Arama sonuçları: *

• Users: Rennes
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Rennes

Hangi Kablo İle Bağlıyorduk?

Agalar 4060 ekran kartı var monitör gelene kadar eski bir monitöre ya da televizyona bağlayacağız VGA olur mu? Onun haricinde yeni monitöre hangi kablo ile bağlantısını gerçekleştirmek daha iyi olur ve monitörden kablolar çıkıyor muydu? Uzun zamandır sistemlerle falan ilgilenemediğim için tüm...
  2. Rennes

15-19K Kasa Tavsiyesi

Bu fiyat bandında güzel kasalar önerebilirseniz sevinirim.
  3. Rennes

17K Sistem Tavsiyesi

17k fiyat bandında hazır sistem önerisinde bulunabilirseniz sevinirim.
  4. Rennes

Anker Ürünü Garanti Hakkında Sorun

Agalar ürünün faturası yok garantiye yollarken sorun olur mu?
  5. Rennes

Yardım Hangi Kulaklığı Almalıyım?

Agalar şimdi 2 kulaklık var. İlki Anker Soundcore R100 sıfır 400₺, İkincisi Anker Soundcore Life Note 2-3 aylık 330₺. Sizce hangisini almalıyım çok kararsız kaldım?
  6. Rennes

Hangi Kulaklığı Almalıyım?

Arkadaşlar ikinci el alacağım. R100 mü, Life Note mu, P2 Life mı?
  7. Rennes

Filtre Kahve Önerisi İstiyorum

Arkadaşlar bana şöyle içtiğimde güzel bir tat verecek french press için uygun kahve önerir misiniz? Gelecek ay şöyle ucuz bir makine de almayı düşünüyorum. Teşekkür ederim şimdiden.
  8. Rennes

1200TL Civarı Bütçe Elektrik Süpürgesi Önerisi

Yardımcı olabilirseniz sevinirim arkadaşlar
  9. Rennes

200₺ Bluetooth Kulaklık Önerisi

Bu bütçede önerebileceğiniz Bluetooth kulaklıkları yazarsanız sevinirim.
  10. Rennes

3.5K Telefon Önerisi

Usta bu fiyatta ki en iyi telefonu önerebilir misiniz?
  11. Rennes

Tüy Dökücü Krem Önerisi

Arkadaşlar çok sağlam bildiğiniz bir tüy dökücü krem var mı erkekler için?
  12. Rennes

Microsoft Word Kullanmayı Bilenler Bakabilir mi?

Arkadaşlar bilen kişiler varsa DC gelebilir mi bir sıkıntı varda bilen birileri gelirse çözebiliriz. Rennes#4226
  13. Rennes

350₺ Bütçe Kablosuz Kulaklık Önerisi

Arkadaşlar günlük kullanım için kütüphane gibi ortamlarda kullanılabilecek mümkünse ses kalitesi ve yalıtımı iyi olan kafa üstü kablosuz kulaklık önerisi yapabilir misiniz? Şimdiden sağolun.
  14. Rennes

Forum Hangi Akım Korumalı Prizi Kullanıyor?

Öncelikle merhaba arkadaşlar, bu konuyu açma nedenim herkesin bir fikir almasıdır. Belli bir süredir forumda niyeyse gözüme sürekli elektrikten bilgisayarı zarar gören ya da akım korumalı priz önerisi isteyenlerin konuları çarpıyor. Bu yüzden bu konuyu açtım ki forumda akım korumalı priz...
  15. Rennes

İYS Nedir, Ne İşe Yarar?

Arkadaşlar İYS nedir ne işe yarar açıklar mısınız?
  16. Rennes

Laptop'a Format Nasıl Atılır?

Arkadaşlar soru başlıkta nasıl yapıldığını biliyporum ama sizden de öğreneyim teoride var ama pratikte yok yanlışlık yapmak istemiyorum. Hard core expert format atayım da biraz kendine gelsin laptop. @Treyarch özellikle senden öğrenmek isterim sen teknik komularda çok detaylı yazıyon.
  17. Rennes

İnternet Kablosu Önerisi

Arkadaşlar çok pahalı olmasın, kaliteli olsun 5-8 metre arası olsun mümkünse 30₺'yi geçmesin ve CAT 6 olsun. Önerilerinizi bekliyorum.
  18. Rennes

Rehber Modem Kurulumu Nasıl Yapılır?

Arkadaşlar öncelikle merhaba forumda bu aralar artan konular sebebiyle bu rehberi yapma ihtiyacı hissettim, tüm modemler için benzerdir ama ben kendi modemimden (TP-Link TD-W9979v3) yola çıkarak göstereceğim. Şimdi rehbere geçelim. -İlk olarak adaptör ve RJ11 ethernet kablosu bağlantımızı...
  19. Rennes

Yazıcıda Taradığım Dosyayı Nasıl PC'de Açarım

Arkadaşlar Wi-Fi özelliği "bulunmayan" Epson L3111 yazıcıya sahibim acaba tarayıcısında taradığım dosyayı PC de nasıl açabilirim? 1610790000 @baltazar
  20. Rennes

Yardım 4K Bütçe Telefon Önerisi

Öncelikle merhabalar arkadaşlar bir arkadaşıma telefon alacağız 5k bütçesi var acaba 3k-5k arası en iyi telefon modellerini söyler misiniz?
Top Bottom