Arama sonuçları: *

1. Ş

Amerika'dan nasıl leptop getirilir?

Mesele vergi ile birlikte Macbook nerede ucuza gelir? 1616494940 Devlet elinden geleni yapmış
  2. Ş

Amerika'dan nasıl leptop getirilir?

Amerika'da tanıdığım yok getirebilecek kimse de yok. Nasıl leptop getirebilirim?
  3. Ş

13BİN LİRA LİMİT İLE LAPTOP ÖNERİSİ

Hocam tulparın malzeme kalitesi çok kötü. Şikayet var da birsürü şikayet var kasa hakkında.
  4. Ş

Banchmark skoru ve Macbook??

İki bilgisayar var biri Macbook diğeri Windows. Windowsun Bechnark skoru daha yüksek hangisinin render süresi daha kısa olur?(Macbook kendi yazılımını kullandığı için daha kısa sürede render süresini tamamlayabilir mi, tamamlama olasılığı var mı?)
  5. Ş

Mimari programlar için işlemci mi daha önemli , ekran kartı mı ?

Asus tahminimce daha iyi olur -Behsedilen programlar için hem işlemci hemde ekran kartı lazım. 2070 de çok kötü bir ekran kartı değil 3060 olmasada olur. İşlemci bakımından Asus'un işlemcisi daha iyi olduğu için Asus daha iyi olur.
  6. Ş

önümüzdeki hafta sınavlar olacak napayım sizce

Başka çaren var mı ki? İlk konuları zaten biliyorsun her dersten çok fazla yer çalışmayacaksın. Yetişir.
  7. Ş

önümüzdeki hafta sınavlar olacak napayım sizce

Pomodro tekniğini uygula
  8. Ş

Bencmark skoru Macbookla direk orantılı mı?

İki bilgisayar var biri Macbook diğeri Windows. Windowsun Bechnark skoru daha yüksek hangisinin render süresi daha kısa olur?(Macbook kendi yazılımını kullandığı için daha kısa sürede render süresini tamamlayabilir mi?) 1616493685 Hiç fikri olan birisi yokmu?? ALOOOO
  9. Ş

Xiaomi telefonlar kaç yıl güncelleme alır?

Peki güncellemeyi kesmeleri bir sıkıntı yaratır mı?
  10. Ş

Xiaomi telefonlar kaç yıl güncelleme alır?

Xiaomi redmi note 9 kullanıyorum. Telefonun daha kaç senesi var? Kaç sene daha güncelleme alır?
  11. Ş

Telefona gelen mesajı windowsta nasıl görebilirim?

Şuanda hangi işletim sistemini kullanıyoruz? Memnun musunuz?
  12. Ş

Telefona gelen mesajı windowsta nasıl görebilirim?

Telefona gelen mesajı bilgisayar üzerinde görüntülemenin bir yolu varmıdır? Varsa nasıl yapabilirim?
  13. Ş

Mac mi gaming laptop mu?

Neden?
  14. Ş

MacBook Air Yazılım İçin Yardım ( 5 Dakika İçinde alacağım lütfen)

Hocam macbooktan memmnun muydunuz? Render için g75 mi daha iyi? Hiç oyun oynamayacapım Macbook'u Önerir misiniz?
  15. Ş

Mac mi gaming laptop mu?

Peki ikinci el 2017 Macbook pro 16inç alsam yine Apple mı daha iyi olur?
  16. Ş

Mac mi gaming laptop mu?

Telefonu ve laptobu değiştirmeyi düşünüyorum sizce iPhone 12 alıp üstüne Mac pro m1 almak mı yoksa android alıp Windows laptop almak mı mantıklı? (kendimi bildim bileli oyun onamıyorum,aynamayacağım. Bilgisayarı render ve yazılım için kullanacağım) (Bütçe sıkıntı değil)
Top Bottom