Arama sonuçları: *

1. THE REAL SLİM SHADY

bilgisayar açılmıyor

merhabalar geçen gün kalktığımda bilgisayarın power tuşunun üstünde azıcık sıvı vardı peçete ile sildim kuruması için bekledim açtığımda sorunsuz açıldı sonra kapattım ve dışarı çıktım eve geldiğimde açılmıyordu şarj ışığı yanıyor ama açılmıyor ne yapmam lazım tamire götüreceğim evde bişi yapamazsam
  2. THE REAL SLİM SHADY

Karakter inceleme Whitebeard(One Piece)

Merhabalar bugün forumdaki ilk karakter incelememi yazıyorum ilk karakterimiz One Pieceden Whitebeard(istek karakterleriniz olursa yazmayı unutmayın) Asıl ismi Edward Newgate olan Whitebeard 72 yaşındadır. Kötü bir çocukluk geçirmiştir ve bilindiği kadarı ile çocukluğunda bir ailesi yoktu...
  3. THE REAL SLİM SHADY

windows 10 sıfırlama sorunu

merhabalar 2 gün önce bilgisayarı sıfırlamaya karar verdim sıfırlarken %36 da bilgisayarınızı sıfırlarken bir hatayla karşılaşıldı hiçbir değişiklik yapılmadı hatası ile karşı karşıya kalıyorum çözümü nedir acaba?
  4. THE REAL SLİM SHADY

1.dönem notları 2.dönemi etkiler mi

merhaba arkadaslar sorum şu benim 2.dönem ortalamam 84 ancak 1.dönem 88 arkadaşlarıma sorduğumda 1.dönem ve 2.dönem ortalamaları toplanır 2 ye bölünür ve çıkan sonuca göre belge alırsın dediler doğrumudur acaba?
  5. THE REAL SLİM SHADY

bilgisayarım hoi4 kaldırırmı?

sistemim hoi4 kaldırırmı kaldırırsa kaç fps alır sizce i5 2.nesil işlemci gt410 m ekran kartı 6 gb ram
  6. THE REAL SLİM SHADY

valorant ana menüde donuyor

arkadaşlar merhaba. dün bilgsayara format attım ardından valorantı kurdum bugün giriş yaptığımda oyun menüsüne geliyor ancak sanırım arkadaki animasyon yüzünden hiçbiryere tıklayamıyorum takılı kalıyor.Animasyonu kapatmanın bir yolu var mı acaba veya başka bir çözüm yolu var mı?
  7. THE REAL SLİM SHADY

bu kod ile arkada discord kullanabilirmiyim

arkadaşlar valorant fps arttırma videolarında bir kod var sadece valorant için çalışıyor pc bunun pc ye bir zararı varmı veya arkada başka bir uygulama açabilirmiyim?
  8. THE REAL SLİM SHADY

bu sistem valorantda kaç fps alır

ryzen 5 3500 u vega 8 8 gb ram 1080 p low ve 720 p low da kaç fps verir
  9. THE REAL SLİM SHADY

valorant son güncelleme ile fps sorunu

arkadaşlar birkaç gündür pc bende değildi bugün güncelledim ama çok fena drop yiyorum normalde 30 40 fps arası poligonda bile aşırı derecede drop yiyorum kafamı bile çeviremiyorum yapmam gereken neler var?
  10. THE REAL SLİM SHADY

eminemin son remixi nasıl sizce?

biraz geç oldu ama şimdi konu açtım sizce killer remixi nasıl olmuş ben çok beğendim kaç gündür dinliyorum şaheser eminemin verse çok hoşuma gitti özellikle sizce nasıl? link:
  11. THE REAL SLİM SHADY

valorant dx11 feature level hatası

arkadaşlar valoranta giremiyorum DX11 Feature Level 10.0 hatasını veriyor daha az önce bir el spike attım ve bilgisayarı yeniden başlattım böyle bir sorun oldu sistemim i5 2.nesil gt410m ekran kartı 6 gb ram ne yapmam gerek 1623834044 yardım edecek var mı ?
  12. THE REAL SLİM SHADY

lord atreus saçmalığı

arkadaşlar bu videoyu gördüm 14 k ya rx580 ve ryzen 5 2600 var adam videoda parasını sonuna kadar hakediyor diyor işin komik tarafı yorumda herkes abi çok iyi keşke benim olsa falan demiş ne düşünüyorsunuz?
  13. THE REAL SLİM SHADY

2pac vs Biggie vs Eminem Sizce Hangisi?

benim için 1.eminem 2.biggie 3.2pac nedenleri ise eminem 48 yaşında olmasına rağmen hala efsane bu nedenle eminemi 1 e koydum biggie ise flow olarak lirik olarak pactan üstün sizce sıralama nasıl olmalıydı
  14. THE REAL SLİM SHADY

GT 410M Ekran Kartlı Sistemim Among Us Kaldırır mı?

arkadaşlar merhaba büyük ihtimalle kaldıracak ama bilgisayarım kötü olduğu için tedirgin oldum i5 2.nesil 6 gb ram gt 410 m ekran kartı kaldırır mı ?
  15. THE REAL SLİM SHADY

unlost eco v2 alınır mı

merhaba arkadaşlar monitör dahil 9 k bütçem var unlsot eco v2 özelleştirmeler ile alınır mı hangi özelleştirmeleri yapmalıyım ?
  16. THE REAL SLİM SHADY

bu sistem alınır mı ?

https://www.teknobiyotik.com/bilgisayar/oyuncu-bilgisayari/ekran-kartli-oyuncu-bilgisayari/amd-ryzen-5-1600-3-2ghz-rx570-4gb-8gb-ram-240gb-ssd-oyuncu-bilgisayari.html
  17. THE REAL SLİM SHADY

9000 TL her şey dahil sistem

arkadaşlar bütçeyi arttırabildiğim kadar arttırdım 9000 TL her şey dahil sistem önerir misiniz? yazın alacağım
  18. THE REAL SLİM SHADY

bu özelleştirmeler ile bu sistem alınır mı

https://www.incehesap.com/zone-1680-oyuncu-bilgisayari-fiyati-45172/ işlemciyi ryzen 5 1600 yapıp alınır mı ?
  19. THE REAL SLİM SHADY

bu pc alınır mı sizce

https://www.gaming.gen.tr/urun/39393/cyber-3500-amd-ryzen-5-3500-zotac-gtx-1650-oc-4gb-8gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/ arkadaşlar monitör dahil 8000 TL bütçem var bu o bütçeye göre biraz zayıf kalıyor ama başka adam akıllı sistem bulamadım alınır mı veya başka öneriniz var mı
  20. THE REAL SLİM SHADY

8 k monitör dahil pc toplama

Arkadaşlar 8 k monitör dahil sistem önerisi lazım şimdiden teşekkürler
Top Bottom