Arama sonuçları: *

• Users: DMNS
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. DMNS

Mercedes Online Satış WebSitede sorun

Herkese selamlar iyi akşamlar, belki bilenleriniz vardır mercedes 15 mayısta online satışa geçti. Araç almak istediğimde ödeme seçeneği kısmına kadar geliyorum ama ilerle kısmına çıkan uyarıdan dolayı erişemiyorum. Ayrılan alanın dışına itiyor ilerle tuşunu. Aynısını adres kısmında da...
  2. DMNS

Evde Kardiyo Ekipmanı Tavsiyesi

Evde çok alan mevcut değil. Bütçe 7K civarı. Dikey bisiklet veya eliptik tarzı bir kardiyo ekipmanı bakıyorum. Öneriniz var mı?
  3. DMNS

Monster Huma V4.1 16GB 500GB PCIE 4.0 Alınır mı?

Dostlar Selam, 12.nesik i5 işlemcili 16Gb single 3200mhz ve 500gb pcıe 4.0 özellikli huma v4.1 almayı düşünüyoruz. Fikirleriniz neler? İş ve görüntülü toplantı için kullanılacak. Amaç en az 5 yıl stabil gitmesi ve kasa kalitesi. 15.1K
  4. DMNS

Acer Aspire 5 A515-56G Alınır Mı?

Dostlar selam, https://www.amazon.com.tr/Acer-A515-56G-Diz%C3%BCst%C3%BC-Bilgisayar-i5-1135G7/dp/B0BMM1XWDQ/ref=sr_1_1?qid=1676404884&refinements=p_n_feature_fifteen_browse-bin%3A12783676031%2Cp_n_feature_twenty-two_browse-bin%3A66000370031&rnid=66000246031&s=computers&sr=1-1 bu bilgisayarı...
  5. DMNS

Gmail Şu Anda Bu Hesabı Kurtaramazsınız Hatası

Dostlar selam, bir gmail adresinde bu sıkıntıyı yaşıyoruz. Nasıl bir yol izlememiz lazım? Herhangi bir kurtarma yolu eklenmemiş hesaba. Aktif olarak bir cihazda oturumu yok.
  6. DMNS

iPadim ne kadara satılır?

Dostlar selam, elimde okul notlarım ve PDFler için aktif bir şekilde kullandığım 9.nesin iPad 64GB Wifi var. 1 Ocak 2022 tarihinde Vatan Bilgisayardan aldık. Yeni çıkan 10.Nesil iPad ile değiştirme fikri oluştu. Üzerinde Orijinal Buff cam ve Katlanır kapalı kılıf var. Bu haliyle ne kadar eder...
  7. DMNS

Fizik İçin Yardımcı Olur Musunuz?

Dostlar iyi akşamlar, yarın fizik yazılımız var ve birkaç soru sormam gerekiyor. Yardımcı olabilecek varsa soruları atıcam kendisine. 11.Sınıf bu arada.
  8. DMNS

Yardım Taksit Farkı İçin Yardım

Selam dostlar mutlu seneler herkese, Bıyıklı Matematik Selim Hocamızın sitesinden kitap almak istedim. Her şey güzel fakat ödeme kısmında taksitli satışta fark çıkıyor. Hem sepette hemde satış sayfasında vade farkı görünmüyor ama ödeme sayfasında fark görünüyor. Ben mi bir şeyi bilmiyorum yada...
  9. DMNS

Yardım Kioxia SSD Sağlığı Hakkında

Ocakta alınan SSD için değerler bu şekilde. Garantiye gönderilmesi gerekiyor mu? 1672352153 Mark sonuçları bu şekilde.
  10. DMNS

Yardım COMNet Önerir misiniz?

Dostlar selam, Eve internet bağlantısı için ComNet buldum. Önerir misiniz? Başka tavsiyeniz var mıdır? VDSL altyapı 65mbps destekliyor.
  11. DMNS

Yardım HeroMega kullanan var mı?

Selam dostlar, HeroMega'yı duyanlar olmuştur. Düz whey lansmanında alamamıştım fakat izole whey lansmanından faydalanabileceğim. 71 servis izole proteini 700TL'ye bulmak bedava gibi bir şey. Geçtiğimiz lansmanda whey veya gainerini alan kullanan varsa fikirlerini belirtirse memnum olurum...
  12. DMNS

HOPİ Kullanmayı Beceremedim

Selamlar, Hopi TL olarak kullanilbilecek cinsten 137TL paracık birikti. Amazon üzerinden alışverişte kullanmak istiyorum fakat nasıl kullanacağımı bulamadım. Totalden düşülecek şekilde nasıl yapabilirim.
  13. DMNS

5 EYLÜL 2022 Paparaya Ne Oldu? ( 21.00'da Geldi)

1 saat önce bir siteden kahve siparişi verdim. 3D güvenlikten geçtikten sonra websitesi ödeme sayfasına yönlendirdi. Kontrol etmek için Papara mobile baktığımda para düşmüştü. (Çok zor giriş yaptım. Şu anda tekrar giremiyorum dekontu almak için) Paparaya ne oldu bilen var mı?
  14. DMNS

Ev-Ofis için toplama bilgisayar

Dostlar selam, babamın evde laptopa vereceği para ile masaüstü bilgisayar alması için bir çalışma başlattım :D Aklımda az çok bir sistem oluştu. 5600G 8x2 3200Mhz B450 Anakart (m2 girişi olan) M100 Kasa Sharkoon Psu 2200-2500 TL bandında 24' kasası şık monitör Bütçe yaklaşık olarak 9.000 TL
  15. DMNS

Bu Monitör Alınır Mı?

ViewSonic VX2718-PC-MHD 27" 1MS 165HZ 250 NITS FREESYNC HDMI D-SUB Curved Oyun Monitörü https://www.amazon.com.tr/dp/B08DLBDKBQ/ref=cm_sw_r_apan_i_EJQ5PV94E5V5MEB8783V Linkteki monitör alınır mı veya bu fiyat bandında ne tavsiye edersiniz?
  16. DMNS

Özel Bir Program İçin Laptop Tavsiyesi

Selam dostlar, İş yerinde kullanılacak özel bir program için bir dizüstü bilgisayar gerekmekte. Resimdeki donanımlardan High-Performance baz alınacak. İş yeri ve sağlık sektörü olduğu için bilgisayarın herhangi bir işi aksatmadan düzenli olarak çalışması gerekiyor. 3'ün 5'in çok hesabı...
  17. DMNS

Telefonumu Nasıl Yedekleyebilirim?

Selam dostlar, Telefonumu serviste vermeden önce yedeklemem gerekiyor. Bir önceki telefonum Huawei'nin kendi programı aracılığı ile yedekleme yapabilmiştim fakat yeni telefonun böyle bir programı yokmuş sanırım (Realme 7 Pro). Telefondan bilgisayara olacak şekilde nasıl yedekleme yapabilirim...
  18. DMNS

Öneri MacBook Pro Klavye Koruyucu Silikon Önerisi

Selam dostlar, pek kullanmadığım bir laptop var arada bir kullanıyorum şehir dışında bulundukça. Son zamanlarda klavyesinde yavaştan parlamalar başladı. Bende bu durumun daha ilerlememesi için klavye koruyucu silikon bakmaya başladım ama hangisini almam konusunda karar veremedim henüz. Tam model...
  19. DMNS

Yardım Görüntü Kalitesi Yüksek Monitör Önerisi

Dostlar selam, 4500TL bütçe ile en az 27' olacak şekilde görüntü kalitesi yüksek (HDR) en az 2K 144hz üstü bir monitör arıyorum. İstenen özellikler esnetilebilir. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
  20. DMNS

Nasıl Almanca Öğrenebilirim?

Dostlar selam, Geçtiğimiz sene okul ile birlikte ingilizce kursuna başladım. Sıfırdan başlayıp Eylül ayından Haziran ortasına kadar B1'i bitirdim. Şu anda B1 sertifikam var. Listening ve gramer kısmında biraz eksiklerim var kalanı güzel gidiyoe şimdilik. İngilizceye isteyerek ve severek...
Top Bottom