Arama sonuçları: *

1. walterwhitww1

ANİ DROP SORUNU OLUYOR

Arkadaslar normal sistemimde sıkıntısız oynadıgım ets forza horizon 4 gibi oyunlarda bugün drop sorunları yasamaya basladım. Sürekli drop giriyor oynanmıyor hiç. Dün iki oyunda sıkıntısız oynanıyordu. Ekran kartı ve windows guncellemeleri yaptım. Sorun ne olabilir?
  2. walterwhitww1

FM20 U19DAN FUTBOLCU CIKARMA

Beyler a takıma nasıl oyuncu cekebilirim takımımın u19undan
  3. walterwhitww1

HGS ÜCRETİ NASIL ÖDENİR

Merhaba arkadaşlar hgs kayıtım yok yaşadığım şehirde gerek olmadığı için hiç kayıt olmadım. Şehir dışı git gelden hgs yatirmam lazım pttye gitmeden internet üzerinden nasıl yaptırabilirim.
  4. walterwhitww1

Oyun esnasında FIFA ve CS 2'de oyundan atıyor

Oyun oynarken atıyor. İşlemci ısısı kontrol ettim 60'ı geçmiyor ortalama. FIFA ve CS oynarken sık sık başıma geliyor. İki hafta önce RAM yükseltmesi yaptım bundan önce de atıyordu şimdi sanki daha çok. Neden kaynaklanıyor olabilir?
  5. walterwhitww1

SISTEMIM NE KADAR EDER?

Monitör klavye mouse hoparlör yani her şeyle satacağım Ryzen 5 4500 Rx 6400 16GB DDR4 3600MHZ RAM H520 REDRAGON K617 FIZZ(1K Piyasası aşağı yukari) 1080p acer Monitör Mouse hoparlör de sıradan komple ne kadar eder 1705994337 Bu arada sistemi aşağı yukarı 4 5 ay anca kullandım sıfır...
  6. walterwhitww1

1000 TL ALTI KLAVYE ÖNERİSİ

Mekanik olmasına gerek yok zaten bu paralara olan mekanikler çöp çoğu. Önceliğim full rgb güzel görünen membran klavye.
  7. walterwhitww1

SPEEDTEST 35MB- STEAM 3MB

Speedtest de 36 37 cıkıyor steam 3mb 3.3 arası indiriyor sebebi nedir. Pcde wifi adaptör kullanıyorum sebebi bu olabilir mi?
  8. walterwhitww1

FİZİK BİLMEDEN MÜHENDİSLİK OKUMAK

Arkadaşlar ben eayım matematiğim fena değil ama haliyle tyt fizik dışında bir şey bilmiyorum ea sıralamam istediğim gibi gelmedi dolmayan muhendisliklerden endüstri veya otomotiv muhendisligi okumak var aklımda. Fizik bilmeden okunur mu çalışacağıma inanıyorum
  9. walterwhitww1

FIFA 23 KADRO GOSTERMEDE DONMA

Selam arkadaşlar maç içi 100 150 fps alırken maçın başında kadro gösterme ekranında çok fena donuyor. Bende o ekran geçene kadar rakip 1 gol atmış oluyor öyle başlıyorum maça. Ancak benim gibi maç başında x yapan olursa göstermeden geçiyor kadroyu sorunsuz oynuyorum. Ne yapmam lazım bu durumu...
  10. walterwhitww1

YKS YENİ AÇILAN BÖLÜMLERİN SIRALAMASI

Selam arkadaşlar halihazırda var olan bolumlerin bu sene başka devlet unilerinde de açılacak bu konu da sıralama tahmini nasıl yapılır fikri olan var mı? Ayrıca bazı bölümler için sıralama bakarken dolmadı yazıyor bu bölüm tercihinde sıralamanın bir önemi yok mu? Durum nasıl işliyor bilgisi olan...
  11. walterwhitww1

FİFA 23 KAFAYI YEDİRTİYOR. KLAVYE ÇALISMIYOR

Arkadaşlara merhaba FIFA 23'te klavye ile oynuyordum. Bugün gamepad sonra tekrar klavye ye dönmek istedik ama klavye ayarı olmuyor. Yön tuşlarıni atıyorum ama oyun onlari Full atacak ya da Full defans olarak algılıyor. Oyunu sildim kurdum olmadi, settings dosyasını sildim olmadı, buttos diye bir...
  12. walterwhitww1

KAMERASI IYI TELEFON ONERISI

Arkadaşlar 11 12 lira bandında alabileceğim kamerası iyi telefonlar nelerdir?
  13. walterwhitww1

FIFA 23 TUSLAR CALISMIYOR

Selam arkadaşlar oyunu klavyeden oynuyorum. Klasik offline maçta sorun yok ayarlarda olduğu gibi çalışıyor tuşlar. Ultimateteame giriyorum division rivalsda fut championsda tuşlar ayarladigimin dışında çalışıyor. Bir kaç gün önce kol bağlayıp bi kaç el attım çıkarttım ondan sonra böyle oldu ne...
  14. walterwhitww1

FIFA 23 KONTROLLER BOZULDU

Selam arkadaşlar normalde klavyeden ayakları yaptım oynuyordum. Geçen arkadaşım geldi kolla oynadık o gidince tekrar klavyeye döndüm şuanda ayarlar bozuldu maç içinde. Kontrol ayarlarına girince her şey normal duruyor. Sadece yukari da kumanda 5 diyor anlayamadım. Nasıl düzeltirim
  15. walterwhitww1

WIFI ADAPTÖR PING SORUNU

Merhaba arkadaşlar altta ki adaptörü aldım taktım direkt kullanıyorum hem download yavaş hem ping var acaba driver falan mı kurmam gerek? Bilgisi olan varsa çok sevinirim deli olucam...
  16. walterwhitww1

WIFI ADAPTOR DRIVER GEREKLİ Mİ

merhaba arkadaslar gecenlerde wifi adaptor aldım acaba bunun icin bi driver kurmam lazım mı daha iyi olması icin bu hali biraz yavas
  17. walterwhitww1

UCUZ WIFI ADAPTOR ONERISI

Selam arkadaşlar ethernet kablosu ile uğraşmak istemiyorum artık wifi adaptörü almayı düşünüyorum. Alabileceğim en mantıklı fp ürün nedir bana kopma/ping gibi sorunlar yaşatmayacak...
  18. walterwhitww1

AMD SOFTWARE RENK AYARI KALIYOR

Selamlar arkadaslar. Amd radeon software uzerinden csgo icin renk ayarı yaptım oyunda gayet guzel oldu. Baslarda oyundan cıkınca renk ayarı da kalkıyor masaustu kendi renginde kalıyordu yani sorunsuzdu. Simdi csden cıkıyorum renkler aynı tum masaustu her sey yani. uygulamadan kapatıyorum renk...
  19. walterwhitww1

ALAN WAKE TURKCE YAMA KARAKTER SORUNU

Merhaba arkadaşlar turkce yama yapıyorum ama ş ler i ler falan sorun oluyor. Ha anlaşılıyor ama bir süre sonra çok sinir bozucu oluyor. Çözümü bilen arkadaş var mı yardımcı olacak?
  20. walterwhitww1

EA PLAY ILK AY 8TL DEVAM EDIYOR MU

Ea playde fifa için olan 10 saatlik sınır kaldırıldı bu yüzden almayı düşünüyorum bir aralar ilk ay 8 liraydı hala geçerli mi ? Sanırım değil bir kaç yere baktım 40tl yine de bir sormak istedim
Top Bottom