Arama sonuçları: *

• Users: Emirza
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Emirza

Çözüldü✓ Hyperx quadcast tamir

Merhabalar yakın zamanda hyperx quadcast miktofonumun giriş soketi kablonun içine girdi ve bozuldu ürünü alalı 4 ay oldu nereden tamir ettirebilirim yetkili servisi falan var mı?
  2. Emirza

Tek tuşla masaüstü değiştirmek mümkün mü?

Merhabalar ben organizasyonu sağlamak için genelde sekmelerimi farklı masaüstlerinde kullanıyorum. Windows + Tab tuşu ile değiştirirken mouse ile seçip diğer masaüstüne gitmem gerekiyor. Bu kısayolu değiştirip sadece tek bir hamlede masaüstü değiştirmenin bir yolu ya da bunu yapmamı sağlayan...
  3. Emirza

Minecraft hangi ürünlere sahip olduğunuzu doğrulayamadık.

Merhaba dün akşamdan beri bu sorunla uğraşıyorum ve beni çok tilt etti. Aktif olarak minecraft oynayan birisiyim bir anda oldu. %appdata% .minecraft klasöründeki her şeyi sildim bilgisayarı yeniden başlattım java sil yükle yaptım oyunu sildim yükledim ama olmadı. Minecraft ve microsoftun kendi...
  4. Emirza

Türkçe altyazılı legal anime sitesi

Merhabalar canım anime izlemek istiyor fakat izleyecek site bualmıyorum. Eskiden d*z*w*tch dan izlerdim fakat hem kalitesi çok kötü hem korsan. Şu an crunchyroll üzerinden altyazı eklentileri ile izliyorum fakat orada tüm bölümler yok. Önerebileceğiniz kaliteli altyazı eklentisi veya legal...
  5. Emirza

Fiyat performans harici mikrofon

Merhabalar yaklaşık 2 yıl boyunca hyperx cloud 2 nin kendi mikrofonunu kullandım arıtk ses cırızı yapmaya başladı bende yeni bir mikrofon almak istiyorum 600-700 TL bandında güzel bir mikrofon önerebilecek var mı?
  6. Emirza

Stem yavaş indirme sorunu

Merhabalar steam de çok yavaş indirme alıyorum arada çakılıyor ve dalgalanmalar oluyor neden bilmiyorum 250 gb boş alanım da var internetim de iyi acaba niye böyle oluyor?(Speed test yaptığım sitede uşak yazıyor ama istanbulda oturuyorum o sebepten steam'in istanbul sunucusna bağlıyım onla...
  7. Emirza

Rival 3 wireless koruma

Merhaba yaklaşık 2 ay önce rival 3 wireless mouse aldım fakat mouse herhangi bir yere çarpınca takılıyor. Böyle temazsızlık gibi değil kendini korumaya alıyor gibi. Rengi mora dönüyor ve birkaç saniye sonra geri geliyo eğer çok daha sert çarparsa turuncu olup 10 saniye falan gelmiyor. Bunun...
  8. Emirza

Çözüldü✓ Rx 6600 ekran kartını nvidia ekran kartıyla değiştirmek

Merhaba şu sıralar nvidia nın yapay zeka teknolojilerinden yararlanmak için rx 6600 ekran kartımı satıp nvidia ekran kartı almak istiyorum. Aşağıda yazan sistemime uygun nvidia kartları nedir yani en uyumlu olcak. Ayrıca sisce ekran kartını ne kadara satışa koymalaıyım(alalı 9 ay falan oldu...
  9. Emirza

Amd Radeon rx 6600 kayıt

Merhaba Raedon rx 6600 8gb ekran kartını kullanıyorum genelde kayıt alma işlemi için kendi uygulaması olan radeon relive ı kullanıyorum. Görüntüsü çok iyi fakat kapladığı alan çok fazla (1 saatlik video 10 gb vs) bu yüzden bende klip almak istiyorum bazı kayıt uygulamalarında bi tuşa basınca...
  10. Emirza

Yardım okulun web sitesine haraketli e dergi eklemek

Merhabalar coğrafya hocam proje ödevim içim bi e-dergi istedi ve e-derginin okulun sitesinde yayınlanacağını söyledi. Dergiyi adobe indesign da hazırladım fakat nasıl kitap çevirme animasyonlu yapıp siteye eklemeyi bilmiyorum bu yüzden yardım lazım...
  11. Emirza

bios menüsünden ram görme

Merhabalar, az önce biosa bir bakayım dedim de 4 ram slotundan birinde ram gözüküyor doğru yere mi baktım bilmiyorum o yüzden soruyorum. (corsair 2x8 gb 3200 mhz)
  12. Emirza

PC güç geliyor fare klavye monitör elektirik gelmiyo

Çok basic bi sorun galiba ama bilgisayardan anlamam o yüzden soruyorum. Güç geliyor ama hiçbir şeye elektirik gitmiyo neden bilmiyorum denesiğim şeyler ramlari tak çıkar yerlerini değiştir, ekran kartı tak çıkar, bios pili tak çıkar. Yapmam gereken bir şey varsa YouTube dan videosunu atarsanız...
  13. Emirza

PC güç geliyor ekran yok

Merhabalar bilgisayarı açtığımda ne mouse ne klavye ne monitöre güç gidiyor. Bilgisayardan pek anlamam daha sabah çalışıyordu bilgisayarı temizlemek için içini açtım nemli bezle naif şekilde sildim bir de soğuk fön makinesi tuttum fakat artık görüntü gelemiyor. Bu sorun eskiden her 4 açışta 1...
  14. Emirza

Csgo 2 için envanter dizme

hocam hazır cs 2 gleiyoken güzel bi envanter dizmek istiyorum fakat şunu merak ediyorum direk steam üzerinden skinleri almak mı daha ucuza gelir yoksa bynogame tarafından vs mi
  15. Emirza

Bilgisayar açılıyor ama güç gelmiyor

Merhabalar, bazen bilgisayarı açma tuşuna bastıktan sonra resimde gördüğünüz üzere kırmızı bir ışık yanıyor. Bu ışık nadir de olsa ya hiç yanmıyor ya da hiç sönmüyor bu sırada ise ekrana görüntü gelmiyor mouse klavye'ye güç gelmiyor bilgisayarın kapatma tuşu dahil hiçbir tuşu çalışmıyor sadece...
  16. Emirza

Bluetooth adaptörü delay

Merhabalar şu an kullandığım Bluetooth adaptöründe azıcık da olsa delay var her türlü bluetooth kulaklıkla denedim gene delay var önerebileceğiniz delay olmayan Bluetooth adaptörü var mı? (fiyat sıkıntı yok delay olabildiğince düşük olsun yeter) şu an kullandığım ...
  17. Emirza

Ücretsiz e-dergi sitesi

Merhabalar, coğrafya proje ödevim için bir e dergi yapmam gerek. Sınırsız süre görüntülenecek bir e dergi biliyor musunuz. E dergi yapma konusunda fark etmez gerekirse Adobe Indesign la yapabilirim fark etmez. Lazım olan en önemli konu sınırsız görüntüleyebileceğim bir url tarzı bir...
  18. Emirza

Sizce değerler normal mi?

%100 kullanması garip geldi minecraft oynarken almıştm fotoğrafı 1680432246 1080P 12 chunk 1.19.4 orta ayarlar
  19. Emirza

Masaüstü Kasa bakım + Termal macun

Merhabalar, bilgisayarı alalı 1 yıl geçti şöyle temizletebileceğim vs bi yer var mı itopya gibi. Yılda bir kere kullanmalık en iyisinden termal macun lazım tek kullanımlık olması sıkıntı olmaz. 1680031794 Yer istanbul kadıköy mahalle internet kafesine gitmek istemiyorum parası neyse veririm.
  20. Emirza

Valorant yurt dışı hesap tr kod kullanılır mı

Merhabalar, kurulma yeri italya olan bir hesabım var fakat sunucuları İstanbula geçirilmiş durumda ben bu şekilde internetten aldığım kodları kullanabilir miyim
Top Bottom