Arama sonuçları: *

1. E

RTX 2060 SİSTEMİM NE KADAR EDER

Herkese çok teşekkür ederim kafamda bir fiyat oluşmuş oldu böylece.
  2. E

Cevabınız için teşekkür ediyorum hocam
  3. E

Herkese iyi forumlar. Öncelikle konuyu doğru yere mi açıyorum emin değilim bir hatam varsa herkesten özür dilerim. Aşağıda fotoğrafını paylaştığım; RTX 2060 Ekran Kartlı - İntel Core I3 10100F İşlemcili bilgisayarı 05.04.2022 tarihinde Vatan Bilgisayardan aldım. Önümüzde ki ay 2. senesi...
  4. E

Yeni MSI G274QPF Monitörde Ekranda Bozulma Var

Eski Wievsonic monitörümde sorunsuz çalışıyordu şimdi bunu yeni aldım hepsiburada üzerinden yeni kurdum ve durum bu. Peki sadece iade hakkımmı var acaba yoksa değişim talebinde bulunabilir miyim. Malum bunu iade etsem gidip kabul edilip para iadesi yapılana kadar zam gelme durumu var. Driver...
  5. E

Yeni MSI G274QPF Monitörde Ekranda Bozulma Var

Herkese iyi geceler. Yeni bir monitör aldım MSI G274QPF daha yeni elime ulaştı kurulumunu yaptım ve kullanmaya başladım. Ekranda anlayamadığım ve tanımlayamadığım bir bozulma mevcut. Ekranın ortasında bir perde varmış gibi görüntü o kısımda hiç yok. Ayrıca bazen ekranın üst kısmından alt...
  6. E

Windows 10 İnternete Bağlanmama Sorunu

Herkese iyi günler. Arkadaşlar geçen hafta Vatan Bilgisayar da satılan hazır sistemlerden birini satın almıştım kardeşime hediye olarak. Bugün eline ulaşmış windows 10 kurulumunu yapmış. Ancak bilgisayar internete bağlanmıyor. Ethernet kablosu takılı ama internet bağlı değil olarak gözüküyormuş...
  7. E

Sistemim Kaç TL Eder?

3000-3500 anca eder diyen arkadaşlar da var 7000-7500 eder diyen arkadaşlar da var. Kafam iyice karıştı 😂
  8. E

Sistemim Kaç TL Eder?

Hocam siz öyle diyince şimdi bir baktım da 3500-4500 TL civarında sadece ekran kartlarını koymuşlar gördüğüm kadarıyla ne kadsr doğru ne kadar yanlış bilemem ama bu şekilde gördüm. Peki bu sistem sizcr kaç TL eder?
  9. E

Sistemim Kaç TL Eder?

Arkadaşlar herkese merhaba Sistemimi şu anda satsam kaç TL eder? Sistemim: Ekran Kartı : Msı Rx 480 8GB Gaming X İşlemci : İntel Core İ5 6402P Ram : Corsair Vengeance Lpx ddr4 2400 Mhz 8 GB CL14 Anakart : MSI B150M Bazooka Harddisk : WD 1 TB Caviar Blue 7200 Rpm 64 Mb SSD : Samsung 120 GB 750...
Top Bottom