Arama sonuçları: *

1. BoosteRR

Asus AI Suite 3 sorunu !

Arkadaşlar Ai Suite 3 ü güncelleyeyim dedim özellikerin hepsi kayboldu, böyle boş kaldı. Naptıysam geri getiremiyorum. Bunun çözümü nedir ?
  2. BoosteRR

SteelSeries Arctis 1 Alınır Mı?

Ömrü kısa bir şey almada...
  3. BoosteRR

Mouse'un içinden çınlama sesi geliyor.

Mesela bende durum şu. Mousepad e koyunca çınlama oluyor, kaldırınca çınlama kesiliyor. Fareyi kulağıma tuttuğumda trafo sesi gibi bir ses duyuluyor net şekilde. Daha yeni aldım ya
  4. BoosteRR

Mouse'un içinden çınlama sesi geliyor.

Ben yeni Steelseries Prime+ aldım ondada var öle bir durum. Bu bir arıza mı acaba ???
  5. BoosteRR

1500TL Bütçeye UPS Önerisi

Makelsan ın online ups lerine bakmalısın.
  6. BoosteRR

Yardım HyperX Mouse Bozuldu !

Teşekkür ederim tavsiyeniz için. Bugün bir nasiple Steelseries Prime+ aldım. Ekstradan 2 yıl garanti 2 yılda kasko eklettim. Eski mouse um da bir yıl daha garanti olsaydı şimdi yeni bir mouse almak zorunda kalmayacaktım o yüzden bu sefer daha temkinli davranayım dedim. Az önce PC me bağladım...
  7. BoosteRR

XTRFY M4 ü hiç duymamıştım..Bi araştırayım hemen...Ömrü kısa ürün alacak kadar zengin değilim malum.. 1651952099 Baktım şimdi, anahtar ömrü 20 milyon diyor. Bu şu ana kadar duyduğum en düşük olanı ama...
  8. BoosteRR

Attım attım. Hala ne mailden nede ,instagramdan cevap yok.
  9. BoosteRR

Evet sonunda eleye eleye 3 mouse dan birini almaya karar verdim. Steelseries Prime = 399 TL Steelseries Rival 5 = 600 küsürden başlıyor Razer Deathadder V2 = 399 TL Bunlardan hangisinin ömrü uzundur, elektroniği kalitelidir bilmiyorum. Umarım uzun kullanım tecrübesi olan arkadaşlar vardır.
  10. BoosteRR

Yine İTOPYA. Yine aynı olaylar ??? Yine saçma sapan durumlar...

Aman aman benden uzak dursun itopya... Allah uzak etsin.
  11. BoosteRR

Nasipse yarın birinden birini alacağım. Prime üzerinde duruyorum ama şu DPI düğmesinin üstte olmayışı biraz kafamı kurcalıyor..
  12. BoosteRR

Steelseries Prime için ne dersiniz ??
  13. BoosteRR

Bozulan farenin boyutları şunlardı..Rahattım bunda mesela Boyutlar: Uzunluk: 120,24 mm Yükseklik: 40,70 mm Genişlik: 62,85 mm Kablo uzunluğu: 1,8 m 1651690942 Rival 600 ü almaya değer mi mesela diyeceğim ama...Ben hyperx i alırken 50 lira fark var yoktu aralarında...
  14. BoosteRR

Teknik özellik tablosunuda ekledim paylaşımıma. Bundan düşük olmasın ve ömrüde kısa olmasın diye düşünüyorum...
  15. BoosteRR

600 ü zorlamaya çalışırım..
  16. BoosteRR

Eskisi gibi ucuz olsa takmayacağım ama nadiren kullandığı bir fare hemde gaming sınıfı bir fare nasıl olursa bu kadar kısa sürede bozulur aklım almıyor. Yenisi alsam şimdi baya pahalı mesela. En azından para vereceksem buna değsin istiyorum. Ona göre bütçeyi ayarlayacağım en azından. Ben 99...
  17. BoosteRR

500 olabilir..Acaba ne olmuştur bu fareye..Onarım mı gerekiyor..Nedir ne değildir? Eğer bozulmuşsa bu kadar kalitesiz miydi bu mouse??? Ne düşünmem gerektiğinide kestiremiyorum doğrusu..
  18. BoosteRR

Hayırlı bayramlar dostlar. HyperX Pulsefire Surge mouse um var. Alalı henüz 3 sene olmadı ve ayda bir kaç gün oynarım PC mi..Bu mouse u da görünüşü ve teknik özellikleri iyi diye aldım fakat iki gün önce pc yi açtığımda masaüstünde fare imleci yoktu. Mouse un ışığı yanıyor, sağ tıkladığım zaman...
  19. BoosteRR

Psikolojik Sorunlarım var sanırım

Bu tam olarak ne zaman ortaya çıktı ???
  20. BoosteRR

Çözüldü✓ Termal macun değişim sonrası görüntü gelmemesi

Benimde başıma gelmişti. Hatta anakart üzerindeki cpu ışığı yanıyordu yanlış hatırlamıyorsam. Bu bir statik problemi. Harala gürele parçalara dokunup durmaktan vazgeçmelisin bir süre. Ve asla hiç bir çipe çıplak elle veya statik yüklenmiş kazakla temas etme. Bütün kabloları sök, kasayı bir...
Top Bottom