Arama sonuçları: *

1. Y

Bu Hangi Futbol Takımı?

Pes ettim CSKA Sofya imiş
  2. Y

Bu Hangi Futbol Takımı?

1715534705 Kusura bakma bulamayınca ne yapacağımı bilemedim burası geldi aklıma ben silerim birazdan
  3. Y

Bu Hangi Futbol Takımı?

Agalar bu hangi futbol takımı bi yardımcı olabilirmisiniz lütfen
  4. Y

normal bakarken bi anda daat daat diye diye siyah ekran geldi kapandı

öye normal bi şekilde bakarken bi anda gitti daat daat diye diye geri açmaya çalıştığımda ekran hiç açılmadı sonrada bi 15 sn sonra otomatik kapandı ne yapıcam ben şimdi bilen biri lütfen yardım etsin nasıl düzeltecem ben bunu
  5. Y

laptop ta gta san andres kasıyo ne bunun sıkıntısı

yani laptop almak öyle kolay değilki usta hem bu laptop da öyle bi anda bırakılacak bişi değil sony vaio hani bu eski filmlerden felan çıkan bunun yok mudur bi çözümü bu arada tanıdık akraba yani ters bi durum olcağını zannetmiyorum bu güncellemerden felanda hiç anlamam detaylı söyler sen sevinirim
  6. Y

laptop ta gta san andres kasıyo ne bunun sıkıntısı

bundan önce bazı oyunlar açılıyodu ama bir kere anakart yandı değiştik felan üstüne 4 gb ram de taktırdık cillop gibi pat oyunlar açılmıyo önceden 70 80 fbs olan minecrfat şimdi açılmıyo bile dedim vardır bi sorunu denedim olmadım boşverdim ama gta san andres bile kasıyo bu bana hiç normal...
  7. Y

45 leg press ilk defa yaptım hoca boş bar çalış dedi ama 20 kg yi unutmuşum

dalgınlık boş bar yerine 20 kg bastım önce bi 3 set yaptım yani normal bi ağrı vardı çok hissetmedim yani ama ön bacak antremanına geçtim birde baktım ön bacak kalkmıyo eğilimiyom tüm bacak kemiklerinde kemiklerinde ağrı var tüm bacak bağlantıyı kesmiş durumda anlayacağınız ne oturmam düzgün ne...
  8. Y

laptop mavi ekran verdi yardım

yok usta çalı 10 dk olmamıştı onla alakası yok
  9. Y

laptop mavi ekran verdi yardım

ne olduğunu anlamadımbi anda değişik renkler çıktı vepc mavi ekran verdi napıcam acil ayvayı yememe çok az kaldı lütfen çözüm ?
  10. Y

sorun basit oyun hayvan gibi kasıyor

sorun basit tüm özellikleri aynı olan iki laptopum var sadece biri 4 gb diğeri 8 gb bu 8 gb olan 4gb kasmadan çok güzel oynanıyor bunda açar açmaz inanılmaz şekilde kasıyor hayır bilgiswyar ısınmıyoda bu kasmanın sebebi nedir acaba ?
  11. Y

Roblox inanılmaz kasıyor

sorun basit tüm özellikleri aynı olan iki laptopuun var sadece biri 4 gb diğeri 8 gb bu 8 gb olan 4gb kasmadan çok güzel oynanıyor bunda açar açmaz inanılmaz şekilde kasıyor hayır bilgisyar ısınmıyoda bu kasmanın sebebi nedir acaba
  12. Y

Son Oyuncu Launcher Açılmıyor

oyunu açıyorum yükleniyor arka plana bakıyorum açık ama ekrana gelmiyor laptop ile alakasıda yok yani önceden fıstık gibi açılıyodu
  13. Y

bu laptop dan herhangi bir oyun oynanılabilirmi acaba ?

bu laptopdan roblox oynanılabilir mi acaba yada nasıl daha iyi kullana bilirim önerilerinizi bekliyorum
  14. Y

discordda deleted user olan birine nasıl ulaşırım

1 2 sene önce konuştuğum bir arkadaşım vardı discorddan uzun süre sonra tekrar discorda girdim birde ne göreyim arkadaşımın ismi deleted user olmuş mesaj yazıyorum gitmiyor acaba ona ulaşma şansım varmı
  15. Y

discord arkadaşım deleted user olmuş ona nasıl ulaşbilirim

öncelikle selamın aleyküm ben uzun zamandır discord a girmiyordum bugün bi gireyim dedim birde baktım çok sevdiğim arkadaşım adı deleted user olmuşve hiçbir şekilde mesaj atamıyorum sizce ona nasıl ulaşabilirim ?
  16. Y

laptop işlemcimi değiştirirsem hızlanırmı ?

yerine Intel Pentium Gold G6400 4 GHz LGA1200 4 MB Cache 58 W İşlemci bunu alsam üzerinde de 4 gb ram alsam (laptop 4 gb ram) bi değişiklik olurmu ?
  17. Y

minecraft 1 ile 5 arası fbs alıyorum nasıl yükseltebilirim

bu etkilermi ne fbs i ne zamandı hata veriyo
  18. Y

laptap um oyun açmıyor açsada çok kasıyor

sorun bu ya eskiden bu bilgisayar windows 10 du ve son oyuncuyu(bi çeşit minecraft) 150 100 fbs alıyodum sonra 7 yaptık daha doğrusu babam bilgisayarcıya götürdü sonra nolduysa normal minecraftı bile çok zor bi şekilde açtım 1615299974 kullandığım bilgisayar şuan üretilmiyor son vaio o yüzden...
Top Bottom