Arama sonuçları: *

1. K

ASUS VG24VQ monitörümden ses gelmiyor

Birgün monitor bir anda kapandı ve tekrar açtığımda ses gelmiyordu. Bir baktım 144 hz olan monitör 1 hz görünüyor galiba resetlendi. Driver felan baktım bulamadım. Aynı sorunu yaşayan varsa yardımcı olur musunuz ?
  2. K

Hometech nmy-443 mikrofonum çalışmıyor

Merhabalar arkadaşlar yukarıda gördüğünüz mikrofonu Bim ' den satın aldım . Ama mikrofon çalışmıyor . Driver kurmayı denedim ama hiçbir yerde driver bulamadım. Aynı sorunu yaşayan varsa yardımcı olabilir mi ?
  3. K

Subnautica Kurşun nerede bulunur ?

Seamoth yapımında oyun benden kurşun istedi ama nereye bakarsam bakıyım bulamadım nerede bulabilirim ?
  4. K

Just Cause 3 Fatal Error Occurred İn The Graphics Driver Hatası Nasıl Düzeltilir?

radeon ayarlarına nerden girebilirim ve biraz daha detaylı anlatabilir misin bu arada zaman ayırdığın için çok teşekkür ederim
  5. K

Windows 10 Pro key nerden alınır ?

Bende orjinal almanı tavsie ederim ama ben sağlamlisans tan aldım 2 aydır kullanıyorum bir sorunum yok
  6. K

Just Cause 3 Fatal Error Occurred İn The Graphics Driver Hatası Nasıl Düzeltilir?

Steam üzerinden just cause 3 aldım oyunu yarım saat oynayamadan a fatal error occurred in the graphics driver hatası veriyor ama bu hatayı vermeden önce no signal detected diyor ve bu hatayı veriyor monitörüm 720p ve hdmı dan vga ya dönüştürücü ile kullanıyorum ondan olabilir mi eğer değilse...
  7. K

rampage falcon x kulaklık kullananlar artı ve eksi yönlerini yazabilirmi

rampage falcon x almak istiyorum kullananlar tecrübelerini yazabilir mi mesela kafa bandı yok olmaması uzun kulllanımda çok rahatsızlık veriyormu
  8. K

Çıkarılabilir bir mikrofonu olan oyuncu kulaklığı arıyorum

sağol güzel bir seçenek gibi duruyor
  9. K

Çıkarılabilir bir mikrofonu olan oyuncu kulaklığı arıyorum

Çıkarılmayan mikrofonlar beni çok rahatsız ediyor bassları güzel olan ve çıkarılabilen mikrofonu olan maksimum 300 tl lik bir oyuncu kulaklığı arıyorum
Top Bottom