Arama sonuçları: *

• Users: leeteen
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. L

ASUS VG279QR vs MSI Optix MAG274R2

Sizce hangisini almalıyım arkadaşlar? Ekram kartım 1660super yoksa bu fiyat bandında 2k mı bakmalıyım https://www.vatanbilgisayar.com/asus-27-vg279qr-1ms-165hz.html?utm_source=epey&utm_medium=cpc&utm_campaign=epey_genel...
  2. L

2500 TL MONİTÖR ÖNERİSİ

Bütçem 2500 TL, ips 144hz pivot özellikleri önceliğim 27 inc olursa iyi olur
  3. L

240 CD ve 400 CD Arasındaki Parlaklık Farkı Çok mudur?

İyi günler arkadaşlar 2 hafta önce Asus tuf vg279ql1a modelini almıştım ölü piksel çıktığı için iade ettim parlaklık değeri 400dü.Şimdi almayı düşündüğüm monitör aoc g27g2u/bk 250cd parlaklığı çok fark varmıdır hiç bi inceleme karşılaştırma göremedim...
  4. L

OYUNDAN ÇIKINCA TIKLAMIYOR BİR ŞEYE

1.5 2 saat valorant oynadıktan sonra oyundan çıkınca masaüstündeki hiç bir simgeye tıklayamıyorum görev çubuğundaki simgelere tıklanıyor sadece chrome falan açılıyor ama tıklanmıyor açılıncada oyun hdd'ye kurulu sizce sorun hdd midir hdtunedan test yaptım bir sorun göremedim
  5. L

AOC 27G2U VS LG LG 27GL650F-B 27 SİZCE HANGİSİ

Sizce hangisini almalıyım arkadaşlar ekran kartım 1660super masam geniş uzaktan bakacağım için 27 1080 sorun olmaz hangisini tavsiye edersiniz https://www.hepsiburada.com/lg-27gl650f-b-27-144hz-1ms-hdmi-display-full-hd-freesync-ips-monitor-pm-HB00000T4V8O...
  6. L

BU SİSTEME GELİŞTİRME ÖNERİSİ

İyi günler arkadaşlar sistemim bu şekilde hangi parçaları yükseltmeliyim sizce 2 3k kadar bütçem var değiştireceğim parçalarıda satıp yeni parça almayı düşünüyorum Ryzen5 1600AF 12nm Msi 1660super aero itx oc 6gb Gigabyte b450m Rampage 500-80w power sup Longline 128gb m2ssd 8x2 Longline ddr4...
  7. L

27 inc İPS Monitör Önerisi

İyi günler arkadaşlar Asus tuf gaming vg27ql1a bu monitörü satın almıştım ölü piksel çıktığı için iade ettim.Bütçem 2500tl ips ve pivot olursa iyi olur önerilerinizi bekliyorum
  8. L

ASUS TUF H5 LİTE VS CORSAİR HS35

İyi günler arkadaşlar elimde 2 kulaklıkla var aynı seviyede değiller biliyorum ama hs35'in bassları ve ses seviyesi daha yüksek geldi bana sağlamlık olarakta asus daha iyi sizce hangisini tecih etmeliyim ? hs35'i 278tl h5'i 399'a aldım yanında stand hediyeli geldi
  9. L

2400 TL 27 İNC MONİTÖR ÖNERİSİ

2400 TL bütçem var 27 inç ips panel tercihim ekram kartım 1660super 2k'da olabilir önerilerinizi bekliyorum
  10. L

ASUS TUF GAMİNG vg27ql1a PATLAMA SESİ VE ÖLÜ PİKSEL

İyi günler arkadaşlar 2 hafta önce ASUS TUF GAMİNG vg27ql1a modelini satın aldım ekranda 1 adet ölü piksel çıktı ve monitör bir süre açık kaldıktan sonra kapanırken bi patlama sesi çıkıyor hepsiburada'da satıcıdan ölü piksel için değişim istedim kabul etmedi sizce garantiye mi yollamalıyım...
  11. L

Asus TUF Gaming VG279QL1A 27 ÖLÜ PİKSEL SORUNU SİZCE NE YAPMALIYIM

İyi günler arkadaşlar hepsiburada üzerinden bu monitörü satın aldım ekranın ortasında siyah ekranda bi adet ölü piksel çıktı asus'u aradım 1 tane olduğu için değişim yapmayacaklarını söylediler aslında pekte rahatsız etmiyor sizce iade etmeli miyim artar mı bu ölü pikseller
  12. L

CORSAİR HS35 VS HS50 PRO

İyi günler arkadaşlar 280 TL'ye hs35 aldım memnunum aslında ama olumsuz yorumlar çok fazla o yüzden hs50pronun 399 TL'ye düştüğünü gördüm sizce iade edip hs50pro almaya değer mi bu fiyat farkı
  13. L

Microsoft Store,Sorun Giderici ve bazı uygulamalar çalışmıyor

İyi günler arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi bazı windows servisleri çalışmıyor microsoft store'den indirme yapamıyorum aldığım hata beklenmedik bir sorun yaşandı, Sorun gidericiyi başlattığım zaman bir sorun sorun gidericinin başlamasını önlüyor.Başka aldığım hata bir yönetici bu programı...
  14. L

CORSAİR HS-35 YERİNE ÖNERİ KULAKLIK

İyi günler arkadaşlar 2 gün önce amazon'dan hs-35 modelini satın aldım ama kablo hareket edince sol taraftan ses gidiyor iade edeceğim, 270 TL ye almıştım yerine önerebileceğiniz bi kulaklık var mı?
  15. L

AOC C27G SİZCE NASIL ÖNERİLERE AÇIĞIM

İyi günler arkadaşlar şuan kullandığım monitör 20 inc fps ve hikayeli oyunlar oynuyorum film ve dizide izliyorum ortaya karışık keyif verecek bi monitör almayı düşünüyorum bu sizce nasıl masam geniş uzaktan bakacağım için 27 inc alışmam uzun sürmez diye düşünüyorum. Bütçe 2000TL...
  16. L

AOC C27G1 VS VIEWSONIC VX2718

İyi günler arkadaşlar oyun film ve dizi takılıyorum ağırlıklı olarak 27 inc uygun gibi duruyor bana bu ikisi arasında kaldım hangisini önerirsiniz,farklı bi öneriniz varsa da alabilirim...
  17. L

200-300 TL KULAKLIK ÖNERİSİ

FPS Oyunları oynuyorum film izlerken vs basslara önem veriyorum önerilerinizi bekliyorum 7.1 olursa iyi olur
  18. L

PSU DEĞİŞTİRECEĞİM ÖNERİ

İyi günler arkadaşlar 2.el bi sistem aldım garantileri devam ediyor ama psu kötü çoğu kişi değiştirmemi söyledi tavsiyelerinize açığım veya kullanmaya devam edersem bi zararını görür müyüm bu psu'nun? Rampage 500-80w PSU Msi 1660super aero itx gigabyte b450m Ryzen 5 1600 GameBooster GB-LO6B...
  19. L

İKİ MONİTÖR ARASINDA KALDIM HANGİSİNİ ALMALIYIM

Film izleyip oyun oynayacağım marka takıntım yok hangisini önerirsiniz https://www.akakce.com/monitor/en-ucuz-gamepower-gpr27c1ms144-27-1ms-full-hd-freesync-curved-oyuncu-u-fiyati,536696949.html https://www.gittigidiyor.com/cevre-birimleri/monitor/asus-tuf-gaming-vg249q1r_spp_847557
  20. L

AOC 23.6" C24G2AE 165Hz 1ms İTOPYA İNDİRİMİ

İyi günler arkadaşlar bu ürün 24 saatliğine indirime girmiş sizce alınır mı fiyat iyi duruyor https://www.itopya.com/aoc-236-c24g2ae-165hz-1ms-vga-2xhdmi-2xdp-freesync-premium-curved-gaming-monitor/
Top Bottom