Arama sonuçları: *

1. Doruk Palaz

Bu sistem Rdr2 açar mı?

Açar fakat yüksek fps alamazsın. En yakın zamanda 2x8 16gb yapmanı öneririm. 8gb rdr2 için biraz sınırda kalır.
  2. Doruk Palaz

Steam yaz indiriminde bu oyun indirime girermi?

Arkadaşlar 29 Haziran da steam yaz indirimleri geliyor. Ben starfield almayı düşünüyorum oyun daha çıkmadı sizce indirime girermi?
  3. Doruk Palaz

Windows 11 Güncellemesi

Arkadaşlar benim pc de sürekli çıkıyor windows 11 e güncelleştir diye güncelleştireyimmi? Yüklü oyunlarım ve uygulamalarım var onlar çalışırmı? Windows 11 güncelleştirmesinde indir ve yükle yazıyor.
  4. Doruk Palaz

2TB 970 Evo Plus iyi mi??

Arkadaşlar 2tb samsung 970 evo plus almayı düşünüyorum içine çoğunlukla oyun indireceğim sizce iyi mi? ve laptopuma uyarmı? (Msı GP76 11UG)
  5. Doruk Palaz

Map Booster DLC si Truckers MP de çalışırmı?

Arkadaşlar bildiğim kadarıyla ets2 nin steam den alınan bazı DLC leri Truckers MP de çalışmıyor.(örneğin High Cargo Pack). Harita genişletme ve foto daki diğer dlc truckers mp de çalışırmı?
  6. Doruk Palaz

Rust ' ta Steam envanterime bir şey geldi bu nedir bilen varmı?

Arkadaşlar uzun zamandır rust girmiyordum. Geçenlerde girip bir ev yapıp çıktım. Steam envanterime böyle bir şey geldi bu nedir? 76Tl değeri var ama açılmıyor satayımmı?
  7. Doruk Palaz

600-700 arası mekanik klavye önerisi

5. görünüş olarak güzel duruyor.
  8. Doruk Palaz

RDR2 çok çabuk sıkıldım

bir süre sonra çok fazla detaydan sıkıyor. Sürekli görevden göreve gitmek yerine biraz daha freeroam takıl o zaman sıkmaz. Zaten online a geçtiğinde yapacak işler bitmiyor meslekler fln. Yinede sıktıysa oyun senlik değildir hocam :)
  9. Doruk Palaz

bu bilgisayar fifa 22 acarmı ?

düşük ayarlarda belki açar
  10. Doruk Palaz

Yardım FH5 Bir profile girmeden devam edemzsiniz hatası.

çözüm olarak ne yapabilirim
  11. Doruk Palaz

o zaman gelmedi bana
  12. Doruk Palaz

15-20 gün önce gelmişti sanırım 10gb lik. ama ben ultimate edition aldığım için hot wheels paketinin yüklemesiydi o.
  13. Doruk Palaz

hayır bende öyle bir günceleme yok. ne zaman geldi o güncelleme?
  14. Doruk Palaz

hayır oyunu onar yapmadım. veriler eşitleniyorda da kapatmadım. dün normal bir şekilde menüden kapattım oyunu bugün bu uyarı ile karşılaştım 1660818781 oyunu onar nAsıl yaparım
  15. Doruk Palaz

hesap bağlamak için bir yer yok. zaten ben oyunu çıktığı günden beridir hesap bağlı bir şekilde oynuyorum ve oyun steamden
  16. Doruk Palaz

arkadaşlar fh5'i steamden uzun zaman önce aldım hiç böyle bir hatayla karşılaşmamıştım. oyuna girince bana böyle bir hata veriyor ve hesap girecek bir yer yok. bunun çözümü nedir lüütfen yardım edin. Oyun Açılınca Ekran da Giriş Yapmak İçin bir Ekran Çıkmıyor
  17. Doruk Palaz

Yardım RD Online kamp sürekli yer değiştiriyor.

Arkadaşlar red dead online da kampımın yeri sürekli değişiyor fakat ben sabit bir yer istiyorum. Şuanki kampımı silersem düzelirmi veya nasıl silinir?
  18. Doruk Palaz

20 TL Altı Steam'den Oyun Önerisi

the forest var şuan başladık 3kişi
  19. Doruk Palaz

20 TL Altı Steam'den Oyun Önerisi

20TL altı steam den oyun önerisi
  20. Doruk Palaz

CarX Drift Racing Online ne zaman indirime girer?

En uakın indirim sonbahar sanırım. O da kasım sonu gibi başlıyor. Sizce carx gibi bir oyun için beklemeye değermi ?
Top Bottom