Arama sonuçları: *

1. M

Tv plus kurulu televizyonda Tod tv izlenebilir mi?

televizyonumuz smart değil ancak tv plus kurulu ve tod tv almayı düşünüyorum tv plus aracılığı ile izlemem mümkün müdür ?
  2. M

5000TL bütçe ile airpods 3.nesil alınır mı

iyi forumlar sorum başlıkta ne düşünüyorsunuz
  3. Zippo Çakmak

Zippo Çakmak

4. M

❌İndirim Bitti! 🔥TOSLA KARTININ SON 2 HANESİ KADAR HEDİYE TOSLA PARA 🔥

dijital kart bu kampanyaya dahil midir
  5. M

Apple resmi sitesinin saçmalığı (yardıma ihtiyacım var)

ipad almak üzere her gerekli bilgiyi girdim ancak 3d secure ekranına bile almadan ---**** kartınızla yapmak istediğiniz ödeme için onay alınamadı. Lütfen bilgilerinizi gözden geçirip tekrar deneyin veya başka bir ödeme yöntemi deneyin--- deyip kesip atıyor sonradan öğrendim ki banka kartı kabul...
  6. M

🔥İndirim Zippo Çakmak Z-200 Fırçalanmış Krom 558 TL

dostum onun ithalat ücretide varya hani hatta kargosuda var ikiside 99,49
  7. M

en ucuz zaten 658,10'a geliyor almak isteyen arkadaşda olmadığı için sanırım iade geçeceğim
  8. M

Açık liseye geçmemek için sebep?

şahsen 3 yıl okuyupda sırf son yıl yüzünden açık lise diploması almak istemem (benimde sınav senem) 1693070525 kaldı ki eğer erasmus düşüncen varsa bazı ülkeler açık lise mezuniyetini kabul etmiyor.
  9. M

içinde benzin olmamasına rağmen 800 gider mi
  10. M

ben birde benzin alıp doldurmak ile uğraşmak istemiyorum o yüzden iade etmeyi düşünüyorum almak isteyip de alamayan arkadaşlar varsa söylesin yoksa iade edeceğim şuan ki fiyatı kargo ve ithalat ücreti ile beraber 950 geliyor sanırım
  11. M

Samsung Galaxy A54 5G alınır mı? (14.999TL)

8/256 versiyonu 14.5-16 dolaşıyor bu fiyat bandında alınır mı? (s20fe almayacağım)
  12. M

Çözüldü✓ amd ryzen 7 5800x3d hangi intel işlemciye rakıp?

ilk çıktığında 12900k'yı yer yer şamar oğlanı yapmıştı
  13. M

Android 🔥🔥HONOR 90 RESMİ OLARAK SATIŞA SUNULDU

galaxy a54 düşünüyordum 14.999tl ye önerir misiniz??
  14. M

Bu Saatin Ederi Nedir?

Az önce açtığım konuda saatin orjinal olduğunu teyit ettim şimdide değerini merak ediyorum yani satabilirim saat hiç takılmadı jelatini dahi üstünde zaten ancak pili bitmiş ve muhtemelen garantisi de bitmiştir 2.elde ne olur bu?
  15. M

Bu Saat Orjinal mi? (Casio)

peki sizce ne kadar eder bu saat fotoğrafta görüldüğü gibi üstündeki jelatin dahi çıkartılmadı gerçi yukarıda yazmıştım bir kez bile takmadım ancak pili bitmiş ve garanti süresi 2 yıl ise o da bitmiştir.
  16. M

1692549034 bu tarz bir şey bulabildim hocam
  17. M

Arkadaşlar bana hediye gelen ancak zincirli olduğu için hiç takmadığım bir saat var bu saatin orjinalliği hakkında saat ile ilgilenen arkdaşlar bilgi verebilirse çok sevinirim fotoğrafları bırakıyorum.
  18. M

çok arada kaldım bende almak ile almamak arasında
  19. M

Samsung Galaxy A54 Alınır mı ?

peki bu bütçede başka ne yapabilirim akıllı eskitmeden kaçış yok gibi görünüyor
  20. M

Samsung Galaxy A54 Alınır mı ?

hocam zaten gönül istesin atom karıncayı alalım ama malum 30k
Top Bottom