Arama sonuçları: *

• Users: kim jong
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. kim jong

Yardım Çalınan telefonu nasıl bulabilirim?

ARKADAŞLAR LÜTFEN ACİL BAKIN LÜTFEN ANNEMİN TELEFONU ÇALINMIŞ NASIL BULABİLİRİM TELEFONUN MODELİ SAMSUNG GALAXY J7 PRİME
  2. kim jong

3000 TL pc toplamak istiyorum

ryzen 3 4300GE b450m s2h 2x8 ram 256 gb ssd 300w psu (elimde kasa ile monitör var) pc toplayacaktım ama işlemcinin stokları bitmiş lütfen bana pc önerin apu ya da harici ekran kartı farketmez ama valorant csgo lol gibi oyunlarda yüksek fps almak istiyorum (+144 falan) yardımcı olursanız mutlu...
  3. kim jong

Sistem toplamak istiyorum açıklama

bu iki sistemden hangisi daha iyi ve parçalar uyumlu mu?. sistemi sonradan güçlendirmeyi düşünüyorum yani 3100 TL lik olana ssd + ram 2999 TL lik olanada ekran kartı tabi 3100 TL lik olanada ekran kartı alıcam ama çok uzun bir süre sonra çünkü ssd ve ram para ayırcam o yüzden para konusunda...
  4. kim jong

3000 TL pc yardım edin

Ryzen 3 1200 + gt1030 mu Ryzen 3 2200G mi APU Ryzen 3 4300GE Mİ APU Hangisi daha çok fps verir ve sizden rica etsem ucuz olacak şekilde çünkü bütçem 3000 TL civarı bütün bilgisayar istiyorum hazır ya da kendim toplama farketmez elimde monitör ve iyi olmayan bir kasa var aklımdakiler şunlar...
  5. kim jong

Sa max 3000 ₺ pc toplamak istiyorum

3000 tlyi biraz geçebilir lütfen yardımcı olun valorant ve metro exodus gibi oyunlarda yani hem fps oyunları hem hikayeli oyunlarda yüksek fps almak istiyorum yardım edenlere şimdiden çok teşekkürler :) 1626519207 Unutmadan söyleyeyim elimde monitör var
  6. kim jong

ryzen 3 3100 + rx 550 +A320m Sistem Alınır mı?

Parçalar uyumlu mu?
Top Bottom