Arama sonuçları: *

1. L

pc monitörümü görmüyor

beyler selam iki monitör kullanıyorum ve arada lol açılırken bi anda iki monitördende ekran gidiyordu ve ekran kartı fanları inanılmaz hızlanıyordu pcyi resetleyince geçiyordu biraz önce aynısı oldu ama pc açıldıktan sonra ana ekranımın çözünürlüğünün değiştiremiyorum ve kasma var ikinci ekranı...
  2. L

600tl param var gaming kulaklik arıyorum

gamepower raijin çok güzel bi kulaklık bende almak istiyorum 7.1 i de var gayet uygun fiyatıda bütçene göre bi göz at derim
  3. L

bilgisayara bluetooht kulaklık bağlama yazılımı biliyor musunuz?

merhaba beyler kulaklığımın jack girişi kırıldı dandik bi kulaklıktı zaten telefonum için aldığım bi kulaklığım var bluetoohtlu telefonu aracı olarak kullanıp bilgisayarda bu kulaklığı kullanabileceğim bir yazılım vesaire varmı bildiğiniz kulaklık alacak param yok maalesef bütün önerilere açığım...
  4. L

win11 valorantta sıkıntı yaratıyor nasıl çözebilirim

merhabalar arkadaşlar pc mi yeni topladım win 11 yükledim valoranta giremedim sonrasındaa secure boot meselesi falan varmış girdim biosa açtım ancak msinfa ya girdiğim vakit hala kapalı gözüküyor açamıyorum bir türlü kanser oldum yardımcı olur musunuz? anakartım gigabyte b450m h
  5. L

RX 550 4 GB aldım hata mı ettim ?

Arkadaşlar f/p bi sistem toplayım dedim sipariş ettiğim zaman ekran kartı stoğu gerçekten yoktu bende Sapphire rx 550 4 GB olan versiyonu aldım şuan internet olmadığı için oyun da yükleyemiyorum interneti bekliyorum YouTube da da çok bilgilendirici bi video bulamadım bilginiz varsa paylaşır mısınız?
Top Bottom