Arama sonuçları: *

• Users: asd341
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. A

Xiaomi Note 12 Pro 5G Alınabilir mi? Rakipleri arasındaki farkları nelerdir?

Herkese kolay gelsin hayırlı iftarlar. Şuan Aktif olarak Huawei P30 Lite cihazını kullanıyorum. RTV bölümü okuduğum için telefonun kamerası ve bataryası benim için önemli, şuan kullandığım cihazın bataryası ve kamerası artık yetmiyor. Babam bugün geldi ve sana Xiaomi note 12 Pro 5G alalım ne...
  2. A

Diş Macunu Önerisi 2023

Dişlerimi Düzenli olarak Sabah kahvaltıdan sonra ve Gece yatmadan önce Fırçalarım Oral-B'nin giriş seviyesi Sarjlı, orta sertlikte diş fırçasını kullanıyorum. Şuan Kullandığım Diş macunu Colgate Max White Kullanıyorum. Belirli bir seviyeye kadar sarılıkları aldı fakat ben bir kaç ton daha açık...
  3. A

Bu Laptoplar arasından hangisi en iyi performansı verir? Bütçe Max:40k

Üniversite okuyorum ve 2014 den kalma laptop edit ve oyun işlerinde beni iyice daralttı. Amacım bütçem için en iyi laptopu bulmak. Genellikle oyun edit vs yapılacak. 40k bütçeye göre Araştırdığım zaman intel işlemcili 3070tili laptoplar daha iyi geldi 4060'a göre Bütçem max:40k üstüne çıkamam...
  4. A

Kasam İçin uygun olan Fan yada Fan takımı hangisi olur?

Görsel gördüğünüz kasayı kullanmaktayım.Kasanın Önüdeki 2 büyük fan bozuldu ve çöpe attım. Kasa fanı olarak 1 adet Silverstone marka fan kullanıyordum. Kardeşim kasa fanının Bir yaprağını kırdığı için onuda kullanamıyorum. Yapıştırıp kullanmaya devam ettim fakat tekrar ses yapmaya başladı ve...
  5. A

QCY T13 Hala Alınır mı?

Zonguldak'ta Üniversitedeyken QCY T13 Almıştım, Büyük Zevkle kullanıyordum, Sonrasında okula giderken kayboldu Elimde sadece Tek kulaklığı kaldı, Müzik dinlemeyi o kulaklıkla sevmiştim, Basslara bayılan bi insanım, QCY T13 hala alınır mı? Eski performansını verir mi? QCY'nin Fiyatı şuan 334...
  6. A

Kulaklık Önerisi(Bütçe Detaylıca Konu içinde)

Yaklaşık 1 ay oldu ve hala kulaklık arayışı içerisindeyim her yerden farklı sesler çıkıyor ve karar veremedim, CS:GO, Valorant gibi FPS oyunları oynuyorum, arada hikayeli oyunlar, ayrıyeten üniversite'yi uzaktan eğitim ile okuyorum ve sınıfta benden başka mikrofonla konuşan yok bu sebepten...
  7. A

Hazır Sistemler arasında Hangisi iyi?

https://www.gencergaming.com/pch-v1.2?utm_source=pchocasitv&utm_medium=youtube&utm_campaign=review (bu kasayı özelleştiremiyorum işlemciler bugda sanırım)...
  8. A

Gigabyte G24-F2 İçin DisplayPort Kablo Önerisi

Yakın zamanda İtopyadan Gigabyte g24-f2 satın aldım, Monitörün içinden çıkan HDMI kablosu ile 180hz alabiliyorum bu olayı güzel, Benim birde bu monitörü almadan önce kullandığım VGA girişli bir monitörüm var, o monitörü kullanırken HDMI'a dönüştürerek kullanıyorum, Ekran kartımda 1 HDMI, 1 DVI...
  9. A

Sistemime göre hangisi daha uygun olur?

AMD Ryzen 5 1600. ASUS Prime A320M-R 16 GB RAM. ASUS ROG STRIX RX 570 4 GB OC. Genel olarak CS:GO, Valorant gibi FPS, arada hikayeli oyunlarda oynuyorum bunlara bağlı olarak güzel panelli monitör önerirseniz sevinirim ghosting, ölüpixel cart curt olmaması önemli. 27 inç tercih etmiyorum büyük...
  10. A

Razer Blackshark v2 x İçin Harici Ses Kartı Önerisi

11.04.2023 Tarihinde kulaklık elime ulaştı ve kullanmaya başladım. Ses boğuk ve fazla gelmiyor. Ses kartı alsam ses düzelir mi? Razer'ın uygulamasını kullanabilir miyim?. Anakart: Asus Prime A320m-r amacım Razer'ın uygulamasını kullanıp sesi doğru şekilde duyup mikrofonu daha da iyi seviyede...
  11. A

Sistemime Göre Monitör Tavsiyesi

Sistem Ryzen 5 1600 Rx570 4GB Asus Rog Strix OC 16GB ram Asus A320M-R Bütçe:Tam belli değil ama min:3k Max:5k Oyunlar:Valorant,CSGO,Rainbow, gibi fps oyunları Hikayeli Oyunlarda Oynuyorum. Monitörü ben değil Bir başkası alacak, Bütçe Tam belirtmedi bende bi aralık seçtim önhazırlık...
  12. A

500-600TL Kulaklık Önerisi

Genellikle Fivem Oynayacağım bu yüzden Mikrofon kalitesi önemli. Arada arkadaşlarımla Valo cs lol gibi oyunlarda oynuyorum. Baktığım kulaklıklar: Sharkoon ER40, HyperX Cloud Stinger Core, Bloody G570, Gamepower Mihawk,Gamepower Kizaru,Razer Kraken X ve bunun USB olanı var farkları ney...
  13. A

Darksiders Serisine Hangi Oyundan Başlanmalı?

Kardeşim ile birlikte Darksiders serisine başlamak istiyoruz. Ben Klavyeden O ise gamepadden oynayacak. wikipediadan baktığımda: Darksiders (2010) Darksiders II (2012) Darksiders III (2018) Darksiders Genesis (2019) bu şekilde gidiyor fakat aralarda remasteredlarıda mevcut. Darksiders...
  14. A

Kablosuz ağ adaptörü önerisi

Windows 10 destekli Wi-Fi kablosuz ağ adaptörü önerisi istiyorum. Bütçe: Max: 150 internetim: 50 MB download 7-9 arası upload. Alma amacım hem masaüstü bilgisayarımı Wi-Fi ile bağlamak hem de BİM'de aldığım PS3 kolunu kablosuz şekilde bağlamak. Baktığım adaptörler: Windows 10 destekliyor mu...
  15. A

Wifi & Bluetooth Adaptör Önerisi

Bimde Satılan ps3 için olan gamepadi aldım. Pcmde wifi ve bluetooth özelliği yok. Bir wifi & bluetooth Adaptörü almak istiyorum hem gamepadde kullanmak için hem de zaten almam gereken bir şeydi Kaliteli ve Uzun ömürlü olursa çok güzel olur.
  16. A

.assets Dosyası Nasıl açılır?

Selamlar Amacım Kendi Türkçe yamamı yapmak. Başlangıç olarak "Insurmountable" oyununu seçtim. ".PAK" Dosyalarını açıp türkçeleştirebiliyorum(Şuan sadece "Urban Trial Playground"oyununda denedim ve türkçeleştirdim). "Insurmountable" oyunu .assets dosyalarını açıp Türkçeleştirmek. Bilgisi olan...
  17. A

400TL Bütçeli Kablosuz PC için Gamepad Önerisi

Kardeşimle Bayram harçlığımızı birleştirip bir KABLOSUZ gamepad almak istiyoruz. (Aslında 2 tane ama bütçe :() Pcde çeşitli oyunlar oynacağız "Gang Beast,Moving Out vb." arada kardeşimden izin alırsam fh4 İlk başlarda Logitech F710 almayı planladık ama fiyatı bütçemizi aştığı için alamıyoruz...
  18. A

Çözüldü✓ PC Uyumlu GamePad Önerisi

Gamepad için 300lira bütçem mevcut. Bilgisayarımda Wireless özelliği ve bluetooth yok. Ayriyetten Gamepad ile uyumlu bir adaptör almam lazım.
  19. A

Satın aldığım Fanı nasıl bağlıyacağım?

Teknobiyotik sitesi üzerinden "SilverStone Air Blazer 120R" kasa fanını aldım ARGBli. Fanı kasama yerleştirdim güç girişini anakartın üzerinden bağladım ve fan çalıştı fakat .ARGB bağlantısının yerini bilmiyorum bağlıya mıyorum. fanı kasaya bağladım gayet güzel çalışıyor fakat argb...
  20. A

Kasa fanı önerisi 12mm

Dark Flash BF1 ön tarafında kendi galiba 200mm 2 tane fan var içinde 1 adet egzoz fanı var oyunlarda ısınıyor cpu derecesine bakmadım fakat gta 5 fivemde gpu scaklığı 75-77 bazen 80-83 e kadar çıkıyor.işlemci termal macunu yenileyeli 1 ay oldu hemen hemen Üst kısmına fan önerisi arıyorum 2...
Top Bottom