Arama sonuçları: *

1. V

İnceleme EXCALİBUR G770 İNCELEMESİ

Hayırlı olsun, elinize sağlık ama yine de ne olursa olsun Casper alınmamalı. Anakartları ve kasaları dayanıksız.
  2. V

Uzun yürüyüşler için ayakkabı önerisi olan ?

Kendi kullandığım: https://www.skechers.com.tr/p-skechers-street-flex-eliminat-erkek-lacivert-spor-ayakkabi-232119-nvor Nike air o kadar iyi değil.
  3. V

Uzun yürüyüşler için ayakkabı önerisi olan ?

Sonuna kadar Skechers. Aralarında en rahatı o ve aman aman bir rahatlığı var.
  4. V

saglamlisans.com güvenilir mi?

Hayır KMS kullanmıyorsunuz. Windows üzerine bir tane bile dosya eklemeden sunuculardan yapıyorsunuz. Yani güvenli.
  5. V

CMD üzerinden ek bir program kullanmadan etkinleştirdim. İnanın bana üçkağıtçıları OEM keyleri yaygınlaştırarak yükseltmekten çok daha iyidir.
  6. V

Güvenilir. Konu ile alakasız ama not geçmek isterim. OEM keyler yasal değil sadece bilin istedim. Bir sürü kanıtımda var. Sadece bilgilendirme amaçlı yazdım. Çoğu kişi bilmiyor sonuçta.
  7. V

Yardım PSU'da PciE Çıkışı Yok Molex kablodan dönüştürsem olurmu

Hangi yılın PSU'su? Benim 13 yıllık PSU'da vardı ama.
  8. V

Asus tuf x570 plus yerine Asus tuf b550 plus alıcam

B550 Tomahawk alman daha iyi.
  9. V

ASUS ROG STRIX XG43UQ 4K 144Hz ön sipariş hazır

2K 360 Hz çıksın alacağım inşallah. Olmazsa G9.
  10. V

GAMEPOWER MİHAWK VS KİZARU

Abdullah abi aylarca kullanmadı.
  11. V

Türkiye Ekonomisi Son 6 Sene

Dokan? Hemen düzelt nasıl yaparsın bunu(!)
  12. V

Türkiye Ekonomisi Son 6 Sene

Büyüyor diyenler Tayip'çi. Şimdi siyaset yapmak olmasın ama.
  13. V

Aliexpress Gümrük Vergisi Ödemek İstemiyorum

Peki sipariş eden yerine başkası ödeyebilir mi?
  14. V

Vergiyi nasıl öderiz?
  15. V

100.000₺ Sistem tavsiyesi

Artık konulara troll yazmayın. Cevaplasanız ne kaybedersiniz? Ölür müsünüz? Karşıdaki bir şey kazanmayacak ama siz cevaplarsanız tecrübe kazanacaksınız. Hadi diyelim konu troll değil. Ne yapacaksınız?
  16. V

2 dolar yazdırınca da 20-30 TL ödüyorsak yuh artık. Türkiye işte gelişmemişliğin simgesi. Teşekkürler. 1616142180 En az kaç TL vergi ödeyebilirim?
  17. V

2 dolar yazayım öyle ise. Peki adamın yazmadığını nasıl anlarım? 1616141882 Gümrükte kalmaz değil mi?
  18. V

İngilizce yazayım değil mi?
  19. V

Peki nereden geçebilirim? Sipariş ederken bir kısım var. Satıcıya özel mesajınız var mı diye. Oraya mı yazılacak? Ne yazmalıyım tam olarak?
  20. V

Arkadaşlar ben şu ürünü alacağım. TRY 620.75 24%OFF | Stokta küresel sürüm HUAWEI izle FIT akıllı izle hızlı egzersiz animasyonlar kan oksijen WatchFIT 10 gün pil ömrü https://a.aliexpress.com/_mK6tror Bunu 45 TL'lik kupon ile alacağım. Ben gümrük vergisini nasıl düşürebilirim. İnsanlar...
Top Bottom