgisi olan varsa anlatabilirmi...
  6. Letrion

DOOM Eternal alternatifi olan Mükemmel Oyun Önerisi!!

Merhabalar, ben Letrion. Bir DOOM Eternal ve Metal müzik sevdalısı olarak uzun zamandır DOOM Eternal'dan başka tam olarak bana uyan bir oyun bulamamıştım. Taa ki bu oyunu görene kadar: Evet Metal: Hellsinger ritme dayalı ve arkada deli gibi metal müzik çalan, cehennem katmanlarında vahşet...
  7. Letrion

📢Oyun Almak için Son Şans: Steam Cadılar Bayramı İndirimi Oyun Önerileri

Önemli Açıklama Herkese iyi forumlar, ben Letrion. Tüm oyunseverlerin oyun satın alıp oynamak için kullanmış olduğu platform olan Steam, Türk Lirası üzerinden işlem yapmayı 20 Kasım 2023 itibari ile bırakma kararı aldı. Bu ne anlama geliyor? Bu tam olarak şu anlama geliyor, artık oyunları TL...
  8. Letrion

Kablosuz Kulakiçi Kulaklık Önerisi

500 TL bütçeye kablosuz Kulakiçi kulaklık önerisi istiyorum. Müzik dinlenecek, dolayısıyla ses kalitesi iyi olmalı. Rengi önemli değil.
  9. Letrion

Açık liseye geçmemek için sebep?

Bu sene 12. sınıfım, anadolu lisesindeyim ve bölümüm sayısal. Yazılım ya da Bilgisayar Mühendisliği hedefliyorum fakat TYT ve 11. sınıf konularını iyi bildiğim söylenemez. Açık liseye geçip kendim çalışma planı yapıp halletmek istiyorum. Okulda YKS için işime yaramayacak olan Felsefe, Edebiyat...
  10. Letrion

Aldığınıza Pişman Olduğunuz PC Oyunları

Oyun İsmi - Platform ve Fiyat şeklinde belirtip ve sebebini yazabilirsiniz. Aslında ben hiç bir oyunu aldığıma pişman değilim çünkü her bir oyun tecrübe oldu bana bundan dolayı tam olarak pişman oldum diyemem pişman oldum diyebileceğim 2 oyun var sadece. Hades 24 TL Steam Oyun hiç benlik...
  11. Letrion

DGS Nedir? Ne işe yarar?

DGS ile alakalı bir sürü konuşma gördüm ama hala tam olarak anlayamadım? DGS nedir ne işe yarar?
  12. Letrion

🔥İndirim The Crew 2 - Special Edition 26,90 TL! (Ubisoft)

Voidu'da The Crew 2 - Special Edition 26,90 TL'ye düşmüş. Oyun Ubisoft hesabınıza geliyor gayet uygun bir fiyata edinebilirsiniz. https://www.voidu.com/tr/product/the-crew-2-special-edition-3/6747
  13. Letrion

DA Forum Hangi Tür Müzik Dinliyor? (Anket)

Arkadaşlar birden fazla türden müzik dinliyorsunuz muhtemelen, yalnızca en çok dinlediğiniz şarkı türünü işaretleyebilirsiniz sonuçları merak ediyorum.
  14. Letrion

Ana Konu Dev Oyun Rehberi -2023 Steam Yaz İndirimleri(29 Haziran-13 Temmuz)

Bu zamana kadar hemen hemen her Steam indirimlerinde konu açtım fakat 13 Temmuz 2023 itibariyle Steam'in kur güncellemesinden dolayı oyunlara devasa zam geleceği düşünüldüğünden dolayı kolları sıvayıp dev bir liste yapmaya karar verdim. Oyunları fiyatlarına göre listeleyeceğim o yüzden bütçesi...
  15. Letrion

Bu işaret hangi arızayı gösteriyor?

2012 model Skoda Superb yandaki ünlem işareti hangi arızayı gösteriyor?
  16. Letrion

1000 TL ile İstanbulda 1 Gün Ne Yapılır?

1 günlüğüne istanbulda 1000 TL ile ne yapılır sizce? Önerilerinizi bekliyorum.
  17. Letrion

Müzik Hakkında Her şey

Enstrüman çalmak isteyenler, müzikle ilgili öneri isteyenler, müzik aletleriyle ilgili öneri, alınabilir ilan veya ürün linki isteyenler bu konuda sorularını sorup cevaplarını alabilirler.
  18. Letrion

❌İndirim Bitti! Yamaha YRS-23 Blok Flüt 27,93 TL!

Piyasa fiyatı 150-200 TL olan en kaliteli blok flütler arasındaki Yamaha YRS-23 D&R sitesi üzerinde 27,93 TL. Kargo ücreti ile birlikte 57 TL'ye geliyor. Bu kadar ucuz fiyata müzik aletine sahip olabilirsiniz...
  19. Letrion

Hayatı düzene koyma hakkında, Forumu bırakmalımıyım?

Forumda gereğinden fazla vakit geçirdiğim için hayatımı düzene koyamıyorum, ders çalışamıyorum ve sorumluluklarımı yerine getirmiyorum. Kendimi her zaman geri forumda buluyorum. Çünkü burda anonim bir şekilde tanımadığım kişilerle vakit geçirerek mutlu oluyorum ve kafa dağıtma yerim burası...
  20. Letrion

Ryzen 5 3600 değiştireceğim

AM4 soket anakartım bulunuyor ve 2 yıldır Ryzen 5 3600 kullanıyorum. Ekran kartım 5500 XT. Paraya ihtiyacım var bundan dolayı işlemcimi satıp ikinci el daha düşük bir işlemci almayı düşünüyorum. Ryzen 3 3100 ile 700-800 TL farkla takaslasam nasıl olur?
Top Bottom