Arama sonuçları: *

• Users: ScoTF
  • Order by date
  1. S

Valorant 144 fps üstü ekranda kırılmalar var

G-SYNC demek istedim hocam.
  2. S

Dp ile bağlanıyorum ve freesync açıkken de denedim hocam.
  3. S

James Donkey 23.8 144 Hz Monitör. GTX 1660 Süper
  4. S

Önceden orta ayarlarda ortalama 190 fps aldığım oyunda ekranda kırılma, titreme gibi problemler yoktu. Daha sonra böyle bir problem oluştu ve ben de vsync açmak zorunda kaldım ve oyun daha akıcı oldu. Fps sınırlaması kısmından 160'a ayarlamayı denedim kırılmalar yine devam etti. Kısaca 144'ün...
  5. S

usb bellek anakart usb portunda okumuyor

merhabalar format atmak için flash belleğe ye w10 kurdum ancak anakarttaki portlarda okumuyor ama kasanın kendi portlarında okuyor, anakarttaki portlara farklı bir usb girişi yapınca portlar çalışıyor ama flash disk çalışmıyor ve format atmak için girdiğimde boot optionsta 1 de olmasına rağmen...
  6. S

Bu sisteme ETS 2 FPS normal mi?

1660 super ile ultrada 140'a kadar çıkıyor fps alıyorum. Senin çok düşük bence bir şeyi yanlış ayarlamış olabilirsin
  7. S

ETS 2 de 50 FPS alıyorum

v-sync kapalı mı? eğer açıksada monitörün hz ayarını yukseltın ayarlardan
  8. S

Forza Horizon 4 Yeni güncelleme de takılma problemleri çözüldü mü?

Bir günde iki güncelleme geldi oyuna ama hala oyun introsundaki araba sesi gelmiyor. Ayrıca can sıkıcı bir drop olayı devam ediyor ben de sizde de öyle mi acaba?
  9. S

Forza Horizon 4 steam optimizasyon problemi ne zaman düzelir ?

sadece steam'a özel bir sorun değil mi? çünkü oyunun optimazasyonun çok iyi olduğunu söylüyorlardı. ram 16gb 3000 mhz
  10. S

ekran kartı driver güncelleme

geforce experince ya da nvidia'nın sitesinden inderebilirsin. experinceyi indermeni tavsiye ederim.
  11. S

Forza Horizon 4 steam optimizasyon problemi ne zaman düzelir ?

Oyun sinametik ekranda inanılmaz bir drop yiyor ve oyun içinde de çok sık drop giriyor.
  12. S

SSD droplara neden olur mu?

Yakın zamanda daha hızlı bir SSD'ye geçmeyi düşünüyorum. Belki o zaman düzelir. 1615986675 Steam optimazyonu problemleymiş. Yeni güncelleme ile düzeleceğini umut ediyorum. Yardımınız için teşekkürler.
  13. S

Evet 1615985018 Ekran kartı driverları günceldir. İşlemci kullanımı %30 civarındadır.
  14. S

Ryzen 5 1600, GTX 1660 Super,16 gb 3000 mhz ve Apacer Pantherin yaklaşık 500-530 okuma-yazma oranları sahip bir ssd var. Ancak şuan ki ssd hızı 430-425'dir. Forza Horizon 4 oynarken (optime ayarlarda) 120 fps alıyorum ancak çok hızlı bir şekilde fps düşüyor ve artıyor. Oyunu 72 fps sabitledim...
Top Bottom