Arama sonuçları: *

1. A

Öneri Gigabyte G41m combo anakart RAM önerisi

Arkadaşlar selam. Başlıkta da belirttiğim gibi Gigabyte G41m combo anakartıma 4+4 8B RAM takmak istiyorum. Uygun olur mu çalışır mı bilemediğim için sizlere sormak istedim. Marka model atarsanız çok sevinirim.Desteklerinizi bekliyorum. Ayrıca bu model uygun olurmu ...
  2. G41 Anakart Xeon İşlemci Ram Alınır

Şehir Belirtilmemiş G41 Anakart Xeon İşlemci Ram Alınır

Selamlar. Başlıkta da okuduğunuz gibi. Eski tip bir sisteme ihtiyacım var. Uygun teklifleri değerlendirip alacağım. G41 DDR3 anakart 775 pin (marka model fark etmez) Xeon işlemci RAM 4 veya 8 GB. Maksimum vereceğim fiyat 550 TLdir. Tekliflerinizi bekliyorum.
  3. A

Gigabyte G41 combo Xeon E5450 4 GB Ram 2. el performans nasıl olur?

Teşekkür ederim cebabınız için.
  4. A

Teklif edeceğim önerdiginiz sistemin performansı daha iyi olur diyosunuz yani.
  5. A

Anladım peki oyun performansı sizce nasıl olur? Koyduğunuz ilanda gayet güzelmiş fakat get olması gerekiyor malesef gidip alma gibi bir şansım yok.
  6. A

Arkadaşlar selamlar iyi forumlar. 2. el bir sistem alacağım. Nasıl bir performans alırım sizce? Yorumlarınızı çok merak ediyorum. Fiyatı sizce uygun mu? Anakart işlemci ve RAM 580 TL'ye alacağım. Bende de GT 1030 ekran kartı var. Anakart: Gigabyte G41 combo. İşlemci: Xeon E5450. RAM: 4 GB (8'e...
  7. A

Nvidia Görüntü Sürücüsü Yanıt Vermeyi Kesti Hatası

Rica ederim. İyi forumlar.
  8. A

Yani tabii ki 80+ almanızı tavsiye ederim. Fakat bütçenizi bilmiyorum. 80+ psular normallerine göre pahalı oluyor ve daha uzun ömürlü, daha stabil çalışıyorlar.Bütçeniz uygun değilse normalde alabilirsiniz fakat zorlayıp 80+ güç kaynağı almanızı şiddetle tavsiye ederim.Marka model konusunda...
  9. A

Merhaba. İşlemciniz sadece 125W güç istiyor gerisini siz düşünün. Daha önce psu gücü yetmiş olabilir. Ancak kullanıldıkca 280w dan daha az güç üretmeye başlar yani eskidikce. Bende psu dan olduğunu düşünüyorum 400w 450w güzel bir psu almanızı tavsiye ederim.
  10. A

Crysis 3 anlık FPS düşüşü

Selamlar. Ekran kartı driver güncelmi ? Güncelse eğer kaldırıp tekrar yüklemenizi tavsiye ederim. Bazen düzgün çalışmaya biliyorlar. Bu oyunu daha düşük bir sistemle bitirdim. Darboğazlı bir sistemdi kendisi ve onda bile drop fps düşmesi vs. Yoktu. Yazılımsal olduğunu düşünüyorum. Bir deneyin derim.
  11. A

1100 TL Bandında Toplama Bilgisayar Sizce Nasıl ? (Anakart,İşlemci,Ram,Soğutucu)

Çok teşekkür ederim arkadaşlar. Tavsiye ve yardımlarınız için. İyi forumlar..
  12. A

1100 TL Bandında Toplama Bilgisayar Sizce Nasıl ? (Anakart,İşlemci,Ram,Soğutucu)

Anladım. Sizin tavsiye ettiğiniz sistemi araştırdım.1.734 TL gibi bir fiyat çıkıyor. Yine abartı bir fiyat değilmiş benim için. Emin olmak için bulduğum parçaları ekliyorum. Bu 3 parçadan bahsetmiştiniz öyle degilmi ...
  13. A

Tavsiyeniz için teşekkür ederim. Fiyatın çok fazla artmasını istemiyorum. Bilgisayarda fazla vakit geçirmiyorum. Yalnız vakit geçireceğim zamanda biraz oyun oynatsın diyorum. Sizce oyun performansı nasıl olur ? Soğutucu konusunda haklısınız. Elimde de varmış zaten onu çıkartacağım. Sarı siteden...
  14. A

Merhabalar. Donanım arşivi YouTube kanalının 3 yıl önce yaptığı bir videodan etkilenerek parçalarını seçtiğim sistem sizce nasıl? Tavsiyeleriniz var mıdır? Elimde GT 1030 ekran kartı var. Diğer parçaları AliExpress üzerinden gelecek. HDD ve PSU'da elimde var. AliExpress üzerinden sadece anakart...
Top Bottom