Arama sonuçları: *

• Users: Mertdvrim
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Mertdvrim

Tv den netfilixe giremiyorum

Arkadaşlar evdeki tv netfilixe girmiyor bunu nasıl çözerim ?
  2. Mertdvrim

Mobil online yarış oyunu

Arkadaşlar arkadaşımla beraber oynayabilceğim mobilden araba oyunu varmı gerçek insanlarla oynayabileceğimiz online araba yapıp gösteriş yapılam tarz oyunlar 1 tane vardı ama oyunu bulamıyorum maalesef
  3. Mertdvrim

Ps5 hangi ülke üretimi

Arkadaşlar kurumsal firmadan ailem EVDİZ den ps5 almış ben askerdeyken kutudsn tek kol çıkmış ve fişi değişik bu hangi ülkenin acaba ?
  4. Mertdvrim

Bu laptop cs 2 oynatır mı ?

https://www.trendyol.com/lenovo/ideapad1-amd-ryzen-3-7320u-8gb-256gb-ssd-dos-15-6-cloud-grey-laptop-lenovo-turkiye-garantili-p-744554281?channelId=1&boutiqueId=61&merchantId=110963&adjust_t=mk12x3o_m4o2h83&adjust_tracker_limit=999999999&adjust_campaign=product_free&utm_source=share&utm_medium=pro...
  5. Mertdvrim

Ps5 lerde ekran ksrtı varmı ?

Arkadaşlar merak ettiğim konu şu ps5 im var 120 hz 4 k da falan müthiş güzel bir tv ile harika oyun deneyimi yaşatıyor kasmadan donmadan bunun içindeki işlemci falan sanırım amd yanlış arsştırmadıysam bunların içinde ekran kartı vs varmı ? Varsada nvdia dsn hangi karta rakip bilen varmı ? Yada...
  6. Mertdvrim

Fc 24 ultimate takımım sizce yeterli mi ?

Arkadaşlar fc24 deki takımım sizce nasıl nasıl ? Kimya 33/33
  7. Mertdvrim

Ps5 spiderman oyunu hakkında

Arkadaşlar bu iki oyunun arasında fark varmı ? Yakın tarihli çıkmış ikiside 270 TL TL olanı alıp oynamayı düşünüyorum güzelmi grafikleri vs sistemim ps5 ve 4 K tv yıllık paketimi yükseltince pahalı olan spidermanıda alıcam şimdilik oynanışı vs güzel mi ? Be ikisinin farkı varmı
  8. Mertdvrim

Playstation 5 ethernet kablosu çeksem ?

Arkadaşlar 50 mb hıza sahibim fakat ps5 imde fc24 oynarken bazı zamanlarda gerçek insanlarla oynarken donuyor internet çok size sorum şu modemle ps5 yan yana nerdeyse ps5’i ethernet kablosu ile modeme bağlasam internet hızı daha sağlıklı stabil olur mu ? Sorunum dahada çözülür mü ?
  9. Mertdvrim

Arkadaşlar uncharted 4 bu bölümü geçemedim

Arkadaşlar burayı geçemdim bilen varsa hangisi nereye dönecek acil yardım kafayı yedim
  10. Mertdvrim

fc 24 hakkında yardım

Arkadaşlar öncelikle herkese selam 1. deneyimimi anlatıcam fc24 ile olan fc24 ü ps4 olan arkadaşım ps5 olan benle oynayamıyor beraber sorum şu evimde bilgisayarım var sistemim zaten gözüküyor olması lazım proflilimde 24 alsam pc ye kursam rahatça oynatırmı ve kardeşimle birimiz pc den birimiz...
  11. Mertdvrim

Assassıns creed hakkında

Arkadaşlar bu assasıns creed serisi var valhala vs odyssey var hepsi aynı oyun farklı temalar mı farklı oyun mu ? Ve valhala nasıl alayım mı sarar mı ? Ps5 4 K tv ile
  12. Mertdvrim

Fifa24 çarpaz oyuncu hakkında

Arkadaşlar arkadaşım ps4 ten fc24 giriyor ben ps5 ten böyle hata veriyor nedir çözümü bilen varmı ? Saçma değil mi ps4 ilr girememem
  13. Mertdvrim

Ps5 görüntü sorunu YARDIM

Ps5 görüntü sorunu görüntü böyle değildi fsrk ederseniz cizgi cizgi yukarı çıktı görüntü berbat oldu tv 4 k az önce club modunda dondu gibi oldu aç kapa yeniden başlat yapyıö görüntü çizik çizik oldu sebebi nedir ?
  14. Mertdvrim

Kasamı ne kadara satabilirim ?

Arkadaşlar sistemim şu şekilde satsam ne kadar eder güncellemek istiyorum kasamı hazır sistemle Anakart : https://www.akakce.com/anakart/en-ucuz-msi-b450-tomahawk-max-am4-ddr4-atx-fiyati,530458820.html Ekran kartı amd 6600 msi mech Sata ssd 500 gb modeli https://amzn.eu/d/a3SLYwQ M2 ssd 500 gb...
  15. Mertdvrim

Playstation 5 kolum seri numarası hangisi

Arkadaşlar ps5 kolumun orjinal olduğunu anlamam lazım kolun arkasında yazan numaraların yada kısmın hangisi seri numarası yardımcı olur musunuz
  16. Mertdvrim

Ps5 kolları in aparat önerisi

Arkadaşlar ps5 kollarımı koymam için bir aparat lazım ama bana şarj istasyonu önermeyin şarj olmasına gerek yok sadece üstüne düşmeyceği durcağı bir apart olsa yeterli varmı önerileriniz
  17. Mertdvrim

Playstation hakkında

Arkadaşlar tv phlips marka 4 k 60 fps tv sorum şu ps5 ye çözünürlülük ve frekans ayarı otomatiktemi kalsın 4 k damı yardımcı olursanız sevinirim
  18. Mertdvrim

Playstation5 fps sorunu

Arkadaşlar sanırım ps5 120 hz destekliyormuş oyunlarda ben askerdryken ailem almış ps5 fakat anladığım kadarıyla kablom 120 hz desteklemiyor doğrumuyum ? 120 hz için yeni kablomu almam lazım 4 k oyunda bilr 60 sanit oynuyorum kablo değişsem 4 k 120 alır mıyım ? not : kulandığım tv 4 K
  19. Mertdvrim

Modem ev interneti hızı

Arkadaşlar Vodafone net kullanıcısıydım 24 mb pcde 22 falan alıyordum speettestte aynı hızı telefondada alıyordum kablosuz türk telekom 50 mb geçtim 30 dakika önce pc de 50 mb alıyorum sıkıntısız ama telefondan yaptığım testte 26 anca neden sebebi nedir ?
  20. Mertdvrim

playstation5 oyun önerisi

back 4 blood arkaşla ps5 ten bu oyuna başladık bayada sardı fakat benim sizden isteğim arkadaşımla ps5 lerden beraber bu tarz oyunlar oynayabilceğimiz oyun önerileri güzel olsun lütfen. savaş önceliğimiz
Top Bottom