Arama sonuçları: *

• Users: rygness
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. R

Yardım ROBLOX ta ekran kartım yanıyor

sadece bu değil Craftrise dada ekran kartım ısınıyor, normalde çok kolay bir şekilde kaldırır ama çok anormal derecede yanıyordu en son 86 dereceyi görünce kapattım bilgisayarı canlı ders olduğu için geri açtım bu sorunu nasıl çözebilirim undervolt yapmıştım bide
  2. R

Yardım İnternetimizdeki sorun nedir

Arkadaşlar bugün durmadan internet gittiği için annem beni suçluyor, ben ne oyun indirdim yada ağır bir şey yaptım, sadece roblox ve valorant oynadım bugün internet kasıyor kapat bilgisayarı diye bağırıp duruyor interneti mahvetme deyip duruyor bizim ne yapmamız gerekiyor kocaelide oturuyorum...
  3. R

18 Yaş altı Alışveriş kartı önerisi

Selamlar öncelikle hiç bir bilgim yok, bazı oyunlarda eşyalarımı satıp başka oyunlarda yada birikim yapmak için kullanmak istiyorum ama hangisi kullanıcağımı ve bu işlemlerin nasıl yapıcağımı bilmiyorum şuan 18 yaş altı için en iyi alışveriş kartı önerebilirmisiniz ininal ve papara al diyenler...
  4. R

Bir ürün ne zaman sonra fiyatı düşer

Bu ürünü almak istiyordum nisan ortasında gerekli param oluyordu ama ürün 154 veya 164 TL di birden 171 e yükseldi bu gibi ürünler indirime tekrardan girermi istediğim birşeyi fazla para vermek beni sinirlendiriyor açıkçası, Bu gibi ürünlerin ne zaman indirime gireceğini nasıl anlarım
  5. R

Miyop birisi elektronik aletlerle gözleri düşermi

18 Yaşıma gelince göz ameliyatı olmak istiyorum 8 yıldır gözlük takıyorum ama hala bilmediğim bir soru var Elektronik aletlerle uzun bir vakit geçirirsek gözü etkilermi
  6. R

Bir şarkıyı telifsiz olduğu anlama

1-2 dakikalık video atıcağım böyle sakin normal şarkı eklemek istiyorum bunu nasıl anlarım bir oyunda %1 şansla çıkan birşeyi 2 kere çıkardığımı duyurmak için yapıcağım bu videoyu
  7. R

Kaliteli mikrofon önerisi

bu fiyata göre beni mutlu edicek mikrofon önerebilirmisiniz bütçem 200 TL
  8. R

Yardım Kaliteli mikrofon önerisi

Önceden Snopy 012 aldım ama çok cızırtılı ve sorunlu olduğu için mikrofon almaya karar verdim bütçem 200 TL bu fiyata göre beni mutlu edicek mikrofon önerebilirmisiniz bütçem 200 TL
Top Bottom