Arama sonuçları: *

• Users: efekoray
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. E

BIOS Update gerekiyormu

anakart modelim : asus b450m dragon şuan r5 4500 kullanıyorum . r5 5600 e geçiş yapacağım bios update e gerek varmı yoksa direk tak çalıştır kullanabilirmiyim
  2. E

Taksit Seçeneği Görünmüyor

hepsiburadadan taksitle iphone 11 almak istiyodum fakat taksit seçeneği yok görünüyor. mediamarktada sitesinde taksit seçeneği gözükmüyor. mediamarkt mağazasından taksit yapıyormu bilen biri cevaplasın acil lazım
  3. E

xbox gamepass fifa 22 açılmıyor

ben 15 gündür gamepass aldım fifa 22 oynamak için . dünden beri aynı hatayı alıyorum sunuculara bağlanma ekranı gelince ssdeki gibi oluyor . sildim geri yükledim düzelmedi yardım edermisiniz
  4. E

uBlock Origin reklamları artık engellemiyormu ?

uBlock Origin artık youtube reklamlarını engellemiyormu bugünden itibaren reklam gelmeye başladı
  5. E

RTX 2060 İçin 4000 TL İşlemci Önerisi

asus dual rtx 2060 var işlemci değiştirmek istiyorum şimdiki işlemcim r5 4500 sizce ne alayım
  6. E

Steelseries Arctis 1 mikrofon ses yansıması

kulaklığım steelseries arctis 1 bilgisayardan ne açarsam açayım ses yansıyor önce discorddan kaynaklı dedim ama windowsun kendi ses kaydedicisi ile denedim yine aynı şey oluyor nasıl çözebilirim
  7. E

gta 5 dosyaları masaüstüne atıyor

gta 5 i dün epic gamesden yükledim kurduğumda kurulumda masaüstüne seçmişdim o yüzden dosyaları masaüstüne atıyor sildim tekrar yükledim bu sefer aynı soruyu sormadı ama yine aynı olay oldu nasıl düzeltebilirim .
  8. E

Hdmı ile 144 Hz alabilirmiyim

Merhabalar ben 6500 XT ile sistem topladım monitör alarak lg ultragear 24gn53a-b bunu aldım bundan hdmı ile 144 Hz alabilirmiyim yoksa display portla mi 144 Hz alabilirim ?
  9. E

6500xt sistem toplama

merhabalar 7k bütçe var 6500xt ile sistem toplicam hangi işlemciyi almalıyım
  10. E

rx 6600 en ucuz sistem

merhabalar ben rx 6600 sistem alacağım yakında hazır sistem de olabilir ama şuan toplama daha mantıklı en ucuz kaç TL olabilir işlemci r3 1200 bile olsa kafi benim taksit olaylarım var bitsin yeni işlemci alacağım ssdi var kendimde incehesapda dün gelen gaming gecesi indirimleri falana vardı...
  11. E

Tahmini ne kadar olur

ben yaza doğru laptobu satıp masaüstü alıcam yaklaşık 9k gibi bir bütçem var monitörü 1kya halledicem 8kya nasıl hazır sistemler olur temmuzun başları gibi alıcağım
  12. E

Çözüldü✓ MSI A320M-A PRO ya rx 6600 takılırmı

Merhabalar ben bi sistem topluyorum MSI A320M-A PRO bu anakarta sapphire rx 6600 takılabiliyor mu ?
  13. E

ReLive Nasıl Açabirim

arkadaşlar sa ben amd relive kullanmak istiyorum fakat olmuyor driverını ddu ile sildik tekrar yükjledim software da hiç bir şekilde çıkmıyor sürümü 22.2.3 apu bir laptop kullanıyorum lütfen yardım edin
  14. E

Generic Bluetooth Adapterda Sorun Var

arkadaşlar pcyi alalı 10 gün oldu. bluetooth kulaklıkla bağlanayım dedim bağlanılamadı hatası verdi . aygıt yöneticisine gittim orda generic adaptor die bi hata vardı sürücüleri günceleştir dedim fakat zaten güncel dedi baya uğraştım olmadı. yardımcı olabilirmisiniz . cihaz msi modern 15 a5m ...
  15. E

Amd ryzen 5 5500u kaç fps alırım

https://www.gaming.gen.tr/urun/131267/msi-modern-15-a5m-091xtr-ryzen-5-5500u-8gb-ddr4-radeon-graphics-256gb-ssd-15-6-fhd-gri-freedos-notebook/ bu ürünü almayı düşünüyorum valorantda ve csde kaç fps alırım ve site güvemilirmi yardımcı olabilirseniz sevinirim ?
  16. E

8500 TL'ye Battle Silver Webtekno Sistem Alınır mı?

https://www.incehesap.com/battle-silver-webtekno-gaming-pc-fiyati-43357/ incehesapte böle bir sistm gördüm almalımıyım ? alırsam işlemciyi bir zaman sonra satıp değiştiririm 3500x veya 5600xle
  17. E

OYUNLARI RAHAT OYNATABİLİRLERMİ

MERHABALAR BEN BU İKİ SİSTEMİ İNTERNETTE BULDUM CS VALORANT GTA 5 FORTNİTE GİBİ OYUNLARI OYNAMAK İSTİYORUM ORTALAMA KAÇ FPS ALABİLİRİM VE 5 YIL GÖTÜRÜRMÜ BÜTÇEM EN FAZLA 7000
  18. E

OYUN OYNATABİLİRMİ ONA GÖRE ALACAĞIM

merhabalar ben bugün vatandan 5800 TL'ye monitör dahil bir sistem topladım özellikleri: AMD RYZEN 5 1600 MSI A320M-A PRO AMD A320 SOKET CRUCIAL 8 GB BALLİSTİX DDR4 3000 MHZ CL15 RAM EVEREST SPECTRUM 4*120MM FANLI 500W MİDT ATX GAMING KASA ASUS GEFORGE GT1030 GDDR5 2 GB 64 BİT NVIDIA EKRAN KARTI...
  19. E

Mönitor Dahil Sistem Önerisi

merhabalar ben 5000 6000 TL arası bir mönitör dahil bir gaming pc almak istiyorum tavsiye verebilirmisiniz ?
Top Bottom