Arama sonuçları: *

1. Darkblue sad

Bilgisayar Aniden Kapanıyor ve Hata veriyor

Arkadaslar bilgisayar bu hatayı verip kapanıyor nasıl cozebilirim yardımcı olur musunuz?
  2. Darkblue sad

Dizüstü Bilgisayarıım Ne Kadar Eder ?

Herkese iyi akşamalar arkadaşlar dizüstü bilgisyarımı satıp monitörlü güzel bi sistem toplamak istiyorum cihaz ne kadar eder?.Masaütü bilgisayar önerisi verebilir misiniz monitörlü Cihazın Özellikleri; İşlemci: AMD Ryzen 5 5600H (4,2 GHz'e kadar maksimum hızda saat frekansı, 16 MB L3 önbellek...
  3. Darkblue sad

Valorant Siyah Ekran

Merhba arkadaşlar size bir sorum var benim pc de valoranta bugün 3k para attım sonra oyun oynarken aniden siya ekran verdi ve halen düzelmiyor.Başka hesap girince açılıyor bilen varsa yardımcı olabilir mi
  4. Darkblue sad

Bu hatayı bilen var mı ?

Arkaşalar oyun yükleyeceğim ama bu hatayı alıyorum bilen varsa yardımcxı olabilir mi ?
  5. Darkblue sad

Laptopta freesync açma

Öncelikle merhabalar arkaşalar size bir sorum oalcak ben hp vicrtus 16 kullanıyorum.İki adet ekran kartı sürücüsü var biri amd biri nvidia amd software girdiğimde fresesync özelliğini açabiliyorum açsam diğer ekran kartına zarar zerir mi? ya da laptopa herhangi bir zararı olur mu 1704564061
  6. Darkblue sad

The witcher Frame generation

Merhaba arkadaşlar bende rtx3050 kart var cyberpunk ta Frame generation açtım şimdi witcher 3 oynuyacam onu da aynı sekilde mı yapmamız lazım bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.
  7. Darkblue sad

Rtx3050 DllS3.0 Frame Generation

Herkese iyi geceler arkadaşlar bir sorum vardı şimdi bende rtx3050 kart var cyberpunk oynuyorum donanım arşivi videosunu gördüm modla Frame generation açıyor yapsam ekran kartına zarar verir mi cevaplarsanız sevinirim.
  8. Darkblue sad

Resimdeki güncelleştirme nedir?

Öncelikle herkese iyi forumlar Laptopta Windows update yaparken karşıma su güncelleştirme çıktı merak ettim sorayım dedim
  9. Darkblue sad

Hangi oyunu seçeyim?

Öncelikler herkese iyi günler arkadaşlar.3 oyun arasında kaldım hangisini seçeyim 1 ini alabilirim. 1)GOD OF WAR. 2)RdR2 3)HOGWARTS
  10. Darkblue sad

Adobe Aboneliği iptali

Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar benim adobede ps bir planım vardı bu planı iptal etsem cayma bedeli öder miyim?
  11. Darkblue sad

İşlemci yük altında 102 derece

Öncelikle iyi akşamlar arkadaşlar bende ryzen5 5600h işlemci laptopta boştayken 45-50 derece arasında çalışıyor.Ama oyun felan açınca yük altına girince 102 dereceye çıkıyor fakat bir fps drobu yaşamadım yeni aldım bu arada laptobu sizce işlemcinin 102 dereceye çıkması problem yaratır mı.
  12. Darkblue sad

Bu laptop alınır mı?

Herkese iyi akşamlar arkadaşlar bu laptop alınır mı siz olsanız en fazla ne kadar verirsiniz ikinci el bu arada 1,5 yıl garantisi var.
  13. Darkblue sad

Bu laptop alınır mı??

Herkese iyi geceler arkadaşlar gezinirken şöyle bir laptopa denk geldim sizce alınır mı fikirlerinizi alabilir miyim? https://link.dolap.com/cw9sl
  14. Darkblue sad

Bu Laptop alınır mı?

Arkadaşlar bu laptop alınır mı sizce bu fiyata: https://link.dolap.com/7zcjc
  15. Darkblue sad

İkinci El Gaming Laptop Önerisi

Merhaba arkadaşlar.Bildiğiniz ikinci el 10-12k arası gaming laptop öneriniz var mı?
  16. Darkblue sad

Enkazdan çıkan telefonun şifre sorunu

Merhaba bende bir telefon var depremde enkaz altından çıkardık içinde ölen kişilerin fotografları var ekran kırıktı onu yaptırdık fakat şifreyi bulamıyoruz.Sifreyi bulma konusunda telefonculara gittik fakat hepsi içindeki her şey silinir diyiyor ne yapabilirim.Yardımcı olur musunuz
  17. Darkblue sad

Pc nasil hizli satabilirim

Arkadaşlar ben universitwye gidecegim icin pc satiyorum sizce daha hizli nasil satabilirim
  18. Darkblue sad

Sizce bu sistemi ne kadara satmalıyım

Bu parçaların 6 ay garantisis var ASUS olanların 1 yıl 6 ay garantisi var. Monitör: ViewSonic VX2458MHd 144Hz 1ms(garanti yoktur)
  19. Darkblue sad

Ryzen 5 1600 + RX 580 sistemim sizce kaç lira eder?

Arkadaşlar bende bir pc var üniversiteye gideceğim için satıyorum ikinci el sizce ne akdara gider anakart: msı b450m pro-vdh plus ram:corsair 8gb 3000mhz ram ekran kartı: msı rx 580 8gb oc işlemci:amd ryzen 5 1600 psu:corsaır vs550 ssd:toshiba 480 gb ssd kasa:shrakon 4 fanlı rgb fanlı kasa...
  20. Darkblue sad

bu 2. el pc yi ne kadara satabilirim?

arkadaşlar bende toplama bir pc var bunu satıp oyun laptobu almyı düşünüyorum pc nin 8 ay garantisi de var sizce en düşük ne kadara satabilirim? BİLGİSAYAR ÖZELLİKLERİ: ANAKART:asus b450m dragon işlemci:amd ryzen 5 1600 af ram: a data xpg gamin 8gb 3000 mhz ram ekran kartı:asus geforce gtx...
Top Bottom