Arama sonuçları: *

1. ahmetulaskaraca

Yardım SSD BIOS ekranında görünüyor ama Windows yükleme ekranında görünmüyor!

Merhabalar ablama aldığımız laptopa m2 ssd taktık ama bios ekranında görüp windows yükleme ekranında görünmüyor gözat dediğimde ise Boot (X) olarak görünüyor ne yapacağım lütfen yardım
  2. ahmetulaskaraca

Öneri Laptop M.2 SSD Önerisi

Arkadaşlar selam. Ablama öğrenci indiriminden laptop aldık ama depolaması 128GB yükseltmek istiyoruz bu yüzden laptop için m2 ssd önerisinde bulunabilir misiniz
  3. ahmetulaskaraca

Ofis İçin Bilgisayar Önerisi

Arkadaşlar selam. Hukuk bürosunda çalışan bir abimin bilgisayara ihtiyacı var. Sadece office programlarını kullanıp internete girmek istiyorlar. Aynı zamanda ofisin ana bilgisayarı olacakmış. Depolaması 500 civarı da olabilir dedi. Apu sistem tavsiye ettim ama uzun zamandır piyasayı takip...
  4. ahmetulaskaraca

İOS'a Taşı Uygulamasında %1'de Takılı Kalması

Arkadaşlar merhaba. Yeni bir iPhone 11 aldık fakat Android'den İOS'a taşırken "Kalan süre: Yaklaşık 1 dakika" şeklinde takılı kaldı ve yarım saattir 1 dakika diyor. Bu sorunu nasıl çözeriz bilgisi olan var mı?
  5. ahmetulaskaraca

Taksitle iPhone almak için ne yapabilirm?

Taksitle iPhone almak istiyorum. Zam gelmeden hemen almak istiyorum ama kredi de çekemiyorum. Taksitle falan almamın başka bir yolu var mıdır? Bu telefon artık beni götürmüyor.
  6. ahmetulaskaraca

Xiaomi Mi Wifi Pro 5ghz Sorunu!

Arkadaşlar selam. Wifi repeater'ı kız arkadaşıma verdim yeni modemleri iyi çekmiyor diye fakat yeni modemlerini bu cihaz 5ghz olarak gördüğü için bağlanamaıyor fakat başka cihazlar 2.4ghz ile de bağlanıyor. Bu cihazın bu modemi 2.4ghz olarak görmesini nasıl sağlayabiliriz?
  7. ahmetulaskaraca

Yardım 2. Monitörüm Açılmıyor Yardım!

Arkadaşlar selam. İkinci el samsung bir monitör almıştım. Hiç bir şey yokken gitti. Prizden çekip takınca görüntü 1-2 saniye geliyo sonra hemen kapanıyo gibi oluyo. Sorun nedir yeni kablo falan mı almalıyım?
  8. ahmetulaskaraca

Bu Kasa Ne Kadar Eder?

Selam arkadaşlar. Bu kasa ne kadar eder?
  9. ahmetulaskaraca

Sistemimi nasıl satabilirim? Acil satmam gerekiyor!

Arkadaşlar selam. Her türlü platforma koydum sistemimi ama satamıyorum. Nasıl hızlı satabilirim yardımcı olabilir misiniz? Sarı sitenin linkini bırakabilirim sorun değilse.
  10. ahmetulaskaraca

Üniversitede Yurtta Kalacağım İçin PC mi Satıcam Ne Kadar Eder?

Maalesef üzülerek yazıyorum bunları. Göz bebeğim olan masaüstü bilgisayarımı satmaya karar verdim. Nerden nasıl satmalıyım, ne kadara satmalıyım yardım istiyorum. Üniversitede yurtta kalacağım için gaming laptop alıp yanımda götürmek istiyorum. Bunun için ayrı konu açacağım zaten. Özellikler...
  11. ahmetulaskaraca

CsGo'da oyuna geç girme sorunu

Arkadaşlar selamlar. 5 kişi oyuna giriyoruz ama oyuna girerken bir abimin oyunu takılıyo geç giriyo hatta bazen giremeyip ceza alıyor. Bu sorunun çözümü nedir. Sistemi de gayet iyi. Daha yeni de bir sistem aynı şekilde interneti de iyi. Sadece Cs'de böyle bir sorun oluşuyor diğer oyunlarda veya...
  12. ahmetulaskaraca

Intel İşlemci Ram Sorunu.

Bugün Intel ve Ryzen işlemcili sistem arasında kalmıştım. Intel'e karar verdim ama aklıma takılan bir şey var. Seçtiğim sistemde H410 anakart var. Ramler 3000mhz. Abdullah abinin bir videosunda bazı anakartlar ve bazı ram değerlerinde işlemciden yeterli değeri alamıyotuz ama ramleri 3600mhz...
  13. ahmetulaskaraca

2 Sistem Arasında Kaldım Hangisini Seçmeliyim Yardım!

Selam arkadaşlar. İki adet sistem var ve arada kaldım. Biri Intel i5 10400F işlemcili diğeri ise Ryzen 3 3100 (yazın Ryzen 5 3600 ile değiştireceğim). Hangi sistemi seçmeliyim yardım lütfen. Intel işlemcili sistem...
  14. ahmetulaskaraca

8500 TL sistem önerisi

AMD işlemcili max 9000 TL bütçeli bir sistem arıyorum. Ekipmanlarım var sadece sistem.
  15. ahmetulaskaraca

Oyuncu Monitörü Önerileri

Arkadaşlar selamlar. Tercihen 27" ama eğer yoksa 24" olsa da olur bir 144hz 1ms oyuncu monitörü arıyorum.
  16. ahmetulaskaraca

Ryzen 3 3100+GTX1660S vs Ryzen 5 3600+GTX 1650S

Arkadaşlar selamlar. İki seçenek arasında kaldım. Ryzen 3 3100 ile GTX1660S mi seçmeliyim yoksa Ryzen 5 3600 ile GTX1650S mi seçmeliyim. Eğer 1660S'li sistemi seçersem 1650S'li sisteme kıyasla 450 500tl daha pahalı oluyor ama değer mi onu bilmiyorum. Size soruyorum. Sizce?
  17. ahmetulaskaraca

Vento Mars VG04F vs Sharkoon RGB Flow?

Arkadaşlar selamlar. Bu iki kasa arasında kaldım. Hangisinin soğutması iyidir bilemedim. Vento'da yanda ızgaralar mevcut üstte de bir ızgara var fakat ne kadar iyi soğutur bilemiyorum. Sharkoon'da önde bir fan mevcut üstte de bir ızgara var ama bazı kişiler önde tek fan olmasa iyiydi demiş...
  18. ahmetulaskaraca

Ryzen işlemcili 1650S veya üzeri olan sistem önerileri

Konu aşağıda kalmış. Görünmesi amacıyla tekrar paylaşıyorum Arkadaşlar selamlar. Bütçem belli fakat max 8500 olur. Monitörüm yok. Normalde 7000'e bu tarz bir sistem ayarlamıştım fakat Türkiye'de yaşıyoruz fiyatı artıp stokta tükendi. Monitör olarak şunu düşünüyorum...
  19. ahmetulaskaraca

Amd işlemcili ve 1650S'li sistem önerileri

Arkadaşlar selamlar. Bütçem belli fakat max 8500 olur. Monitörüm yok. Normalde 7000'e bu tarz bir sistem ayarlamıştım fakat Türkiye'de yaşıyoruz fiyatı artıp stokta tükendi. Monitör olarak şunu düşünüyorum...
  20. ahmetulaskaraca

Rampage Hydra R6 mı Rampage Hydra R6 Plus mı?

Arkadaşlar bu ikisinin arasında kaldım. Red swtich zaten yok ama tuş çıkma sorunu Plus'ta yoktur diye düşünüyorum. Blue istiyodum da kuzenim red switch mekanik klavye alınca hoşuma gitti red de olabilir dedim de Hydra R6 red switch yok maalesef. R6 mı R6 Plus mı ve hala daha tuş çıkma sorunu var mı?
Top Bottom