Arama sonuçları: *

• Users: Ulqi
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Ulqi

Half life 1 yardım !

Arkadaşlar şu devasa pervanenin olduğu bölüm varya oradayım. Pervane'ye atlıyorum ama yukarı doğru yükselmiyor, bomba atıyorum aşağı düşüyor. Normalde uçup tahtaları kırmam lazım ama bu yüzden olmuyor. Düğmeye de bastım bu arada. Ne yaptıysam yukarı doğru yükselmedi, bir tek ben de mi oldu bu ?
  2. Ulqi

Windows 11'e geçsem mi ?

11'e geçen varsa şu anlık hangisi iyi ? Hata falan oluyor mu ? Eğer hata varsa 10'da kalıcam.
  3. Ulqi

Addison Anc-505 iyi mi ?

Lenovo 15 G2 notebook'um için bir tane soğutucu almayı düşünüyorum... Çok bir beklentim yok hava akışı ve birkaç derece düşse yeterli. Addison Anc-505 Bir de Lunatic Gamer Shop güvenilir mi? Daha önce hiç duymadım.
  4. Ulqi

Dell Vostro 3500 fiyatına değer mi ?

İçinde MX330 ve intel i5 11.nesil işlemci var. Amacım ders, yazılım ve oyun. Bu fiyata daha iyi bir seçenek var mı, yoksa gayet iyi mi ? Dell laptop
  5. Ulqi

Lenovo IdeaPad 5 İ5 1135G7 vs Lenovo IdeaPad 5 R7 5700U

Hangisini almak daha mantıklı ? Kullanım amacım ders, yazılım ve çok fazla güncel olmayan oyunlar. İ5 1135G7 R7 5700U Bu arada Media Markt güvenilir mi ? Daha önce alışveriş yapmadım, o yüzden soruyorum.
  6. Ulqi

Monster Abra A5 V16.5 alınır mı ?

Ya şimdi bakıyorum forumlara gömen de çok var, öven de çok var. Monster yeni modellerinde biraz daha kendini düzeltti deniliyor. Şikayet sayısı baya çok, kafam karışık o yüzden. Ürün linki
  7. Ulqi

Acer Aspire Gaming 7 vs Monster Abra A5 V16.5

Acer laptop Monster laptop Sizce hangisini tercih etsem daha mantıklı olur ? Hangi model daha kaliteli ve daha az sıkıntı yaşarım. Üniversite için alacam, lakin arada oyun da oynarım.
  8. Ulqi

5500-6300 arası notebook önerisi

Ya bana kalsa bu paraya masaüstü dizerdim de, neyse işte... Tutturdular üniversite'de ne yapıcan diye.
  9. Ulqi

Suriye'den kaçak laptop getirmek.

Arkadaşlar şimdi ben normalde apu sistem toplayacaktım. Sonra abim ile konuştum boşver ben sana Suriye'den kaçak laptop getiririm, yarı fiyatına dedi. Arkadaşı Suriye'de görev yapıyormuş galiba. Lakin biraz uzun sürebilir. Ve ben gerçekten beklemekten sıkıldım. Beklesem mi acaba ?
  10. Ulqi

Giriş seviyesi bir IPS panel vs Kaliteli bir TN panel

Hangisini almam daha mantıklı olur. Kaliteli TN paneller bazı giriş seviyesi IPS paneller ile aynı gibi. Kafam karışık o yüzden IPS, TN arasında gidip geliyorum.
  11. Ulqi

Apu işlemci stok sorunu.

Ya nerede bu apu işlemciler ? Hadi ekran kartını anlıyorum, miningciler falan sömürüyor. Peki apu işlemciler ile derdiniz ne ? 3 hafta falan önce r5 3400g 1900 TL falandı tam alacaktım, stoklar bitmiş. Yok abi şansızım ben.
  12. Ulqi

Kingston ramler, amd ile uyumlu mu ?

Ürün linki Bazı forumlarda amd işlemci ile uyumlu değil demişler. O yüzden bir sorum dedim
  13. Ulqi

Arkadaşlar bu sistem nasıl ?

Gigabyte B450M S2H V2 Kingston HyperX Fury RGB 2x8GB AOC G2490VXA 23.8 144HZ 1MS AMD Ryzen 3 2200G SanDisk Ultra M.2 500GB NVMe 3D SSD SilverStone SST ST50F ES230 Strider 80Plus Sertifikalı 500W Güç kaynağı Kasa: Dark Diamond PRO Mesh 4x12cm FRGB Fan
  14. Ulqi

Kasa montajı için vida uçları

Kasa montajı için gerekli olan vida ucu numaralarını bilen var mı ?
  15. Ulqi

Acer KA272bi vs Acer KG241QS

Hangisini almam daha mantıklı olur ? Kullanım amacım oyun,film v.b işler. İkisi arasında gidip geliyorum, biri IPS diğeri TN panel. Acer KA272bi.
  16. Ulqi

Anakart'a çıplak elle dokunsam sıkıntı olur mu ?

Mesela bir cerrahi eldiven falan kullansam, daha mı iyi olur ?
  17. Ulqi

VA panel vs IPS panel

Kullanım amacım oyun, film ve gündelik işler. TN panel'i pek önermiyorlar, renk kalitesi kötüymüş baya o yüzden onu koymadım.
  18. Ulqi

GameBooster G59K alınır mı ?

Linkini de bırakıyorum ? https://www.amazon.com.tr/dp/B083S1ZRDL/ref=cm_sw_r_cp_apa_glt_i_VBM1TGSG8K9JK4MJQ8A1?_encoding=UTF8&psc=1
  19. Ulqi

100-150 TL arası klavye önerisi ?

Gamebooster alacaktım ama kimse önermedi, o yüzden size danışım dedim.
  20. Ulqi

Bozdan Teknoloji güvenilir mi ?

Hepsiburada'dan monitör alıcam ama satıcı Bozdan Teknoloji. Güvenilir bir satıcı mı, sorun yaşayan var mı ? Mesela iade konusunda bir sıkıntı çıkarır mı falan...
Top Bottom