Arama sonuçları: *

1. S

17k ya kadar 120hz ve üstü laptop önerisi

Sadece dışarda oyun oynamak için alıyorum valoda 120-144 fps alsa yeter işlemcisi iyi olsa güzel olur depolama filan önemli değil
  2. S

20-22k arası telefon önerisi

S23 fe almak var kafamda farklı bir öneriniz varsa açığım ama x6 pro istemiyorum
  3. S

KZAM01 dac alınır mı ?

650 TL ye buldum bunun gibi bişey almak istiyorum tr de bundan başka alternatif varmı ?
  4. S

Iem ses yüksekliği az

Truthear x Crinacle Zero aldım 100db çok fazla filan diyo okudum ama şu anda ( 3.5mm ) ses yüksekliği fazla az geliyo yapmam gereken bir şey mi var yoksa amplifier filan mı almam lazım çok az geliyo sesi
  5. S

1000 TL ye kadar iem önerisi

Tr yada amazon dan alabiliceğim 1000 TL ye kadar hangi iem ler var ? (çok fazla olmasada fiyat çıkabilirim) şimdiden teşekkürler
  6. S

Xiaomi Recovery 5.0 modundan çıkılmıyor

telefonu fabirka ayarlarına sıfırladım ama reboot to system diyorumtekrar recovery'e atıyor telefon açılmıyor ne yapmalıyım ?
  7. S

Xiomi Telefon Reklam Engellenmiyor

Bende Xiomi Note 12 Pro 5G var ve telefonda her 20 - 30 sn içerisinde 1 reklam geliyo bütün reklam kapatma videolarını izledim hepsini yaptım ama hala gelmeye devam ediyor yapabiliceğim bişey varmı ?
  8. S

Gtx 1650 ryzen 5 3500 8 gb ram pc ne kadar daha götürür ?

2 senedir kullanıyorum sadece valorant osu ve en düşük ayarlarda 60 fps araba yada hikayeli oyunları oynuyorum hiç bir bakım yapmadım termal macun değiştimeyi düşünüyorum fakat işlemciyi çıakrtıp yeniden takmaya korkuyorum ram az ama problem yaşatmıyor ne kadar daha uzun gider bu kullanımlara...
Top Bottom