Arama sonuçları: *

1. Doruk Palaz

Steam yaz indiriminde bu oyun indirime girermi?

Arkadaşlar 29 Haziran da steam yaz indirimleri geliyor. Ben starfield almayı düşünüyorum oyun daha çıkmadı sizce indirime girermi?
  2. Doruk Palaz

Windows 11 Güncellemesi

Arkadaşlar benim pc de sürekli çıkıyor windows 11 e güncelleştir diye güncelleştireyimmi? Yüklü oyunlarım ve uygulamalarım var onlar çalışırmı? Windows 11 güncelleştirmesinde indir ve yükle yazıyor.
  3. Doruk Palaz

2TB 970 Evo Plus iyi mi??

Arkadaşlar 2tb samsung 970 evo plus almayı düşünüyorum içine çoğunlukla oyun indireceğim sizce iyi mi? ve laptopuma uyarmı? (Msı GP76 11UG)
  4. Doruk Palaz

Map Booster DLC si Truckers MP de çalışırmı?

Arkadaşlar bildiğim kadarıyla ets2 nin steam den alınan bazı DLC leri Truckers MP de çalışmıyor.(örneğin High Cargo Pack). Harita genişletme ve foto daki diğer dlc truckers mp de çalışırmı?
  5. Doruk Palaz

Rust ' ta Steam envanterime bir şey geldi bu nedir bilen varmı?

Arkadaşlar uzun zamandır rust girmiyordum. Geçenlerde girip bir ev yapıp çıktım. Steam envanterime böyle bir şey geldi bu nedir? 76Tl değeri var ama açılmıyor satayımmı?
  6. Doruk Palaz

Yardım FH5 Bir profile girmeden devam edemzsiniz hatası.

arkadaşlar fh5'i steamden uzun zaman önce aldım hiç böyle bir hatayla karşılaşmamıştım. oyuna girince bana böyle bir hata veriyor ve hesap girecek bir yer yok. bunun çözümü nedir lüütfen yardım edin. Oyun Açılınca Ekran da Giriş Yapmak İçin bir Ekran Çıkmıyor
  7. Doruk Palaz

Yardım RD Online kamp sürekli yer değiştiriyor.

Arkadaşlar red dead online da kampımın yeri sürekli değişiyor fakat ben sabit bir yer istiyorum. Şuanki kampımı silersem düzelirmi veya nasıl silinir?
  8. Doruk Palaz

20 TL Altı Steam'den Oyun Önerisi

20TL altı steam den oyun önerisi
  9. Doruk Palaz

CarX para kasma kolaymı?

Arkadaşlar carx drift racing normal paket almayı düşünüyorum fakat sizce para kasma kolaymı? Modifiyeler pahalımı vs vs
  10. Doruk Palaz

CarX Drift Racing Online ne zaman indirime girer?

arkadaşlar steam hesapta 25 TL var genelde indirime girince ultimate paket 19tl ye düşüyor sizce ne zaman indirime girer. Beklemek mantıklımı?
  11. Doruk Palaz

Steam'deki ea play ve origin beraber oynayabilirmi?

Arkadaşlar steamden ea play alacağım ve içinden a way out indireceğim. Arkadaşım ise originden a way out friend pass indirecek. Beraber oynayabilirmiyiz? Veya nasıl oynarız? (Lütfen xbox game pass almak daha mantıklı yazmayınnn).
  12. Doruk Palaz

EA playden ıt takes two ve a way out alsam arkadaşımla oynayabilirmiyim?

Arkadaşlar steamden aylık 29 TL ye ea play almayı düşünüyorum ve içinden ıt takes two ve a way out oynayacağım. Arkadaşımın satın almasına gerek varmı? Normalde ıt takes to ve a way out satın alsam arkadaşımın almasına gerek yok diye biliyorum fakat ea play de öylemi sadece ben ea play den alsam...
  13. Doruk Palaz

Steamden sizce hangisini almalıyım?

Arkadaşlar steamde hazelight bundle(a way out ve ıt takes two) veya Rainbow Six Siege'nin 7560 R6 credisi veren paketini almayı düşünüyorum sizce hangisi? Rainbowda az karakterim oldoğu için arada kaldım. Hazelight Bundle:188TL Rainbow 6 Welcome Pack:260TL
  14. Doruk Palaz

Steam yaz indirimlerinden oyun önerisi.

Arkadaşlar steam yaz indirimlerinden oyun önerir misiniz??
  15. Doruk Palaz

RED DEAD ONLINE ARADIĞIM ATI NASIL BULABİLİRİM ?

Arkadaşlar Red Dead Online'da Lake Isabella nın yanından alınan oyunun en iyi atını RDR2'de evcilleştirmiştim fakat Red Dead Online'da gölün yanında çıkmıyor. Başka nereden bulabilirim?
  16. Doruk Palaz

Logitech G733 iyi mi??

Arkadaşlar logitech g733 almayı düşünüyorum nasıl tavsiye edermisiniz? Asıl amacım oyun oynamak. Pil ömrü nasıl? Kablosuz olduğu için ses gecikirmi? Nasıl şarj ederim? vs vs...
  17. Doruk Palaz

Ets 2 de Cheat engine ban sebebimi?

Arkadaşlar bakiyem -150k oldu. Cheat engine kullanırsam ban yermiyim steamden? Ben MP oynuyorum
  18. Doruk Palaz

980 pro laptopuma uyumlu olurmu?

arkadaşlar msı gp 76 11ug laptopum var . Üzerinde 2 adet m2 yuvası var bir tanesinde 1tb lik m2 takılı. Diğerine ise 500gb lik samsung 980pro takmayı düşünüyorum sizce mantıklı olurmu veya uyumlu olurmu?
  19. Doruk Palaz

rust oyun arkadaşı arıyorum

taktik bilen base tasarımı yapabilen arkadaş arıyorum
  20. Doruk Palaz

900tl Gaming Kulaklık Önerisi

900tl kulaklık önerisi. şuanda logitech g432 kullanıyorum pedleri eskidi genelde rekabetçi oyunlar oynuyorum. bundan dolayı mic de önemli. pcde kullanacağım
Top Bottom