Arama sonuçları: *

• Users: mortah
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. mortah

Yardım Jbl 570bt vs Anker Soundcore Life Q10I

https://www.amazon.com.tr/JBL-T570BT-Bluetooth-Kulakl%C4%B1k-Siyah/dp/B0BFRQZ9FL?source=ps-sl-shoppingads-lpcontext&ref_=fplfs&psc=1&smid=A1UNQM1SR2CHM...
  2. mortah

Windows 11 hesabı değiştirme

İyi forumlar öncelikle. Olayı özetliyorum: Microsoft 365 üzerinden bir şey bakmak için başka bir hesapla mic365 üzerinden giriş yaptım. Ardından sonradan giriş yapmış olduğum hesap win11 in yöneticisi oldu. Şu an önceki e-postam yönetici değil ve şu anki e-postayı da kaldıramıyorum. Yardım...
  3. mortah

Samsung A54 5G Ekran Kırılması

Samsung a54 5g telefonum yere düşüp kırıldı. Ekran da büyük bir kırılma var ve ekran açılmıyor. Sorum şu İstanbul Avrupa yakasında güvenilir bir yer önerebilir misiniz? Samsung yetkili bayii 2340tl fiyat verdi alternatif var mıdır?
  4. mortah

Öneri 400tl Altı BT Kulaklık

400tl altında bluetoothlu ve kulaküstü kulaklık önerisi.
  5. mortah

Öneri 100.000-120.000tl Araba Önerisi

Bütçem belirttiğim gibi şehir içi yoğunluklu kullanılacaktır sedan ve manuel olması tercihim ama olmazsa da sıkıntı yok. Önerilerinizi bekliyorum.
  6. mortah

Windows 11'e geçmek mantıklı mı?

Win 11 yerleşti mi buglar, crashler vs. Oluyor mu? Win 10 dan geçeceğim geçilir mi?
  7. mortah

Yardım Aktif Yemek Sepeti İndirim Kodu

Bugün ailem gelicek onlar için dışarıdan yemek sepetinden yemek sipariş etmeyi düşünüyorum. Bildiğiniz 20-30tl indirim uygulayan bir kod varsa paylaşabilir misiniz?
  8. mortah

Öneri Maks 9000tl iş/ders laptop önerisi

İyi forumlar, Arkadaşım için laptop bakıyoruz üniversitede okula götürebileceği, batarya kalitesi olarak 4-5 yıl iş yapabilecek ve ısınmayan (mümkünse) Maks. 9k olacak şekilde laptop arıyoruz. Benim ona önerim bu oldu...
  9. mortah

11.Sınıf MFKB Yayın Önerisi

11.sınıf sayısal öğrencisiyim. Matematik-Fizik-Kimya-Biyoloji derslerinden konu özetli ve konuları pekiştirebileceğim seviyede mümkünse 200tl civarında olacak şekilde kitap/yayın arıyorum. Önerileriniz nelerdir? @DOGANALPASLAN
  10. mortah

Yardım Vodafone Video Pass Hakkında.

Yurt açıldığından bende wifisiz kaldım :( . Bu yüzden aylık video pass almayı düşünüyorum. Kod şeklinde faturama gözükmeden mağzadan temin etme şansım var mı? Yoksa vodafone yanımda uygulamasından alırsam bana seçim hakkı veriyor mu? (Faturamda +39 TL gözüksün istemiyorum kısacası buna ayrı para...
  11. mortah

Azı dişim çekilecek sizin tecrübeleriniz nelerdir?

Sol arka dişimde küçükken dolgu yapılmıştı (süt dişim değil) şimdi çekilmesi gerekiyormuş ( Apse olduğu için) daha önce çektiren varsa tecrübelerini anlatabilir mi? 3 kök var ve sol arka tarafta. Ayrıca kontrolü var mı şehir dışınds okuduğumdan evime döneceğim ona göre izin alacağım.
  12. mortah

11.sınıf sayısal dersler için youtube kanalı önerisi

11.sınıf için youtube konu anlatımı yapan kanal önerisine ihtiyacım var önerilerinizi bekliyorum. @DOGANALPASLAN
  13. mortah

Yarış/Arcade Araba Oyunu Önerisi

Sistemim: -Ryzen 3 3200u -8gb 2400mhz ram Patates pc için yarış/arcade tarzı yanlayabileceğim (😅) bir oyun arıyorum. Ds4'üm var ama xbox360 kontrolcüsü olarak tanıtıyorum pcye. Uyumlu olursa sevinirim :) .
  14. mortah

Ryzen 5 5600x Vs i7 10700KF

Gerek render gerek oyun performansı gerek anakart soğutucu gibi etmenlerle en mantıklı seçim sizce hangisi?
  15. mortah

Yeterli Depolama Olmadan Arşiv Yapmak

Malum okullar açılıyor bende pansiyonda kalacağım ve orada internet yok. Telefonumda da sadece 16gb boş yer var ben ise bi anime arşivi yapmak istiyorum ortalama 30-40gb tutuyor. Bunları google driveye kaydetsem ve internet olmadan ve yer kaplamadan izleyebilir miyim?
  16. mortah

Naruto serisini nasıl izleyebilirim?

Türk anime tv üzerinden izleyeceğim lâkin: - Naruto - Naruto Shipuuden - Boruto:Naruto next generations - Boruto Filmleri - Naruto Filmleri - Naruto Shipuuden Filmleri Bunları hangi sırayla izlemeliyim?
  17. mortah

Çözüldü✓ Hattımın pin ve puk şifresini unuttum

Elimde sim kartının kardı yok o yüzden pin ve puk koduma sahip değilim pini 3 kere denedim kitlendi. Puk kodumu nasıl bulabilirim? (Hattım Vodafone)
  18. mortah

Yardım Eski model ekran kartları hakkında.

-Gtx 570 -Hd 7850 2G -Gtx 660 1-Bu 3 ekran kartı günümüz için 1080p low'da bu oyunlara yeterli mi? Forza Horizon 4, Gta 5, Fortnite, Pes 2021. 2-Sizce bu kartlar 600-700tl bandında iyi birer seçenek mi? 3-Bu kartların uefi desteği var mı? Format atarken veya işletim sistemimi değiştirirken...
  19. mortah

Öneri Canım çok sıkıldı anime önerisi

Daha önce: - Akame ga kill! - Jujutsu Kaisen - Tokyo Revengers - Kakeguri Animelerini izlemiştim ve çok hoşuma gittiler. Bunlara benzer anime önerirseniz sevinirim.
  20. mortah

İtopya King-2 Sistem

İtopya, Çağrı "hype" Ergün ile ayın sistemi King-2 sistemi çıkardı. Sizce F/p konusunda nasıl? Denildiği gibi 2-3k indirim var mı? Sistemin linki: https://www.itopya.com/king-2-hype-amd-ryzen-5-3600-evga-geforce-rtx-3060-xc-gaming-12gb-16gb-ddr4-500gb-nvme-m2-ssd-geforce-rtx-raytracing-pc1/...
Top Bottom