Arama sonuçları: *

• Users: Ulqi
  • Order by date
  1. Ulqi

Half life 1 yardım !

Arkadaşlar şu devasa pervanenin olduğu bölüm varya oradayım. Pervane'ye atlıyorum ama yukarı doğru yükselmiyor, bomba atıyorum aşağı düşüyor. Normalde uçup tahtaları kırmam lazım ama bu yüzden olmuyor. Düğmeye de bastım bu arada. Ne yaptıysam yukarı doğru yükselmedi, bir tek ben de mi oldu bu ?
  2. Ulqi

Windows 11'e geçsem mi ?

Hmm geçim o zaman beğenmezsem de geri dönerim :)
  3. Ulqi

Windows 11'e geçsem mi ?

11'e geçen varsa şu anlık hangisi iyi ? Hata falan oluyor mu ? Eğer hata varsa 10'da kalıcam.
  4. Ulqi

Addison Anc-505 iyi mi ?

Teşekkür ederim. 1629826684 Teşekkür ederim.
  5. Ulqi

Addison Anc-505 iyi mi ?

Lenovo 15 G2 notebook'um için bir tane soğutucu almayı düşünüyorum... Çok bir beklentim yok hava akışı ve birkaç derece düşse yeterli. Addison Anc-505 Bir de Lunatic Gamer Shop güvenilir mi? Daha önce hiç duymadım.
  6. Ulqi

HDD Bağlantısı için gerekli kablo yok

Bir arkadaşım kullanıyor aynısını. İşini fazlasıyla görür.
  7. Ulqi

HDD Bağlantısı için gerekli kablo yok

https://www.hepsiburada.com/dark-sata3-50cm-90-derece-kilit-mekanizmali-baglanti-kablosu-dk-cb-sata3l52-p-HBV000006I6TD?magaza=Teknobiyotik&url_src=and-product-detail Bağlantı için YouTube'da ki videolara bak güzel anlatıyorlar.
  8. Ulqi

Dell Vostro 3500 fiyatına değer mi ?

İçinde MX330 ve intel i5 11.nesil işlemci var. Amacım ders, yazılım ve oyun. Bu fiyata daha iyi bir seçenek var mı, yoksa gayet iyi mi ? Dell laptop
  9. Ulqi

Lenovo IdeaPad 5 İ5 1135G7 vs Lenovo IdeaPad 5 R7 5700U

Tm teşekkür ederim, 5700U olanı alacam büyük ihtimalle.
  10. Ulqi

Lenovo IdeaPad 5 İ5 1135G7 vs Lenovo IdeaPad 5 R7 5700U

Hangisini almak daha mantıklı ? Kullanım amacım ders, yazılım ve çok fazla güncel olmayan oyunlar. İ5 1135G7 R7 5700U Bu arada Media Markt güvenilir mi ? Daha önce alışveriş yapmadım, o yüzden soruyorum.
  11. Ulqi

Monster Abra A5 V16.5 alınır mı ?

Ya şimdi bakıyorum forumlara gömen de çok var, öven de çok var. Monster yeni modellerinde biraz daha kendini düzeltti deniliyor. Şikayet sayısı baya çok, kafam karışık o yüzden. Ürün linki
  12. Ulqi

Acer Aspire Gaming 7 vs Monster Abra A5 V16.5

Monster daha iyi yani.
  13. Ulqi

Acer Aspire Gaming 7 vs Monster Abra A5 V16.5

Acer laptop Monster laptop Sizce hangisini tercih etsem daha mantıklı olur ? Hangi model daha kaliteli ve daha az sıkıntı yaşarım. Üniversite için alacam, lakin arada oyun da oynarım.
  14. Ulqi

5500-6300 arası notebook önerisi

Teşekkür ederim, ikinciye bakacam.
  15. Ulqi

Sen olsan ikisi içinden hangisini seçerdin.
  16. Ulqi

Ya bana kalsa bu paraya masaüstü dizerdim de, neyse işte... Tutturdular üniversite'de ne yapıcan diye.
  17. Ulqi

Suriye'den kaçak laptop getirmek.

Açarım sizin için :)
  18. Ulqi

Fiyat konusunu daha tam bilmiyorum. Az önce konuştum.
  19. Ulqi

Getirdiğim an açarım :)
  20. Ulqi

Türkçe Q klavye için sticker falan var diye biliyorum.
Top Bottom