Arama sonuçları: *

1. ⨉ | PUNİSHER

"Techinn.com" Güvenilir Mi?

Techinn.com Ne Kadar Güvenilir?
  2. ⨉ | PUNİSHER

Sinerji Bilgisayar Güvenilir Mi?

EYVALLAH.
  3. ⨉ | PUNİSHER

Sinerji Bilgisayar Güvenilir Mi?

Sinerji Bilgisayar Ne Kadar Güvenilir
  4. ⨉ | PUNİSHER

Craftrise Giremiyorum

jaıgnıfhgahfrvjowrjfjvgıoğjana 🤣😀😂
  5. ⨉ | PUNİSHER

Beta Oyun Teknoloji Anonim Şirketi güvenilir mi ?

Bilgisayar alacağım gezerken uygun fiyata bir pc gödüm ama girdiğim web sitesinden emin olamadım site ismi Beta Oyun Teknoloji Anonim
  6. ⨉ | PUNİSHER

Bu sisten alınır mı ( bütçemi aşırı zorladım)

sistem güzelde monitörü unuttun galiba :)
  7. ⨉ | PUNİSHER

SeNKaR.NeT güvenilir mi ?

Ekran kartı almak için araştırma yaptığımda önüme SeNKaR.NeT diye bir site çıkıyor. Bu site ekran kartlarını çok uygun fiyata satıyor merak ettiğim konu ne kadar güvenli ?
  8. ⨉ | PUNİSHER

depolama arttırma için

Yanına hdd muq olur ama arama yerine temp yazıp en alttaki geçici dosyalara basıp onları temizleyip çalıştır uygulamasına da ''temp'' ve ''%temp'' yazıp orada çıkan tüm dosyaları silersen ssd in rahatlayabilir.
  9. ⨉ | PUNİSHER

Casper laptop neden alınmaz ?

Şuan masaüstü pc ler çok pahalı. O yüzden laptop bakıyorum hem laptop daha kullanışlı yanında taşıyıp götürebiliyorsun.
  10. ⨉ | PUNİSHER

Casper laptop neden alınmaz ?

Son zamanlarda bulduğum tüm rtx li laptoplar casper oluyor ve bu laptop alınır mı diye sorduğumda birçok cevap ''Casper laptop alınmaz'' diye cevaplar alıyorum peki casper laptop neden alınmaz ?
  11. ⨉ | PUNİSHER

Bu fiyata bu laptop alınır mı ?

https://www.trendyol.com/casper/excalibur-g900-1075-bv60x-b-intel-10-nesil-i7-10750h-16gb-ram-500gb-nvme-ssd-6gb-rtx2060-dos-p-39573305?boutiqueId=555788&merchantId=114258&utm_source=aff_t&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_urun_listeleme&adjust_tracker=ejav2ha_253g15b&adjust_campaign=akakce_urun...
  12. ⨉ | PUNİSHER

Windows 8.1/8.0 yoksa Windows 10 ?

Katılıyorum.
  13. ⨉ | PUNİSHER

Redragon Kumara K552-2 Rainbow alınır mı? ?

TKL bakıyorsan alınır tam klavyede olur diyorsan daha iyileri var.
  14. ⨉ | PUNİSHER

Aliexprees güvenilir mi

Alacağın şeye göre değişir.
  15. ⨉ | PUNİSHER

TÜRKİYE 1- 0 LETONYA YUH!

maçın sonucu belli zaten 😎😎😎
  16. ⨉ | PUNİSHER

3 gündürBaşım çok ağrıyor

Ekran başında çok durma, birazcık dinlen yat kafanı dinle
  17. ⨉ | PUNİSHER

RTX erkan kartlı monitör dahil pc önerisi.

Son zamanlarda ekran kartı fiyatları çok artığı için pc toplamakta zorluk çekiyorum bunun için önerilerinizi ihtiyacım var.
  18. ⨉ | PUNİSHER

Bu fiyata bu laptop alınır mı ?

https://www.hepsiburada.com/hp-pavilion-15-ec1013nt-amd-ryzen-7-4800h-16gb-1tb-ssd-gtx-1660ti-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-24d43ea-p-HBV000015VJDJ?magaza=Hepsiburada&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.2.3 Soru başlıkta...
Top Bottom