Arama sonuçları: *

1. A

Acer Nitro VG240Y S alınır mı?

bende dün satın aldım, 3700 tl den 3300'e düştü kupon ve nays ile beraber 3100e geldi fiyatı için iyi duruyor.
  2. A

❌İndirim Bitti! E-YOOSO Z11 Mekanik Klavye 428TL

bunlar kaçlı geliyor? 100 tane tane alsan 5600tl oluyor düzenleme: altta 30, 50 ,100 lük şekilde varmış yeni gördüm
  3. A

MSI Dragon Center kurulum problemi

bu sabah MSI dragon center ı açtığımda fan ve performans ayarı yapmamı sağlayan ayarların gittiğini fakrettin bu durumla daha önce karşılaştığımdan ve daha önce kendim çözebildiğimden dolayı dragon center ı silip baştan kurulum yaptım ama bu sefer farklı bir şey oldu dragon centerı açtığımda...
  4. A

10-11.5k arası laptop önerebilir misiniz

Merhaba Normalde konu açmazdım ama fiyatlar çok anlık yükseldiğinden 3ay önceki konudaki öneriler çok yükselmiş Başlıkta söylediğim gibi 10.000₺ 11.500₺ arası oyun ve üniversite(yazılım) için önerebilir misiniz lütfen şuanlık düşündüğüm bir bu var...
  5. A

Yardım Apu sistem için PSU önerir misiniz??

Gelecekte ekran kartı almayacam o yüzden olabilicek en ucuz öneriyi verebilirmisiniz?
  6. A

Teşekkürler öneri için peki bir APU sistem için en az kaç w lazım olur?
  7. A

Selamlar apu sistem toplamayı düşünüyordum bütçem malesef çok düşük. Genel parçalar olarak orta seviye bir bilgim var ama psu konusunda hiç bilgi sahibi değilim. Bugün 200-250tl civarında bir psu ya da 400~tl civarında psu lu kasa önerebilirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler.(maksimum bütçem...
  8. A

Yardım Apu sisteme 1x8 3200mhz ya da 2x4 2666mhz ram mi daha iyi?

Yo Belirtmeyi unutmuşum ya ilerde ekstra ram almayı pek düşünmüyorum zaten kısa süreli kullanım için(1-2 yıl) alacam sonra başkasına veririm muhtemelen. 1615667008 Yok malesef toplam bütçem 2500₺ :(
  9. A

Yardım Apu sisteme 1x8 3200mhz ya da 2x4 2666mhz ram mi daha iyi?

Merhabalar herkese daha forumda yeniyim ilk sorum olacak. Apu bir sistem toplamayı düşünüyorum ama genel amacım oyun için olmayacak ama arada oynarım oynasam bile çok ağır ve yeni oyunları oynamayı düşünmüyorum. Çoğu yerde apularda çift kanal daha ideal deniyor ama bütçem çok düşük olduğu...
Top Bottom