Arama sonuçları: *

1. A

Redmi Note 10 Pro (6 GB) vs Oppo Reno5 Lite

teşekkürler cevabınız için Redmi alıcam gibi duruyor ama Oppo da 8 gb ram Redmi 6 gb bu çok fark eder mi
  2. A

Redmi Note 10 Pro (6 GB) vs Oppo Reno5 Lite

Merhaba dostlar 3-3,5 bin TL'lik bir telefon bakıyorum araştırdım bu iki telefonda karar kıldım ama aralarında çok kararsız kaldım kullanan veya bilgisi olan beni de aydınlatabilirse çok sevinirim. Redmi Note 10 Pro (6 GB) vs Oppo Reno5 Lite
  3. A

Xeon E5 1620 sisteme ekran kartı önerisi

powerde yazanlar 610w max 80 plus gold yeterli midir ?
  4. A

benim asıl merak ettim kasam 6 yıllık bir kasa yeni ilk başta da özellileri resmini koydum 1660s 1660ti 1070 bu tarz ekran kartını rahat bir şekilde kullana bilir miyim.
  5. A

çok teşekkür cevabınız için
  6. A

asıl amacım 1070ti almak ama sorun yaşamaktan korkuyorum dar boğaz yapması sorun olmayacaksa tabi
  7. A

Öncelikle şimdiden yardımlarınız için teşekkür ediyorum ben daha bu foruma yanıtsız soru görmedim. İnşallah bu sorunumu da çözeriz. Soruma gelecek olursak ofiste kullandığım lenovo kasam 6 yıl önce toplanmış. Yüklediğim resimde kasanın tüm özellikleri mevcut. Eskidiği için yenisini almayı...
  8. A

üst üst 2 fan yapıştırma

cevaplarınız için teşekkür ederim bende bir yerde gördüm neden diye sordum kendime. Bende 2 tanede önlü arkalı şekilde var
  9. A

üst üst 2 fan yapıştırma

bu görsel önlü arkalı benim demek istediğim iki fanı da ön tarafına koyma
  10. A

üst üst 2 fan yapıştırma

Geçenlerde bir yerde gördüm dikkatimi çekti kendi kasama yapsam mı diye düşünüyorum bir faydası olur mu ? 2 tane fanı kule tipi soğutucu ön kısmı üst üst koysam faydası olur mu ? Yada egzoz fanına üst üste koysam sonuç ne olur ? Yapan yada bilgisi olanlardan cevaplarını bekliyorum.
  11. A

Akasa Vegas X7 vs Aerocool Rev RGB Pro

Başlıkta da belirttiğim gibi bu iki fan arasında kaldım 3 tane alacağım için VEGAS X7 alırsam 3 adet olarak REV RGB RPO alırsam 3 set olarak düşünüyorum. Performans olarak nasıllar hangisin den daha iyi performans alırım.
  12. A

i7-9700K İçin 2'li fan

işim gereği 5-6 render alıyorum ve render cpu dan kullanıyor 80 derecelere kadar cıkıyorum ve 5 saat boyunca o derecelerde durması korkutuyor beni
  13. A

i7-9700K İçin 2'li fan

Geçenlerde yine bu konu hakkında sorularım olmuştu. kararsız ve farklı çözümler düşünerek bir sorum olacak sizlere. Z390 A Pro anakart intel 9700k işlemci ve işlemci soğutucum Dark Freezer x120 takılı. Sorum şu bu tip soğutuculara önlü arkalı fan takılabilmesi elimde bu Evercool CS1230B...
  14. A

500 TL Cpu soğutma tavsiyesi

peki bambaşka bir şey sorsam elimde evercool cs1230b modeli fanı var benim cpu soğutucusuna ikin fan olarak taksam olur mu biri önde biri arkada olacak ?
  15. A

olabilir özellikleri baktım işimi görebilir bu arada bende ki fan https://www.hepsiburada.com/dark-freezer-x120-intel-775-1155-1156-1150-1151-am2-am2-am3-am3-am4-uyumlu-islemci-sogutucu-dkccx120-pm-HB000003H8KD
  16. A

performans odaklı olsak 500tl biraz daha artıra bilirim amacım işim görülsün iyi bir cpu soğutucum olsun
  17. A

rgb olursa fena olmaz
  18. A

teşekkür ederim cevabınız için ama sıvı soğutma bana biraz abartı ve gereksiz gelir belkide yanlış düşünüyorum ama hava soğutucu dan yanayım fiyatı biraz daha çıkara bilirim ama hava soğutucu önerirseniz sevinirim.
  19. A

Bende bu fanı buldum biraz kararsız kaldım
  20. A

İşlemci soğutmasında biraz sorunlarım var o yüzden yeni bir işlemci soğutucu almayı düşünüyorum. MSİ Z390 A PRO ana kartım İ7 9700k işlemci var ve DARK FREEZER soğutucum var. İşim gereği sürekli görsel render alıyorum ortalama 5-7 saat arası aralıksız render aldığım oluyor cpu sıcaklığım 75 80...
Top Bottom