Arama sonuçları: *

1. A

Öneri 2x16 ddr4 ram tavsiyesi

Yakın zamanda geçmeyi düşünmüyorum ddr5e. O yüzden rami yükseltip biraz daha devam edeyim diyorum bu sistemle bir süre daha idare eder diye düşünüyorum. 1714036742 Bendeki ramleri arkadaşıma vereceğim o yüzden 2x16 almak istiyorum hocam
  2. A

Öneri 2x16 ddr4 ram tavsiyesi

2x8 ram kullanıyorum ancak artık yetmiyor. 2x16 ram almayı düşünüyorum tavsiye edebileceğiniz ram var mı? Bütçe: 4500 İşlemci: i5 12600 Anakart: Asus Rog b660m-a d4 Ekran Kartı: 3060
  3. A

Lian Li Unı Fan Sl Infınıty 120

Lian Li Unı Fan Sl Infınıty 120 3’lü paketini almayı düşünüyorum. Türkiyede stoğu yok Amazon Germany’de satılıyor. Bunun yerine alabileceğim daha iyi bir fan öneriniz var mıdır? Bütçe: 2500 TL
  4. A

🔥İndirim Glorious Model O 12000 DPI Mat Siyah Kablosuz Gaming Mouse 499 TL

İade ettiler mail geldi ahsjdkdof
  5. A

❌İndirim Bitti! GIGABYTE 23.8" G24F-2 180Hz SS IPS 3399TL!!

Yaklaşık 3 aydır kullanıyorum. İtopyadan almıştım gayet memnunum. Ölü piksel çıkmamıştı benimkinde.
  6. A

Msi Mag Forge 100M Kasa için Fan

Anakartımda Argb desteği yok. Şu kontrolcüyü alsam yeterli olur mu hocam? https://www.teknobiyotik.com/donanim/overclock/fan-kontrolcu/dark-argb-hub-6-fan-takilabilir-3pin-rgb-3-pin-fan-rgb-fan-coklayici.html
  7. A

Fan çoklayıcı Hub önerisi

Benim anakartta (Msi Pro H 610M-B) 3 pin argb portu yok bunu kullanabilir miyim sadece pwm bağlantısıyla?
  8. A

Msi Mag Forge 100M Kasa için Fan

MSİ Mag Forge 100M modeli kasam var. Ön tarafında 2 adet RGB fan ve kontrolcü ile geliyor. Bu fanları ARGB fanlar ile değiştirmek istiyorum. Yeni fanlarla birlikte kontrolcü de almam gerekiyor mu? Anakartım MSİ PRO H610M-B.
  9. A

Ana Konu Gaming Gecesi Ortak Yardımlaşma Ve Danışma Konusu

Asus Tuf K3 klavye aldım. Forumda da öneriliyordu genelde üzmez beni umarım :)
  10. A

❌İndirim Bitti! 165hz 1ms 24'' IPS arayanlara!

Freesync premium monitörlerde de G-sync çalışır yani G24F-2 G-sync destekliyor.
  11. A

GIGABYTE 23.8" G24F-2 165Hz (180Hz OC) Display kablosu çıkar mı?

Ben de aldım aynı monitörü dp kablosu çıkmıyor yazmışlar. O yüzden amazondan paugge marka kablo aldım iyi demişler bakabilirsin
  12. A

🔥 PC HOCASI F6 - SİSTEM ÇIKTI ! FELAAKEETT

İşlemciyi 12600 yaptım ama anakartı b660 yapmayı unutup hızlıca sipariş verdim h610 üzmez beni değil mi? Üzmez diyin lütfen :D
Top Bottom