Arama sonuçları: *

• Users: hqN7
  • Order by date
  1. H

Steelseries apex 3 tkl, hyperx alloy core, razer ornata v3 hangisi?

Çok kararsız kaldım gerçekten 3ünüde tecrübe etmiş birisi yardımcı olsa harika olacak
  2. H

Steelseries apex 3 tkl, hyperx alloy core, razer ornata v3 hangisi?

3ü arasından hangisini önerirsiniz? Steelseries apex 3 tkl Hyperx alloy core Razer ornata v3
  3. H

Ofis için laptop önerisi

https://www.n11.com/urun/acer-a3-a315-44p-nxksjey005-r5-5500u-16-gb-512-gb-ssd-156-dos-fhd-dizustu-bilgisayar-49124738?magaza=teknoryabilisim&utm_source=comp_akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel...
  4. H

Ofis için laptop önerisi

https://www.hepsiburada.com/asus-vivobook-go-15-ryzen-5-7520u-8-gb-512-gb-ssd-15-6-freedos-e1504fa-nj287-p-HBCV00004L61B6?magaza=by-pro bu daha değilmi? fiyat farkı biraz var ama ssd 512 oluyor
  5. H

Ofis için laptop önerisi

en az 15 ekran üstü ve 256 ssdli sıfır 7-8 bin civarına laptop arıyorum ofis işleri için öneriniz nedir
  6. H

Cooler Master V3 Holder Kit kasama uyum sağlarmı?

Cooler Master V3 Dikey Ekran Kartı Tutma aparatı sipariş edeceğim, Aerocool Airhawk Duo kasa kullanıyorum, uyum sağlarmı acaba yardımcı olurmusunuz?
  7. H

🔥İndirim Aerocool Airhawk Duo 3 ARGB Fanlı Kasa 1849 ₺ Teknobiyotik

hocam ekran kartını nasıl dikey taktınız? bendede aynı kasa var
  8. H

Aerocool Airhawk Duo kasaya dikey ekran kartı aparatı

Aerocool Airhawk Duo kasama gen 4 olması kaydıyla dikey ekran kartı tutucu aparat arıyorum, önerisi olan varmı nasıl dikey takabilirim ekran kartımı?
  9. H

🔥İndirim Aerocool Airhawk Duo 3 ARGB Fanlı Kasa 1849 ₺ Teknobiyotik

sorusu olan varsa cevaplarım kullanıyorum gayet güzel kasa, sadece üst taraf 360 olmaması kötü
  10. H

Anakartıma uygun 3 pin rgb şerit

Anakartımın rgb girişi bu şekilde, sitesinde argb destekler yazıyor ben pek anlamıyorum. Bu girişe uygun rgb şerit önerebilir misiniz? anakartım: gigabyte b450 aorus M
  11. H

Anakartıma uygun RGB şerit

Anakartımın rgb girişi bu şekilde, sitesinde argb destekler yazıyor ben pek anlamıyorum. Bu girişe uygun rgb şerit önerebilir misiniz? anakartım: gigabyte b450 aorus M
  12. H

Yardım B450 Anakarta rgb led şerit

Bu tarz konular çok açıldı biliyorum ancak bu kablo bağlatılarıyla falan aram hiç yok, anakartım Gigabyte B450 Aorus M, anakartıma uygun RGB şerit önerebilecek var mı? Aldıktan sonra kolay bir şekilde montajını yapabilirsem iyi olur. Dönüştürücü, pin falan gerçekten anlamıyorum.
Top Bottom