Arama sonuçları: *

• Users: SpeedCar
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. SpeedCar

Öneri 8-9K Telefon Önerisi

Selamlar maks. 8-9K ya telefona ihtiyacım var. Kamera önemli değil. Oyunlarda üzmeyecek, ortalama bir öneri istiyorum. Min 64GB lık.
  2. SpeedCar

Mavi Ekran Mavi Ekran Hatası -MİNİDUMPLI-

Selamlar müzik dinlerken aldım mavi ekranı. https://drive.google.com/file/d/1WAhAYP-TMzu_gQngrDmeCBtKZOoQuT2m/view?usp=drive_link Q9505 GT1030
  3. SpeedCar

Öneri 900-1000₺ Kulaklık Önerisi

900-1000₺ Kulaklık Önerisi Kablolu ve Kulaküstü istiyorum. Medusa, H2002D seçenekler arasında. Önerileri bekliyorum.
  4. SpeedCar

300 ₺ BT Kulaklık Önerisi

Selamlar, Ev ortamında 300 ₺ yi geçmeyecek şekilde mikrofonu güzel bir Bluetooth lu kulaklık önerir misiniz ? Oyun vs oynanmayacak. Kulak içi.
  5. SpeedCar

Mavi Ekran Mavi Ekran -Minidumplı-

Selamlar Bu bilgisayar ve google açtım daha sonra böyle bir hata aldım. ırql_not_less_or_equal https://drive.google.com/file/d/1SHVuMTj1JdLuE9hVpkrxBhPp4HK7_y-4/view?usp=drive_link Q9505 GT 1030 4x2 1333Mhz @Emmree
  6. SpeedCar

Monitör bir anda kapanıyor

Selamlar Ark Survival ya da Valorant oynarken monitör bir anda kapanıyor, Kasa çalışıyor. Most Wanted 1 ve 2 de 2 saat oynadım Ark ' ı açtıktan 15 dk sonra monitör kapanıyor. Chrome'da gezerken de aynısı oluyor + monitör kapanmadan önce ekrana birşeyler geliyor. Gt 1030 : Max 45° Q9505 : Max...
  7. SpeedCar

GT 1030 Furmark Test Sonuçları

Selamlar, Dün aldığımdan beri uğraştığım (Mavi Ekran - Driver sil, yükle - HDMI to Dvı) GT 1030 'u bugün tekrar Furmark' a soktum ve sonuç ;
  8. SpeedCar

Mavi Ekran VİDEO TDR FAİLURE Mavi Ekran Hatası

Selamlar Bu şekilde bir mavi ekran hatası aldım. Sürücüm güncel. GT 1030 ( Bugün aldım ) Q9505 @Emmree
  9. SpeedCar

Mavi Ekran Hatası ( Minidump )

Selamlar , bugün GT 1030 aldım sürücüleri vs. yükledim sorunsuz çalışıyordu. Kardeşim de Valorant açmış Menü'de Ayarlar'da mavi ekran yemiş. Minidump : https://drive.google.com/drive/folders/1oEDEEyC42qORdxrJkt29ylYQPc8SAn5a?usp=sharing (İnşallah paylaşabilmişimdir.)
  10. SpeedCar

Hangi Marka GT 1030'u almalı?

Selamlar 2. elden alacağım. 900 ₺ 'yi geçmeyecek şekilde önerir misiniz ? Markalar kafamı çok karıştırdı bu yüzden soruyorum. (Az önce ki konuda cevap alamadım.)
  11. SpeedCar

Hangi Marka GT 1030'u alayım ?

Selamlar 2. elden alacağım. 900 ₺ 'yi geçmeyecek şekilde önerir misiniz ? Markalar kafamı çok karıştırdı bu yüzden soruyorum. 460W psu Q9505
  12. SpeedCar

200 TL'ye Mouse Önerisi

Selamlar 2. el veya 0 farketmez. Oyun ve normal kullanım için. Xotran hakkında düşünceleriniz nedir ?
  13. SpeedCar

Güç Kaynağı Pinleri Hakkında

Selamün Aleyküm Emin olamadığım için soruyorum , pin sayıları vs. aynı mı ? PowerBoost BST-ATX500R Aerocool VX Plus 500W Not : Aerocool'un PowerBoost'tan daha iyi olduğunu biliyorum. 1692016356 .
  14. SpeedCar

Öneri J7 Prime'ı Satıp Ne Alınabilir ?

Selamlar elimde kullandığım J7 Prime var. Ama android sürümü nedeniyle bazı oyunları açmıyor, açsa bile bir yerde özellikleri yetmiyor. (Hafızası da yetmiyor o da cabası) Şimdi J7 Prime'ı kaça satmalı ? Yerine 2. elden ne alınmalı? J7'yi sattıktan sonra üstüne biraz koyabilirim ( 500 TL' ye...
  15. SpeedCar

Hangi lise'yi tercih etmeliyim?

Selamlar bu konu hakkında daha fazla bilgiye ihtiyacım var. Şuan da tercih yapabileceğim 3 lise var. Meslek lisesi ve 2 tane de Anadolu lisesi Meslek Lisesi, Bağcılar da oturduğum için ortamı hiç iyi değil. Şeyh Anadolu lisesinin ortalama bir lise. İbni Sina lisesi ise daha yüksek puanlı bir...
  16. SpeedCar

Pardus İşletim Sisteminde Sunu Açılmıyor

Selamlar , Pardus işletim sisteminde sunum açılmıyor, sunu powerpointten yapılmış. Akıllı tahta da OpenOffice var ve açınca yazılar resimler her şey kayıyor sayfa değiştiriyor. Bunu nasıl çözerim? Başka tahta da deneme olayını hoca yapmıyor, sordum.
  17. SpeedCar

Bir Anda Kırmızı Ekran Sorunu

Selamlar MW2012 oynuyordum, içeriye kadar gittm geldim ekran böyle. ESC, ALT+F4, CTRL+ALT+DEL tüm her şeyi denedim ama sorun hala aynı kapatıp açmayı denemedim. HD6850 Q9505 1684446077 Güncel Aç kapa yaptım win logosu döndü ve siyah ekran.
  18. SpeedCar

Ekran Kayması neden oluyor?

Selamlar sorun 1 haftadır devam ediyor. Nasıl çözerim? ekran k sürücüleri güncel. Farklı olan resim referansdır, diğerlerine göre daha net.
  19. SpeedCar

Detecting IDE Drivers Hatası

Selamlar pc açılırken bu hatayı veriyor bende pc yi kapatıp tekrar açıyorum bazen açılıyor bazen ise aynı orada kalıyor. Sorun neyden kaynaklı ve çözümü nedir? SSD kullanıyorım.
  20. SpeedCar

UDK (Unreal Development Kit) Nedir ?

Selamlar, ne işe yarıyor bu uygulama , internette oyun yapma uygulaması yazıyor ama benim öyle bir girişimim olmadı ve nasıl indi? Kaldırsam ? Bilgilendirirseniz sevinirim.
Top Bottom