Arama sonuçları: *

1. TheEndless

10-15 bin TL arası telefon önerisi

Arkadaşlar bu fiyatlara bir telefon almak istiyorum. Oyun Performansı iyi olan (pubg ve cod için) kamerası orta seviyelerde olan bir telefon önerebilir misiniz?
  2. TheEndless

Vergisiz Telefon Muhabbeti

Arkadaşlar ben şimdi bu vergisiz indirim muhabbetinden yararlanıp telefon almayı düşünüyorum. Ama üniversiteye Allah izin verirse 3 ay sonra başlayacağım. O yüzden de abimin hakkını kullanıp almayı düşünüyorum. Bundan sıkıntı doğar mı? Yoksa üniversiteye geçmeyi mi beklemeliyim?
  3. TheEndless

MSI Vigor GK 30 Nasıldır?

Selamun aleyküm arkadaşlar biraz araştırdıktan sonra MSI Vigor GK 30 almaya karar verdim. Ancak yorumlara baktığımda "çoklu tuş desteği yok." diyorlar. Biraz ikilemde kaldım sizce alınır mı?
  4. TheEndless

Steam'de Oyun Alamıyorum

Yani 2 3 gün sonra kendiliğinden halloluyormu sorun?
  5. TheEndless

Steam'de Oyun Alamıyorum

Hocam buralara nasıl yapacağımı bilmiyorum dahası kafam karıştı.
  6. TheEndless

Steam'de Oyun Alamıyorum

Arkadaşlar merhaba steamde ininal kart ile (visa) oyun almak istediğimde bu hatayı veriyor bunu düzeltmek için ne yapmalıyım var mı bir çözümü? Hazır yaz indirimleride geldi kaçırmak istemiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
  7. TheEndless

Telefonda Facebook Açılmıyor

Arkadaşlar bir gün Facebook'u silmiştim sonra tekrar yüklemeye karar verdim. Sonra giriş bilgilerini girdim. Bilgileri girdikten sonra "beklenmeyen bir hata oluştu lütfen tekrar giriş yapmayı dene" diye bir hata verdi. Bir daha da telefon üzerinden Facebook'a giremedim var mıdır bunun çözümü...
  8. TheEndless

Bilgisayar Hakkında Dersler

Arkadaşlar bilgisayar hakkında bildiğim şeyler az. Bunu arttırmak istiyorum. YouTube'dan bildiğiniz bir kanal var mı bilgisayar hakkında ders tarzında video çeken bir kanal?
  9. TheEndless

Telefonda bazı uygulamalar açılmıyor

Nasıl yapabilirim
  10. TheEndless

Telefonda bazı uygulamalar açılmıyor

Herkese merhaba ben telefondan Facebook'u Girmeye çalışınca hep bu hatayı veriyor ne yapmalıyım? Cihaz: Reeder P13 blue Max
  11. TheEndless

Assasin's Creed 1 ve 2 alınır mı?

Geçen steame baktığımda assasin's Creed oyunları indirime girmiş ve bayada iyi fiyatlar ac 1 ve 2 13 lira olmuş ikiside alınır mı sizce
  12. TheEndless

GTA 5 kaldıracak sistem tavsiyesi

3000 TL :(
  13. TheEndless

Beyler bunlar düşük bana daha iyisi lazım yok mu arttıran :) özellikle o ryzen 7 beni kesmez
  14. TheEndless

Öyle şaşaalı bir sistem olmasına gerek yok minimum sistem öneriniz olursa iyi olur
  15. TheEndless

Düşük fiyatlı SSD ve ram tavsiyesi

Herkese merhaba öncelikle giriş seviye bir sistem topladım ve bileşenler şöyle: Gigabyte B450M H anakart. Ryzen 3 3100 işlemci. RX 550 ekran kartı. Bu sisteme uygun RAM, SSD, PSU Kasa önerileriniz nelerdir? Bütçe 4.5K ama 5K'ya zorlayabilirim.
  16. TheEndless

PC bileşenleri tavsiyesi

Vallahi dediğim gibi pek anlamiyorum bu tavsiyen için teşekkür ederim.
  17. TheEndless

PC bileşenleri tavsiyesi

4-4.5k
  18. TheEndless

PC bileşenleri tavsiyesi

4-4.5k arası
  19. TheEndless

PC bileşenleri tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar ben giriş seviye minimum ücretli bir PC topluyorum: Seçtiğim anakart:ASUS PRIME A520M-K Ve ikilemde kaldığım işlemciler: ryzen 3 3200g , Intel i3 9100f hangisini almalıyım? Ekran kartında ikilemde kaldım: RX 550 2GB , GTX 1030 2GB hangisini almalıyım? Diğer bileşenler...
  20. TheEndless

400-500 TL Mekanik Klavye Önerisi

Rampage, gamebooster, gamepower, James Donkey bunlar birbirine benzer düşük fiyatlı oyun ekipmanları üreten firmalar. Bunlara bakabilirsin.
Top Bottom