Arama sonuçları: *

1. H

VOK Hazır sistemin detaylarını paylaşıyorum

şuan ben şoktayım resmen. 8000 TL'ye böyle bir sistem yakalamak muazzam bence. Hayırlı olsun
  2. H

ASUS DUAL GeForce RTX 3070 OC 8GB GDDR6 256Bit Ekran Kartı YAMUK.

bu kadar eğilecek bir darbe alması normal değil. Direk geri gönderin nolur nolmaz. O kadar para veriyorsunuz yazık günah gerçekten
  3. H

i3 10100f sistem topladım nasıldır ?

2. el olarak arkadaşın dediği gibi rx 570 alabilirsiniz ama dikkat edin mining de kullanılmamış yada içi kurcanılmamış olsun :)
  4. H

İşlemciden istediğim performansı alamıyorum

aynen oyunlarda yada işlemciyi zorlayan uygulamalarda otomatik olarak çıkar.
  5. H

İşlemciden istediğim performansı alamıyorum

maksimum alabileceğiniz hız 4.0 ghz ama bu hızı almanız için iyi bir soğutma olması lazım. takriben 3.5 3.7 ghz hız alırsınız işlemciye yük bindirdiğiniz zaman. Normal değerleri alıyorsunuz yani
  6. H

ryzen 5 3500x mi i5 10400f mi (oyun, yayın için) ekran kartı 1660 super

https://cpu.userbenchmark.com/Compare/Intel-Core-i5-10400F-vs-AMD-Ryzen-5-3500X/4079vs4052 Burdan bakabilirsiniz. Ben kendimde 10400F işlemci kullanıyorum ve gayet de memnunum. Tavsiye ederim
  7. H

Arkadaşlar Bir Konu Hakkına Bilğiniz Yoksa Yazmayınız ?

Haklısınız. bu devirde para kazanmak çok zor. Ama şöyle bir gerçek var ki oynadığınız oyundan tutun yaptığınız işlemlere kadar bir çok farklılıklar vardır. Ben şuan 10400F işlemci kullanmaktayım. Bundan önce 2700x işlemcim vardı. Değerlere baktığınızda 2700x 8C16T - 10400F 6C-12T bir işlemci...
  8. H

7200 Sistem önerisi yaparmisiniz bu nasil?

eğer ram 16 gb ise alınır. Eğer imkanınız varsa ssd yi değiştirebilirsiniz. Onun dışında güzel sistem
  9. H

7200 Sistem önerisi yaparmisiniz bu nasil?

Hocam ben işlemciyi göremedim ama ?
  10. H

Kasa topluyorum bazı sorularım var ?

Anladım, Türkiye şartlarında bu tutarlara düşeceğini pek sanmıyorum ama inşAllah düşer
  11. H

Kasa topluyorum bazı sorularım var ?

rtx 2060'ı 4300 4500 e satamaz çünkü şuan rtx 2070 ler o civarlarda satılıyor.
  12. H

İncehesap i5 10400f 1279 TL!

saniyelik eridi hemde maşallah millette para var :(
  13. H

Gamegaraj psu sıkıntı

eğer üfleme sesi ayda ıslık sesi gibiyse Coil whine diyebiliriz ama eğer cızırtı şeklini tarifliyorsanız bunun bir çok sebebi olabilir. elektrik kaçağına kadar gider :D
  14. H

Wild Rift İndirebiliyor musunuz?

indiriyor şu anda
  15. H

Monitorum önerilen cözunurluge alamiyorum

cezalı arkadaş ama 1280x1024 bir ekranı 1080p çözünürlüğe alamazsınız zaten. En fazla alabileceğiniz çözünürlük 1280x1024 :)
  16. H

2070s mi 3060 ti mi 1080p için

Benim kafam vatan neden iade almamış olabilir acaba ona takıldı ? ama tabii ki de 3060 ti almanızı öneririm.
  17. H

Yeni kesa topladık kasa çalışıyor ama ekran yok yardım edermisiniz.

bütün donanım parçalarını söküp yeniden takıp çalıştırmayı deneyin. Belki de parçalardan birini tam oturtamamış olabilirsiniz.
  18. H

Yardım Bunlar işimi görür mü ?

o kasayı şuan bende sistemimde kullanıyorum ama öyle bir sıcaklık hiç yaşamadım çok garip gerçekten. Öncelikle işlemci soğutucusunu kontrol edin tam oturmuş mu diye, macuna bakın eşit yayılmış mı falan
  19. H

600 watt psu önerisi

https://www.vatanbilgisayar.com/cooler-master-elite-v4-80plus-600w-aktif-pfc-120mm-fanli-guc-kaynagi.html
Top Bottom