Arama sonuçları: *

1. Mertdvrim

Tv den netfilixe giremiyorum

Hocam tv en son çıkan phlips tv depolamada yer var net başka nete bağlıydı nette her şey kısıtlamışlar kendi netime geçtim böyle oldu
  2. Mertdvrim

Tv den netfilixe giremiyorum

Arkadaşlar evdeki tv netfilixe girmiyor bunu nasıl çözerim ?
  3. Mertdvrim

Mobil online yarış oyunu

Arkadaşlar arkadaşımla beraber oynayabilceğim mobilden araba oyunu varmı gerçek insanlarla oynayabileceğimiz online araba yapıp gösteriş yapılam tarz oyunlar 1 tane vardı ama oyunu bulamıyorum maalesef
  4. Mertdvrim

rdr2 kaç saate iner?(steam)

Oyun indirirken yarıya düşer 2 saate iner
  5. Mertdvrim

Ps5 hangi ülke üretimi

Ps5 slim cd versiyon hocam peki ona story mağazadan alıp oynanıyor mu
  6. Mertdvrim

Ps5 hangi ülke üretimi

Arkadaşlar kurumsal firmadan ailem EVDİZ den ps5 almış ben askerdeyken kutudsn tek kol çıkmış ve fişi değişik bu hangi ülkenin acaba ?
  7. Mertdvrim

Bu laptop cs 2 oynatır mı ?

https://www.trendyol.com/lenovo/ideapad1-amd-ryzen-3-7320u-8gb-256gb-ssd-dos-15-6-cloud-grey-laptop-lenovo-turkiye-garantili-p-744554281?channelId=1&boutiqueId=61&merchantId=110963&adjust_t=mk12x3o_m4o2h83&adjust_tracker_limit=999999999&adjust_campaign=product_free&utm_source=share&utm_medium=pro...
  8. Mertdvrim

Ps5 lerde ekran ksrtı varmı ?

Arkadaşlar merak ettiğim konu şu ps5 im var 120 hz 4 k da falan müthiş güzel bir tv ile harika oyun deneyimi yaşatıyor kasmadan donmadan bunun içindeki işlemci falan sanırım amd yanlış arsştırmadıysam bunların içinde ekran kartı vs varmı ? Varsada nvdia dsn hangi karta rakip bilen varmı ? Yada...
  9. Mertdvrim

Fc 24 ultimate takımım sizce yeterli mi ?

Arkadaşlar fc24 deki takımım sizce nasıl nasıl ? Kimya 33/33
  10. Mertdvrim

Philips 55PUS8508 Kanallar var fakat sinyal yok

Hocam bizdede phlips tv var en son çıkan MOdeli ve bu https://ty.gl/hpl7y6gzb0 kanallar otomatik ekleniyor sizde nasıl otomatik değil
  11. Mertdvrim

Ehliyet almak için ne yapmalıyım

Vay be 2 .5 sene önce 2.800 almıştım
  12. Mertdvrim

Ps5 spiderman oyunu hakkında

Bumu ps5 için özel çıkan oyun hocam
  13. Mertdvrim

Bu remestad ne ya hocam o zaman
  14. Mertdvrim

Ps5 oyunu dimi hocam bu
  15. Mertdvrim

Arkadaşlar bu iki oyunun arasında fark varmı ? Yakın tarihli çıkmış ikiside 270 TL TL olanı alıp oynamayı düşünüyorum güzelmi grafikleri vs sistemim ps5 ve 4 K tv yıllık paketimi yükseltince pahalı olan spidermanıda alıcam şimdilik oynanışı vs güzel mi ? Be ikisinin farkı varmı
  16. Mertdvrim

Playstation 5 ethernet kablosu çeksem ?

Muhtemelen ps5 te zaten sıkıntı yok kanka benim modem vdsl ama biraz eski gibi yads gücü tam yeterli değil yinede kablosuza göre daha stabildir diyr düşünüyorum
  17. Mertdvrim

Playstation 5 ethernet kablosu çeksem ?

Arkadaşlar 50 mb hıza sahibim fakat ps5 imde fc24 oynarken bazı zamanlarda gerçek insanlarla oynarken donuyor internet çok size sorum şu modemle ps5 yan yana nerdeyse ps5’i ethernet kablosu ile modeme bağlasam internet hızı daha sağlıklı stabil olur mu ? Sorunum dahada çözülür mü ?
  18. Mertdvrim

Arkadaşlar uncharted 4 bu bölümü geçemedim

Arkadaşlar burayı geçemdim bilen varsa hangisi nereye dönecek acil yardım kafayı yedim
  19. Mertdvrim

Kablolu Kulaklık önerisi

Oynuyorum kanka valorant cs go
Top Bottom