Arama sonuçları: *

1. Eris05

Beyler İki Bilgisayar arasında kaldım ne diyorsunuz siz.

Önerebileceğim sistem aşağıdaki linktedir. Lakin linke girdiğinizde standart donanımlar gelecektir. Resimde gösterdiğim şekilde işlemci, anakart, ssd ve ekran kartını değiştirirseniz oyun açısından gayet iyi bir sistem olacaktır. İşlemci konusunda daha fazla çekirdek tercih ederseniz ryzen 5...
  2. Eris05

Beyler İki Bilgisayar arasında kaldım ne diyorsunuz siz.

İkinci seçenek çok daha mantıklı. 10. nesil işlemciler gelmeye başlamışken 6. nesil K serisi olmayan bir sistem o kadar para etmez. Bütçenizi tam olarak belirtirseniz farklı sistemler önerebilirim.
  3. Eris05

Oyun için hangisini seçmeliyim? (9700F-9700K-9700KF)

İntel sistem toplamak istiyorsanız 10. nesil işlemcileri beklemenizi öneririm. İ9 gibi bir işlemciye bakmanızdan yola çıkarak bütçenizin yüksek olduğunu düşünüyorum. Eğer beklemek istemiyorsanız daha uygun fiyatlı AMD Ryzen işlemcilere bakmanızı öneririm. Anakart konusunda 10. nesil ile birlikte...
  4. Eris05

Bu sistem CS GO kaldırırmı ?

Pek kaldıracağını zannetmiyorum. Belki 4:3 oynarsanız daha iyi performans verebilir, lakin dust 2 gibi güncellenmiş haritalarda büyük ihtimalle fps drop olur. Mirage'de biraz daha fazla fps alabilirsiniz. Kendi sistemimle bile dust 2'de fps drop sorunu yaşadığımdan söylüyorum.
  5. Eris05

Yardım CS GO ani ping ve lag sorunu

Peki kanallardan hangisini seçmemizi önerirsiniz? 1'den 13'e kadar seçenek var.
  6. Eris05

AirTies modemlerde nasıl kanal değiştirebilirim?
  7. Eris05

CS GO'da normalde ben ve arkadaşlarım, 70-80 ping ile oynuyoruz fakat birkaç aydır oyun esnasında pingimiz 5-10 dakikada bir 350-450'yi görüyor. Evdeki tüm internet kullanan cihazları kapatmama rağmen bu sorun düzelmedi. Oyunu wifi üzerinden oynuyorum. Sizce ne yapmalıyım?
Top Bottom