Arama sonuçları: *

1. İsa basak

Boyanan doğalgaz borusu sorunu

Bina 7 yıllık önceden doğalgaz tesisatı yapılmış kontrol edilmiş kullanılmış. Daireyi yeni aldık bilmeden boyadık boruyu. Bugün doğalgazı açtırmak için igdastan randevu aldık ama evde değildik kağıt bırakmışlar kağıtta tesisat kontrolu ve doğalgaz açma islemi icin geldikleri yazıyordu. Evdeki...
  2. İsa basak

🔥 DOLAR ARTIK 30 ₺ OLDU 🔥

Reis 6 sıfır attı zamaninda teleden simdi dolardan 1 sıfır atıp 3e bolcek ve dolar 1 tiel olacak 🙏🏿🙏🏿
  3. İsa basak

Samsung Odyssey G4 27” 1ms 240Hz Full HD Adaptive Sync IPS Monitör alınır mı?

27" 1080p can sıkıcı olabiliyor bazen ben de kullaniyorum 165hz modelini
  4. İsa basak

Daha genis m.2 mi almalıyım ek sata ssd mı almalıyım?

Eşek yerine almaliyim 2 bin TL kadar butcem var 1tb olsa iyi olur oneriniz var mi
  5. İsa basak

Daha genis m.2 mi almalıyım ek sata ssd mı almalıyım?

Suanda 256gb James Donkey m.2 ssd var bende ve yanında 320gb hdd kullaniyordum eski bi pcden. Ssd tam dolu hdd 100gb kadar boştu bende yavas çalışıyor diye bisey yuklemiyordum hdddiye. Bugun hdd soeun çıkardı pc görmüyordu hddyi kablolari vs değiştirdim pcyi açtım kapattım ve cok yavas...
  6. İsa basak

Pc çalışıyor ancak Ekranda görüntü yok ve klavye mouse çalışmıyor

Sabit diskin veya harici diskin eski ise onlarda sorun olabilir belki
  7. İsa basak

Öneri 6000tl tablet onerisi

6000tl butce var iyi bir tablet arıyorum ders videosi icin falan Redmi pad se buldum bu butceye alinir mi
  8. İsa basak

T-force ram metal sac sökülüyor

Merhaba ben ve arkadaşımda 2şer adet t-force vukcan 8gb 3200mhz ram var ve ikimizde de birer tanesinin metal sacı gevsedi bi sure sonra hatta ben direkt dokundugumda sokebildkm rahatça sacı bi sorun olur mu? Termal pad vs. Alinarak daha saglam sekilde takilabilir mi? Ve birleştirdikleri malzeme...
  9. İsa basak

Çözüldü✓ Bu sekilde fan baglamanin tehlikesi var mj

Fan Çoklayıcı almak yerine boyle kullansam sorun olur mu? Psudan gelen kabloya once 1 fani taktim sonra fanın girisi cift tarafli oldugu icin diger fani ustune geçirdim. 1695995845 Psunun 2 sata ve fan cikisi vardi birinde 2 sata 1 fan digerinde 1 sata 2 fan çıkışı varmış yani üst üste takmama...
  10. İsa basak

Yeni pc mikrofon çalışmıyor

Merhaba yeni pc topladım ve kullaniyorum 1 haftadır basta kasanin on jak girişi calismiyordu bende arkadan anakartin girislerine takiyordum kulakustu kulaklığımı bugun mikrofon lazim olduğu için biraz ugrastim ve ön jak girisini calistirabildim ama ne anakartta nede on kasa girisinde mikrofon...
  11. İsa basak

Modding Yeni pc topladım kurulumu nasil yapicam?

Eski pcnin hddsini taktim once onu sifirlamak gerekir mi 1694628222 Ayrıca yeni m.2 ssd taktim ama pcye
  12. İsa basak

Modding Yeni pc topladım kurulumu nasil yapicam?

Az once sistemin tüm parçalarını birleştirdim çalıştırdım direkt bios ekrani çıkıyor windowsu nasil indircem ve gerekli driverler vs. Nasil kurulacak. Not: bios ekrani açıkken anakartta boot ışığı yanıyor?
  13. İsa basak

Yardım Pc topluyorum kablolar dogru mu?

Bosta girişler kaldi sorun olur mu? islemci dogru mu takılmış? Ve islemcinin stok fani icin etrafindaki plastikleri cikarmam gerekiyir mu 1694611028 Ustunde yazmıyor islemcinin mi bu? 2ye ayriliyor bir tarafta L bir tarafta R yaziyor fark eder mi
  14. İsa basak

Yardım Kasa Siparisi verdigim web sitesi açılmıyor

Rush.com trden kasa siparisi verdim cumartesi gunu bugun sitesine girmeye calistigimda 503 bu sunucu gecici olarak mesgul gibi bir hata veriyor. Neden?
  15. İsa basak

Öneri Asus radeon rx 6500xt mi xfx rx6600 mü alınır

27 inc ekran yerine 24 inc alip xfx rx 6600 alacagım o zaman
  16. İsa basak

Link var mi ben rn uygun 6600u 6500tlye buldum
  17. İsa basak

Buyuk fps farklari var evet ama rx 6600 xfx marka rx6500 ise asus sorun olur mu acaba xfx
  18. İsa basak

Sonunda bilgisayarımı toplayacağım. Sistem şu sekilde: R5 5500 Msi a520m-a pro am4 anakart Rampage 500e psu T-force 8gb ram(2×) Rush rca502 kasa James Donkey 256 gb m.2 ssd Asus readon Rx6500xt/ xfx rx 6600 Samsung odyssey g3 24"/27" eski pcden hdd takacagim icin 256gb m2 ssd ekledim Şuan...
  19. İsa basak

Gencer gaming da-c4 sistem alınır mı?

https://www.gencergaming.com/da-c4 14.5k ile bu sistem alınır mı veya indirim kovalayarak daha iyisi alınabilir mi veya daha ucuzu?
Top Bottom