Arama sonuçları: *

1. Z

OBS Fps düşürme Sorunu

Yapmadığım şey kalmadı. Ancak bu işlemciye özel ayarlar var mı onu bilmiyorum.
  2. Z

OBS Fps düşürme Sorunu

Herkese iyi çalışmalar dilerim. Masaüstü sistem topladım. İşlemcim i5-10400, ekran kartım RTX 2060 dual fanlı. 500lük ssd, 16 gb ram var. Ancak yayın açmak istediğim zaman OBS te çok uğraşmama rağmen fps kaybının önüne geçemedim. Ayrıca oyunda ciddi donmalar yaşıyorum. Bunun bir çözümü var mı...
  3. Z

Modemi access point olarak kullanma

Hocam kendi kendime biraz daha kurcaladım hallettim. Videodakileri yaptıktan sonra WDS köprüleme diye bir seçenek varmış. Tam olarak nerden alıyor bilmiyorum ancak ana internetinizi seçiyorsunuz otomatik olarak köprüleme yapıyor. Sonrasında herhangi bir sorun olmadan bağlandı. Teşekkür ederim...
  4. Z

Maalesef işe yaramadı, DHCP kapatılınca telefon hiç bağlanmıyor wi-fi'ye. Kablolu olarak interneti alıyorum ancak kablosuz bağlanamıyorum.
  5. Z

Rehber 2 modemi birbirine bağlama.

DHCPyi kapatınca telefon bağlanmıyor sebebi ne olabilir?
  6. Z

Herkese merhabalar, tp-link w9960 modemim var. Modemi access point olarak kullanmak istiyorum. Kablo yoluyla bilgisayarıma internet geliyor ancak wi-fi aracığılıyla telefonla bağlanmak istediğimde bağlandı ancak internet yok uyarısını alıyorum. IP değiştirmeyi denedim, tekrar tekrar videoları...
Top Bottom